Koniec meczu
Wszystkie kluczowe momenty
Relacja z meczu
15:59
Bayern Monachium został w sierpniu najlepszym klubem w Europie. W Lidze Mistrzów zwyciężył w piorunującym stylu, ponieważ odniósł w drodze po trofeum komplet 11 zwycięstw. W finale pokonał 1:0 Paris Saint-Germain.
6
2
15:59
Drużyna prowadzona przez Hansiego Flicka przystępuje do obrony trofeum. Pierwszym przeciwnikiem Bayernu Monachium będzie Atletico Madryt, również klub z olbrzymim pucharowym doświadczeniem, który z poprzedniej edycji wyeliminował obrońcę trofeum Liverpool FC.
3
1
1
1
15:59
Tak Bayern strzelał gole klubowi z Madrytu.
2
2
Przejdź do pełnej relacji
Liga Mistrzów. Tak Bayern Monachium zdemolował Atletico Madryt! (wideo)
Wiadomości
Liga Mistrzów. Bayern - Atletico. Hiszpańskie media pod wrażeniem Niemców. "Bayern przeraża w Europie"
Liga Mistrzów. Michał Pol: Powstrzymać Lewandowskiego to za mało, żeby powstrzymać Bayern! [KOMENTARZ]
Liga Mistrzów. Bayern - Atletico. Diego Simeone zaskoczył i pochwalił swój zespół
Liga Mistrzów. Bayern - Atletico. Robert Lewandowski zły z powodu zmiany? Hansi Flick komentuje
Liga Mistrzów. Bayern - Atletico. Niemieckie media zachwycone po zwycięstwie. "Bramkowa maszyna"
Liga Mistrzów. Bayern - Atletico. To może być komentarz roku. Mueller: Gramy przeciwko największym łobuzom na świecie
Liga Mistrzów. Bayern - Atletico. Robert Lewandowski: Koronawirus? Byliśmy przeszkoleni
Liga Mistrzów. Wyniki środowych meczów. Robert Lewandowski zwycięski, ale bez gola
Liga Mistrzów. Bayern Monachium - Atletico Madryt. Słabe noty Roberta Lewandowskiego
Liga Mistrzów. Wyniki środowych meczów
Liga Mistrzów. Bayern Monachium - Atletico Madryt. Twitter zachwycony grą Kingsley'a Comana
Liga Mistrzów. Bayern Monachium śrubuje rekord. Imponująca seria
Liga Mistrzów. Bayern - Atletico. Machina z Monachium nie zatrzymuje się
Koronawirus. Liga Mistrzów. Hansi Flick przekazał nowe informacje o Serge'u Gnabrym
Liga Mistrzów. Bayern Monachium - Atletico Madryt. Będzie kołyska? Kolega Roberta Lewandowskiego znów ojcem