San Marino - Irlandia Północna 0:3 (0:0)

Panie Boniek może już czas zakończyć zarabianie na piłce i chwalenie się jaka ta polska piłka jest wielka a zabrać się w końcu za pracę. W przeciwnym razie takie kompromitacje staną
    Czytaj całość
    się codziennością, ale kasa będzie się zgadzać
    • Pawel Palicki Zgłoś komentarz
      Co się dziwicie sam Lewandowski zapowiadał że mecz jest nie do wygrania.....

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na niedzielę. Portal WP SportoweFakty będzie czuwał nad wynikami w jutrzejszy wieczór. Cześć i czołem!

Skomentuj 0

I na koniec, chociaż wolelibyśmy o tym zapomnieć, Polacy przegrali 0:4 (!) z Danią. Katastrofa.

Skomentuj 0

Rzutem na taśmę z Armenią wygrali Rumuni (1:0).

Skomentuj 0

Szkoci i Anglicy pewnie wykonali zadanie, Norwegowie pokonali Azerów 2:0, Irlandia Północna po 70 minutach męczarni ograła San Marino 3:0.

Skomentuj 0

Niemal na pewno Czesi obejrza mundial w telewizji. Gol Matsa Hummelsa dał Niemcow zwycięstwo 2:1 i doprowadził naszych południowych sąsiadów do rozpaczy.

Skomentuj 0
    • Pora na podsumowanie: Słowacy wygrali 1:0 ze Słowenią i jedną nogą są w barażach o mistrzostwa świata.

Skomentuj 0

To jednak nie koniec. Na 4:0 podwyższył Harry Kane.

Skomentuj 0

Danny Welbeck dobił Maltańczyków. Anglia wygrywa 3:0.

Skomentuj 0

Christoph Daum triumfuje. Rumuni strzelili gola Ormianom! Autorem bramki Alexandru Maxim. Potrzebowali na to aż 91 minut.

Skomentuj 0

Anglicy poprawili sobie humory. Po błędzie bramkarza Malty Ryan Bertrand strzelił druga bramkę.

Skomentuj 0

Niemcy, a dokładniej Mats Hummels pogrążył Niemców! 2:1 dla mistrzów świata i Czesi właściwie żegnają się z marzeniami o Rosji. Mają jakieś pięć minut na odrobienie strat.

Skomentuj 0

Tylko w meczu Rumunów z Armenią nie padły bramki. Już współczujemy selekcjonerowi Christophowi Daumowi.

Skomentuj 0

Czesi wyrównali! Vladimir Darida uderzył zza pola karnego i trafił!

Skomentuj 0

Słowacy bliżej barażów! W 81. minucie Adam Nemec strzelił Słoweńcom bramkę.

Skomentuj 0

Blamaż Polaków. Dania - Polska 4:0. Christian Eriksen odpalił z dystansu.

Skomentuj 0

Davis podwyższa prowadzenie Irlandii Północnej na 3:0. San Marino na łopatkach i pewnie nie skończy się na tym wyniku.

Skomentuj 0

Zaledwie 0:1 z Maltą chluby Anglikom nie przynosi, dlatego szukają kolejnej bramki.

Skomentuj 0

Stracona bramka podłamała San Marino. Po pięciu minutach Josh Magennis ma już drugą bramkę na koncie. Irlandia Północna prowadzi 2:0.

Skomentuj 0

Szkoci bez litości dla Litwinów. 3:0 po strzale Jamesa McArthura.

Skomentuj 0

A jednak! Irlandczycy widzieli już przed oczami nagłówki poniedziałkowych gazet i zabrali się za strzelanie. Bramkarza San Marino pokonał Josh Magennis.

Skomentuj 0

Tylko 20 minut dzieli Irlandię Północną od kompromitacji. San Marino marzy o dowiezieniu 0:0 do końca.

Skomentuj 0

Dawno nie byliśmy na meczu Czechów z Niemcami. Nasi południowi sąsiedzi jakby ruszyli, jakby niemrawo. Nadal 0:1.

Skomentuj 0

Sadygow ułatwił zadanie Norwegom i strzelił samobójczą bramkę. Wikingowie prowadza już 2:0 z Azerami.

Skomentuj 0

Nokaut w Kopenhadze. Nicolai Joergensen podwyższa wynik. Dania - Polska 3:0.

Skomentuj 1

Wracając do meczu Anglików, to w 51. minucie Malta zmarnowała kapitalną okazję. Pomimo wyniku 1:0, na razie Anglicy się męczą.

Skomentuj 0

Ormianie na razie wciąż na powierzchni. Bogdan Stancu zmarnował karnego.

Skomentuj 0

Harry Kane ukrócił cierpienia Anglików. Napastnik pokonał bramkarza reprezentacji Malty i po 53 minutach bicia w mur Anglicy prowadzą 1:0.

