Bayern Monachium
17' Leon Goretzka 41' Thomas Mueller 46' Robert Lewandowski 61' Alphonso Davies 74' Martin Hinteregger
Eintracht Frankfurt
35' Martin Hinteregger 52' Martin Hinteregger 55' Martin Hinteregger
5:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Sędzia nie doliczył nic do drugiej połowy. Koniec spotkania w Monachium. Bayern wygrał 5:2, a Lewandowski zdobył gola.

Bayern cierpliwie rozgrywa piłkę i czeka na kolejną okazję do zdobycia gola.

Groźny strzał Kosticia. Piłka odbiła się od słupka.

Bayern wciąż ma przewagę i poluje na kolejnego gola.

Zbyt mocne dośrodkowanie Comana w pole karne.

Bayern blisko szóstego gola. Davies już dogrywał w polu karnym do Lewandowskiego, który przed sobą miał tylko pustą bramkę. Ubiegł go Ilsanker.

Da Costa próbował w ekwilibrystyczny sposób zaskoczyć Neuera, ale nie był to udany strzał.

Gol samobójczy! Martin Hinteregger. Po akcji Gnabry'ego niefortunną interwencją popisał się Hinteregger. Piłka odbiła się od jego nóg i wpadła do bramki.

Fatalne dośrodkowanie Daviesa. Akcja zakończona stratą.

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Sebastian Rode. Wchodzi: Daichi Kamada.

Bayern stara się kontrolować przebieg pojedynku.

Świetna interwencja Neuera po strzale Gacinovicia. Niemiec uratował swój zespół przed stratą gola.

Trapp obronił uderzenie Comana.

Lewandowski przegrał pojedynek biegowy z Ilsankerem.

Gol! Strzelił Alphonso Davies. Błąd Fernandesa, który przez pomyłkę dograł do Daviesa. Ten skorzystał z prezentu i wyprowadził Bayern z chwilowego kryzysu.

Dośrodkowanie Kosticia w pole karne. Piłkę wybił Davies.

Bayern oddał inicjatywę rywalom.

Gol! Strzelił Martin Hinteregger. Asystował mu Sebastian Rode. Rode znów dośrodkował z rzutu rożnego, a Hinteregger strzałem głową pokonał Neuera. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

Po zdobytej bramce gracze Eintrachtu dostali wiatr w żagle i rzucili się do ataków.

Gol! Strzelił Martin Hinteregger. Chwilę zawahania rywali wykorzystał Hinteregger. Po wrzutce z rzutu rożnego najpierw przyjął piłkę, a następnie uderzył z woleja i zaskoczył Neuera. Gracze Bayernu tylko obserwowali, co robi rywal.

Mueller znów dośrodkował do Perisicia, a ten głową strzelił obok bramki.

Mueller podał Perisiciowi, a ten uderzył z ponad dwudziestu metrów. Piłkę łatwo złapał Trapp.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kingsley Coman. Błąd defensywy Eintrachtu. Mueller dograł do Comana, ten dośrodkował w pole karne, a tam był Lewandowski. Polak strzałem głową pokonał bramkarza.

Początek drugiej połowy.

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Evan N'Dicka. Wchodzi: Timothy Chandler.

Minęły dwie minuty doliczonego czasu gry. Koniec pierwszej połowy. Bayern ma przewagę i udokumentował ją dwoma golami.

Akcja Eintrachtu przerwana z powodu spalonego.

Ostry faul Rode na Comanie. Rzut wolny dla Bayernu.

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Alphonso Davies. Po wrzutce Daviesa Mueller miał problemy z opanowaniem piłki, ale i tak zdołał pokonać bramkarza rywali.

Mueller szukał w polu karnym Lewandowskiego. Nie było to udane podanie.

Po wrzutce Kimmicha głową strzelił Lewandowski. Tuż obok słupka.

Po strzale Alaby skutecznie interweniował Trapp.

Ucierpiał Lewandowski. Polak ma rozciętą skórę pod okiem.

Żółtą kartkę za faul na Lewandowskim otrzymał Martin Hinteregger.

Zablokowany strzał Comana.

Hinteregger strzelił z dystansu nad poprzeczką.

Dalekie wyjście Neuera, który w ostatniej chwili ubiegł Gacinovicia.

Spokojniejszy fragment meczu, choć Bayern wciąż ma przewagę w posiadaniu piłki.

Ofensywny faul Perisicia. Gra przerwana.

Akcja Bayernu przerwana. Lewandowski na spalonym.

Strzał Kimmicha z ponad dwudziestu metrów. O tej próbie Niemiec będzie chciał jak najszybciej zapomnieć.

Spięcie pomiędzy Kimmichem i Gacinoviciem. Sędzia przerwał grę z powodu faulu na graczu Bayernu.

Pozornie łatwy do obrony strzał Perisicia sprawił małe problemy Trappowi.

Akcja Eintrachtu, ale Silva nie zdołał opanować piłki.

Bardzo niecelne uderzenie Rode.

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Thomas Mueller. To musiało się tak skończyć. Bayern miał dużą przewagę i udokumentował ją golem. Mueller ze skrzydła dograł w pole karne, tam do piłki dopadł rozpędzony Goretzka i mocnym strzałem nie dał szans Trappowi.

Kolejna szansa Pavarda, ale tym razem niecelne uderzenie.

Po dograniu Kimmicha strzelał Pavard. Refleksem popisał się Trapp.

Dobre podanie do Perisicia. Chorwat próbował strzelać, lecz obronił Trapp.

Davies w polu karnym szukał Muellera. Ten nie zdołał dopaść do piłki, ale Bayern ma rzut rożny.

Bez zagrożenia po rzucie rożnym w wykonaniu Bayernu.

Bayern ma przewagę od pierwszego gwizdka. Gospodarze częściej są przy piłce.

W walce o piłkę przewrócił się Coman. Bez faulu.

Akcja Bayernu przerwana z powodu spalonego.

Gramy!

Rozpoczęcie meczu poprzedzi minuta ciszy poświęcona pamięci ofiar epidemii koronawirusa.

Zgodnie z wytycznymi Bundesligi, mecz odbędzie się przy pustych trybunach.

Zawodnicy już są na boisku. Za chwilę początek spotkania.

Bayern to lider Bundesligi, który obecnie ma punkt przewagi nad Borussią Dortmund. Eintracht zajmuje trzynaste miejsce w tabeli.

W podstawowym składzie gości znalazł się Robert Lewandowski.

Sędzia: Marco Fritz.