Totalny kataklizm - oceny Polek po meczu z Belgią według serwisu SportoweFakty.pl

Biało-czerwone w piątek ustępowały trzeciej drużynie Europy w każdym elemencie gry. Po tak słabym meczu trudno pochwalić którąkolwiek z naszych kadrowiczek.

Marcin Olczyk
Marcin Olczyk

Izabela Bełcik - 2Znamiennie stały się jej słowa, jakoby nie czuła się w pełni sił, by prowadzić grę reprezentacji Polski w każdym meczu. Żadna z Belgijek nie dała zmylić się polskiej rozgrywającej na siatce, co potwierdza liczba zablokowanych ataków Polek. Poza tym widać było, że wciąż nie potrafi się zgrać z kluczowymi dla polskiej kadry zawodniczkami. Biało-czerwone wielkiego pożytku z jej olbrzymiego doświadczenia niestety nie mają.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 -bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie. 

Która z Polek była najsłabszą zawodniczką piątkowego spotkania z Belgią?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (6)
 • szakal44 Zgłoś komentarz
  Bełcik i Kaczorowska to typowe "blondynki", pusto we łbie i zero pomysłu na grę !!!!!!!!
  • Kazimierz Szczygieł Zgłoś komentarz
   Jednym krótkim słowem - masakra, jednak kto czytał moje komentarze wie, że to przewidziałem, kiedy kadrę Polek objęli trenerzy: Piotr Makowski i Wiesław Popik. Reprezentacja Polski w
   Czytaj całość
   Siatkówce Kobiet może podziękować P.Z.Siatkówki, bo to oni blokują dojście najlepszych europejskich trenerów, którzy chcieli kadrę Polek prowadzić, dając im trenerów, tkz; tanie polskie miernoty, ale kolesi staruszków-pijusów z PZS ... Dopóty, dopóki Związki Sportowe będą opanowane przez staruszków, którzy szastają pieniędzmi, ale nie na poszczególne dyscypliny, tylko na drogie restauracje, nieuzasadnione nagrody dla siebie i prywatną turystykę po świecie, tak będzie wyglądał sport w Polsce i osiągnięcia polskich młodych sportowców krzywdzonych przez te Związki Sportowe! To, co się dzieje w tych związkach sportowych; jest hańbą dla Polski i Polskiego Sportu wyczynowego!
   • oldboy Zgłoś komentarz
    Trener natychmiast do dymisji.Bełcik,Kowalińska,Durajczyk,Kaczorowska,Skowrońska do domu.Reszta zawodniczek do roboty albo do domu.Gdzie jest PZPS ?