"Lewandowski odpowiedział ogniem" - polskie media po wygranej z Rumunią

Łukasz Witczyk

"Super Express": Jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie!

Rumunia - Polska 0:3 w meczu 4. kolejki eliminacji do MŚ 2018! Po słabszych występach i głośnej aferze alkoholowej podopieczni Adama Nawałki odpowiedzieli najlepiej, jak mogli - kapitalną postawą na boisku w Bukareszcie. Sprawili, że gospodarze nie istnieli! Dzięki tej wygranej biało-czerwoni wskoczyli na pierwsze miejsce w grupie.

Adam Nawałka odważnie zapowiadał na konferencjach prasowych, że to będzie najlepszy mecz Polaków w tych eliminacjach. Widać, że nie żartował - nasi kadrowicze koncertowo zabawili się z Rumunami w Bukareszcie! Od pierwszej minuty weszli na najwyższe obroty i nie dość, że grali swoje, to jeszcze nie dali się prowokować rywalom. Szybko przyszła magiczna chwila Polaków. 11 listopada, w 11. minucie, do siatki trafił piłkarz z numerem 11 na plecach - Kamil Grosicki! Jak wielki Leo Messi mijał kolejnych rywali jak tyczki slalomowe, a na koniec posłał bombę nie do obrony!

Czy reprezentacja Polski awansuje do mistrzostw świata?