PlusLiga: AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Ola Piskorska
AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21 i 19:17) W końcu Bieniek się pomylił w ataku, a blok na Jungiewiczu zakończył to spotkanie. MVP Mateusz Sacharewicz
Skomentuj 0
Dziękujemy za relację z warszawskiej Areny Ursynów, wszyscy się cieszymy, że spotkanie zakończyło się przed świtem.
Skomentuj 0
AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 17:17 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] Dobry atak Bieńka, ale zagrywka w aut.
Skomentuj 0
AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 16:16 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] Tym razem Filip kończy i gramy dalej.
Skomentuj 0
AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 15:16 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] Bieniek ze środka. Blok na Filipie.
Skomentuj 0
[b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 15:14 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Blok na Jungiewiczu i meczowa dla AZS. Czas dla Daszkiewicza.
Skomentuj 0
  • AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 14:14 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] Filip kończy atak i gramy na przewagi.
    Skomentuj 0
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 13:14 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Jungiewicz skutecznie i meczowa dla Kielc.
    Skomentuj 0
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 13:13 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Jungiewicz skutecznie z prawego. Błąd zagrywki u kielczan.
    Skomentuj 0
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 12:12 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Zespół warszawski chyba lubi doprowadzać do zawału kibiców. Sacharewicz w kontrze i remis.
    Skomentuj 1
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 11:12 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Niesamowita akcja, emocje po obu stronach, kończy Szalpuk.
    Skomentuj 0
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 9:11 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Dobre zagrywki Bartłomieja Lemańskiego wykańczane kontrami Szalpuka.
    Skomentuj 0
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 8:10 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Artur Szalpuk skutecznie w kontrze i czas dla Effectora.
    Skomentuj 0
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 7:10 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Za dużo błędów na zagrywce AZS. Świrydowicz skutecznie.
    Skomentuj 0
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 6:9 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Wraca Michał Filip.
    Skomentuj 0
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 5:8 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Ciekawe czy Inżynierowie jeszcze będą w stanie dogonić kielczan? Wraca Aleksander Śliwka. Udany atak Szalpuka w kontrze.
    Skomentuj 0
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 4:7 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Atak Staszewskiego w taśmę. Błędy zagrywki Strzeżka oraz Jungiewicza. Udany atak tego ostatniego.
    Skomentuj 1
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:5 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Mateusz Bieniek chyba idzie po statuetkę MVP.
    Skomentuj 0
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:4 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Seria zagrywek Bieńka. Czas dla trenera Bednaruka.
    Skomentuj 0
    [b]AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:2 [2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21)] [/b]Mateusz Bieniek show na początek seta, najpierw atak, potem zagrywki.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 2:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21) Blok na Staszewskim po bardzo trudnej piłce na trójbloku. As Lemańskiego kończy seta i będzie tie break.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 23:21 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Ponownie Świrydowicz ze środka. Blok na Staszewskim.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 21:21 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Skutecznie Mateusz Bieniek ze środka. Odpowiada Świrydowicz. Bartłomiej Mordyl na zagrywkę, ale czapa na Szalpuku w kontrze.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 20:19 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Sławomir Jungiewicz kończy atak, mamy niespodziewanie zaciętą końcówkę w hali Arena Ursynów.