Liga Mistrzów: wyniki wtorkowych meczów

Sporo działo się w we wtorkowych meczach 4. kolejki Ligi Mistrzów. Dwa punkty niespodziewanie zgubiła Barcelona. Osiem bramek padło w potyczce Chelsea z Ajaksem. Borussia Dortmund ze stanu 0:2 potrafiła doprowadzić do wyniku 3:2.

Michał Piegza
Sander Berge (z lewej) i Divock Origi Getty Images / Matthew Ashton - AMA / Na zdjęciu: Sander Berge (z lewej) i Divock Origi
We wtorkowych meczach 4. kolejki Ligi Mistrzów najciekawiej było w Londynie. W potyczce Chelsea z Ajaksem padło aż osiem goli. Spotkanie zakończyło się remisem 4:4, a Holendrzy potyczkę kończyli w dziewiątkę.

Niespodziewanie dwa punkty w domowej potyczce ze Slavią Praga straciła FC Barcelona. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Borussia Dortmund do przerwy przegrywała z Interem Mediolan 0:2, ale po zmianie stron zdobyła trzy gole i sięgnęła po trzy punkty.

Grupa E:

Liverpool FC - KRC Genk 2:1 (1:1) --> RELACJA
1:0 - Wijnaldum 14'
1:1 - Samatta 41'
2:1 - Oxlade-Chamberlain 53'

SSC Napoli - Red Bull Salzburg 1:1 (1:1) --> RELACJA 0:1 - Haaland (k.) 11' 1:1 - Lozano 44'

0:2 - Sabitzer 63'

Olympique Lyon - Benfica Lizbona 3:1 (2:0) --> RELACJA 1:0 - Andersen 4' 2:0 - Depay 33' 2:1 - Seferović 76' 3:1 - Traore 89'

4:4 - Zouma 74'

Valencia CF - Lille OSC 4:1 (0:1) --> RELACJA 0:1 - Osmihen 25' 1:1 - Parejo (k.) 66' 2:1 - Soumaoro (sam.) 82' 3:1 - Kondogbia 84' 4:1 - Torres 90'