Skomentuj 0

Armenia bardzo ograniczyła swoja szanse w Bukareszcie. Z boiska wyleciał jeden z Ormian, a Rumuni mają karnego.

Skomentuj 0

Stosunkowo niewiele dzieje się na europejskich arenach. Przynajmniej w porównaniu do wczorajszych kanonad w wykonaniu Belgii (9:0 z Gibraltarem) i Portugalii (5:1 z Wyspami Owczymi).

Skomentuj 0

Piłkarze wrócili do gry na wszystkich stadionach.

Skomentuj 0

Mały sukces maltańskich piłkarzy. Nie dali sobie strzelić gola, pomimo że Anglicy wściekle atakowali przez 45 minut.

Skomentuj 0

Bez bramek w meczu Słowenii ze Słowacją i Rumunii z Armenią.

Skomentuj 0

San Marino dotrwało do przerwy bez strat z Irlandią Północną. Na przerwę zeszli też już Czesi i Niemcy.

Skomentuj 0

Rzut okiem na pozostałe murawy. W meczu, którego stawką mogą być baraże, Słowacy bezbramkowo remisują ze Słoweńcami. Irlandia Północna nie ma pomysłu jak znaleźć sposób na piekarzy, nauczycieli i innych piłkarzy amatorów z San Marino.

Skomentuj 0

42 minuta, w Kopenhadze 0:2... Co tam się dzieje. Polacy wyglądają fatalnie.

Skomentuj 1

40 minuta, a Anglicy nadal bez bramki. Maltańczycy ustawili autobus przed własną szesnastką.

Skomentuj 0

Norwegowie złamali ambitnych Azerów. Joshua King otworzył wynik spotkania. Wikingowie jednak mają już tylko matematyczne szanse na awans.

Skomentuj 0

Szkoci już na autostradzie do zwycięstwa. Andrew Robertson popisał się kapitalnym uderzeniem z 20 metrów. Litwa 0:2 Szkocja.

Skomentuj 0

Czas na przegląd europejskich boisk. Anglicy nadal 0:0 z Maltą, San Marino nie dało sobie strzelić gola. Jeszcze. Irlandia Północna napiera.

Skomentuj 0

Wracamy na moment do Kopenhagi, gdzie Duńczycy byli blisko drugiej bramki.

Skomentuj 0

Szkocja obejmuje prowadzenie w Wilnie. Armstrong zamknął dośrodkowanie z rzutu rożnego. Sytuacja Szkotów w tabeli zależy jednak od wyników Słowaków i Słoweńców.

Skomentuj 0

Anglicy wciąż męczą się z Maltą. Synowie Albionu strzelili nawet bramkę, ale Phil Jones faulował w tej sytuacji.

Skomentuj 0

W Kopenhadze Polacy wzięli się do roboty. Dwa groźne strzały, przed chwilą tuż nad poprzeczką uderzył Łukasz Piszczek.

Skomentuj 0

20. minuta w Bukareszcie. Nasi grupowi rywale na razie na remis. Rumunia - Armenia 0:0.

Skomentuj 0

W 16. minucie bramkę dla Duńczyków strzelił Thomas Delaney. Źle się dzieje w Kopenhadze.

Skomentuj 0

Fatalne wieści ze stadionu Parken, Polacy przegrywają 0:1 z Danią...

Skomentuj 0

Anglicy mocno naciskają Maltańczyków, ale na razie nic z tego nie wynika. Wiecej przeczytacie o tym TUTAJ

Skomentuj 0

Minęła 10. minuta meczu Polaków, Biało-Czerwoni na razie remisują 0:0 z Danią.

Skomentuj 0

Co bramka Niemców oznacza dla układu grupy C? Otóż mistrzowie świata są prawie pewni awansu. A Czesi żegnają się z MŚ

Skomentuj 0

Długo nie musieliśmy czekać na pierwszego gola. Niemcy w 4. minucie napoczęli Czechów. Autorem bramki Timo Werner. Niemcy - Czechy 1:0.

Skomentuj 0

Jedną nogą w Rosji mogą znaleźć się Anglicy. Każdy inni wynik niż ich wysokie zwycięstwo nad Maltą będzie sensacją. Za ich plecami czają się Słowacy, którzy zagrają z trzecia w tabeli Słowenią. W Trnavie zapowiada się zatem bardzo wyrównana potyczka.

Skomentuj 0

Oprócz Polaków, w naszej grupie zmierzą się Rumuni i Ormanie. Nie ma co ukrywać, ich szanse na awans są już tylko iluzoryczne.

Skomentuj 0

W grupie C o życie walczą Czesi. Jeżeli przegrają z Niemcami, właściwie pożegnają się z mistrzostwami. Duży krok w kierunku awansu mogą zrobić Irlandczycy z północy, grający z San Marino.

Skomentuj 0

Oto zestaw dzisiejszych par. Nie musimy mówić, który mecz interesuje nas najbardziej.