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 18:18 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Zepsuty atak Patryka Strzeżka skończył serię Szalpuka na zagrywce.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 18:16 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Cały czas zagrywa Szalpuk, a jego koledzy punktują. Tym razem blokiem. Kolejny atak Jungiewicza w aut. Drugi czas dla Dariusza Daszkiewicza.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 16:16 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Zablokowany Jungiewicz, na zagrywce cały czas Szalpuk. Wraca Grzegorz Pająk.  Kontrę kończy Sacharewicz i jest remis.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 14:16 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Dłuższa akcja zakończona obiciem bloku przez Artura Szalpuka . Bartosz Kaczmarek pocelowany w nos przy zagrywce warszawiaków. W następnej akcji Buchowski atakuje w aut. Czas dla drużyny gości.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 11:16 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Patryk Strzeżek popisuje się skutecznym atakiem po wejściu. Kolejne serwisy po autach.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 10:14 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Po czasie dla trenera Bednaruka zepsuta zagrywka gości. Dynamiczne ataki z lewego Staszewskiego, jeden za drugim. Filipa zmienia Patryk Strzeżek
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 8:12 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Siłą podopiecznych trenera Dariusza Daszkiewicza są wybloki, obrony i świetne kontry oraz mało błędów własnych. Fantastycznie gra Mateusz Bieniek
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 7:9 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] W zespole gospodarzy nieustannie skuteczny Mateusz Sacharewicz. Waldemar Świrydowicz zmienia Lemańskiego.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 6:8 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Kielczanie mają problemy z przyjęciem, warszawiacy nieco skuteczniej w ataku niż w trzecim secie. Sławomir Jungiewicz nadal nie do zatrzymania. Jakub Radomski bardzo się męczy w przyjęciu.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 4:6 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Dobre ataki Artura Szalpuka na kontrze doprowadzają do wyrównania, ale w końcu zatrzymany.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 2:4 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Artur Szalpuk skończył piłkę na potrójnym bloku.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:3 [1:2 (13:25, 25:20, 19:25)] Oczywiście po wygranym secie na boisku zostaje rozgrywający Marcin Janusz. W zespole gospodarzy Jakub Radomski za Śliwkę. Trzy dobre zagrywki Bieńka zaczynają tego seta.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 1:2 (13:25, 25:20, 19:25) Seria błędów w zespole AZS Politechniki Warszawskiej kończy tego seta.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 19:23 [1:1 (13:25, 25:20)] Filip dostał pierwszą dobrą piłkę od pół godziny i skończył dynamicznym atakiem.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 18:22 [1:1 (13:25, 25:20)] Po długiej wymianie skutecznie Mateusz Sacharewicz ze środka. Kolejny błąd rozegrania u gospodarzy.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 15:20 [1:1 (13:25, 25:20)] Błąd przejścia przy serwisie kielczan. Chaos w obronie po stronie warszawskiej. Skuteczność obu skrzydeł w AZS Politechnice Warszawskiej wynosi na oko mniej więcej 20 procent.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 14:18 [1:1 (13:25, 25:20)] Kielczanie grają świetnie blokiem i obroną, po stronie gospodarzy błędy w ataku, tym razem Filipa. Czas dla trenera Bednaruka.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 13:16 [1:1 (13:25, 25:20)] Gra zespołu kieleckiego sterowana przez wracającego po kontuzji Marcina Janusza (który wszedł od początku 3 seta) wygląda o wiele lepiej niż wcześniej. Także znacznie lepiej niż gra gospodarzy.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 12:15 [1:1 (13:25, 25:20)] Skrzydłowi Politechniki wyłącznie kiwają i plasują, bo piłki mają coraz gorsze. Zawodnicy Effectora Kielce bez problemu podbijają i skutecznie kontrują.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 10:13 [1:1 (13:25, 25:20)] Patrzenie na rozegranie w zespole gospodarzy powoduje ból zębów. Skutecznie Adrian Staszewski w ataku. Szalpuk nie kończy kolejnej złej piłki na lewym, kontra gości skuteczna. Czas dla trenera Jakuba Bednaruka.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 9:11 [1:1 (13:25, 25:20)] Świetny atak Bieńka ze środka. Kolejny blok na Filipie po słabym rozegraniu.
