Nie do wytłumaczenia! Trudno zrozumieć, co zrobił bramkarz PSG

Real Madryt po pierwszej połowie hitowego meczu z Paris Saint-Germain przegrywał po golu Kyliana Mbappe. Królewskim spore nadzieje dał fatalny błąd Gianluigiego Donnarummy, który został szybko wykorzystany. W kontekście całego spotkania był kluczowy.

Mateusz Byczkowski
Fatalny błąd golkipera PSG Twitter / Fatalny błąd golkipera PSG
Pierwsza połowa nie układała się po myśli Realu Madryt, który przed przerwą przegrywał 1:0. Katem ekipy Carlo Ancelottiego ponownie był Kylian Mbappe. Francuz dokończył fantastyczną kontrę Paris Saint-Germain (więcej TUTAJ).

Już na początku drugiej części gry lepiej znów wyglądali goście. Jednak to Królewscy jako pierwsi trafili do siatki. Na długo środowy wieczór zapamięta Gianluigi Donnarumma. Młody golkiper zaliczył fatalną wpadkę.

Włoch zagapił się na Marquinhosa i nie zauważył dobiegającego Karima Benzemy. Przez to podał wprost pod nogi Viniciusa Juniora, który zagrał właśnie do Benzemy. Napastnik Realu Madryt bez problemu wyrównał stan meczu.

Sytuacja wstrząsnęła Paris Saint-Germain. Nieco ponad kwadrans później Królewscy prowadzili już 3:1 i to oni awansowali do ćwierćfinału tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Bohaterem został Benzema, który skompletował hat-tricka.