Oficjalnie: Michał Jurecki ma nową pracę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Tomasz Fafara/Press Focus / Na zdjęciu: Michał Jurecki na meczu Industria Kielce - MOL-Pick Szeged
Newspix / Tomasz Fafara/Press Focus / Na zdjęciu: Michał Jurecki na meczu Industria Kielce - MOL-Pick Szeged
zdjęcie autora artykułu

Michał Jurecki został dyrektorem sportowym Industrii Kielce. Oficjalną informację w tej sprawie podano w piątek (27 października).

Informację o tym, że Michał Jurecki będzie pełnić funkcję dyrektora sportowego Industrii Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej przekazała prezes klubu Magdalena Szczukiewicz.

- Moja kariera przebiegała zawsze bardzo szybko. Nie inaczej jest teraz. Dopiero co zakończyłem karierę, a już zaczynam nową pracę. I to w piłce ręcznej - mówił podczas spotkania z mediami Michał Jurecki, który niedawno oficjalnie zakończył karierę piłkarza ręcznego.

Jurecki przez wiele lat był znakomitym szczypiornistą. To między innymi trzykrotny medalista mistrzostw świata z reprezentacją Polski oraz multimedalista w barwach kieleckiego klubu.

Wiadomo, że Industria Kielce związała się z Jureckim na czas nieokreślony. - Obsada tego stanowiska była jednym z priorytetów nowego zarządu. Wiedzieliśmy, że musi to być odpowiednia osoba, która będzie łącznikiem między władzami klubu, zespołem, sponsorami i kibicami. W naszej ocenie Michał Jurecki wpisuje się w ten opis znakomicie - zaznaczała prezes Szczukiewicz, cytowana przez kielcehandball.pl.

Głos zabrał też trener kieleckiej drużyny Tałant Dujszebajew.

- Dziękuję, że taka osoba zaczyna pracę w klubie. To będzie dobra współpraca. Wierzę, że te sukcesy, które Michał Jurecki osiągał jako zawodnik, przyniesie klubowi w nowej roli - podkreślał.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: na Instagramie obserwują ją tysiące. Tak trenuje dziennikarka Polsatu

Zobacz także: > Jak on to zrobił? Genialna bramka na meczu w Płocku [WIDEO]Przełom w Lidze Mistrzów. W końcu sukces

Źródło artykułu: WP SportoweFakty