    Skomentuj 1
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 8:9 [1:1 (13:25, 25:20)] Pojedynczy blok na Filipie. Dobry atak Śliwki z szóstej strefy. Nie wychodzą krótkie z Lemańskim w zespole gospodarzy.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 7:8 [1:1 (13:25, 25:20)] Skutecznie Aleksander Śliwka z lewego. Kilka świetnych obron Piotra Lipińskiego, ale ostatecznie punkt dla Effectora Kielce. Przed przerwą ładny atak ze środka Mateusza Bieńka.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 5:5 [1:1 (13:25, 25:20)] Wyrównany początek trzeciego seta.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 1:1 (13:25, 25:20) Serwis w aut kończy drugiego seta i mamy remis w meczu w warszawskiej Arenie Ursynów.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 24:20 [1:1 (13:25)] Dwie piłki setowe obronione, raz atak ze środka, raz atak w aut Szalpuka.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 24:18 [0:1 (13:25)] Na boisku pojawia się Rozalin Penczew. Świetna kontra gospodarzy i piłka setowa.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 22:18 [0:1 (13:25)] Kolejny błąd gospodarzy, tym razem przejście dołem. Znowu długa akcja, którą wygrywa Artur Szalpuk.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 21:17 [0:1 (13:25)] Długa akcja wygrana przez gości, zakończona pięknym atakiem po skosie Adriana Staszewskiego. Czas dla trenera Jakuba Bednaruka.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 21:15 [0:1 (13:25)] As serwisowy Marcina Janusza od razu na wejściu, ale następna zagrywka w aut. Zadaniowo po stronie gospodarzy Bartłomiej Mordyl
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 20:13 [0:1 (13:25)] Bardzo efektowny blok Lemańskiego na Maćkowiaku. Wchodzi Marcin Janusz za Pająka.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 18:12 [0:1 (13:25)] Filip kończy atak na potrójnym bloku. Przełożenie ręki przez Pająka. Gospodarze coraz bliżej wyrównania w meczu.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 16:12 [0:1 (13:25)] Coraz dłuższe akcje, coraz częściej wygrywane przez AZS Politechnikę Warszawską. Dobre serwisy Adriana Staszewskiego przerywa Piotr Lipiński sprytną kiwką.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 14:10 [0:1 (13:25)] As serwisowy Michała Filipa, który jest najjaśniejszą postacią zespołu w tym secie.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 13:9 [0:1 (13:25)] Skutecznie z prawego Michał Filip, ale w następnej akcji problem z wyprowadzeniem kontry po obronie. Pierwszy punktowy blok gospodarzy.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 11:8 [0:1 (13:25)] Dobry atak Lemańskiego, a Bieniek posyła prosto w aut swoją piłkę.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 9:6 [0:1 (13:25)] Skuteczny atak Jungiewicza. Nieudana krótka Lemańskiego i kontra Adriana Buchowskiego.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 8:4 [0:1 (13:25)] Błąd przełożenia Grzegorza Pająka po dobrej zagrywce Mateusza Sacharewicza.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 7:4 [0:1 (13:25)] Błędy po obu stronach. Wreszcie skutecznie Śliwka.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 6:2 [0:1 (13:25)] Sławomir Jungiewicz atakuje po prostej w aut. Czas dla trenera Dariusza Daszkiewicza
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 4:1 [0:1 (13:25)] Świetne zagrywki Michała Filipa .
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 1:1 [0:1 (13:25)] Składy obu zespołów jak wyjściowe. Atak środkiem Bartłomieja Lemańskiego oraz odpowiedź Bieńka.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:1 (13:25) Seta zakończyła zepsuta zagrywka Aleksandra Śliwki. Gospodarze mają szczęście, ze ktoś już dziś przegrał seta do 9, bo nie jest to najgorszy wynik dnia. Ale gra tragiczna, zobaczymy czy młodzież sobie przypomni, ze umie grać w siatkówkę.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:0 (12:23) Właściwie nie ma co opisywać. Kielczanom wychodzi każdy element, warszawiakom nic zupełnie. Set zmierza do końca.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:0 (11:20) Wszedł Jakub Radomski. As serwisowy Adriana Staszewskiego.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:0 (10:18) AZS Politechnika Warszawska zdobywa punkty głównie po błędach przeciwnika. Sami mają też problem z wykonaniem zagrywki, nie wspominając o reszcie elementów. Drugi czas dla trenera Jakuba Bednaruka
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:0 (9:16) Podopieczni trenera Dariusza Daszkiewicza grają co chcą i jak chcą, zaskakująco jednostronne na razie to spotkanie.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:0 (8:15) Mateusz Bieniek popisał się sprytną zagrywką, potem warszawiacy popełniają błąd przełożenia. Gra gospodarzy się posypała całkowicie.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:0 (8:12) Błąd Artura Szalpuka w ataku i trener Bednaruk zdejmuje rozgrywającego Lipińskiego. Wchodzi Krzysztof Bieńkowski.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:0 (7:11) Blok zespołu gości jest nie do przejścia dla warszawiaków. Jakub Bednaruk bierze czas.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:0 (7:10) Skutecznie Mateusz Bieniek ze środka. Jungiewicz w kontrze i przewaga kielczan się zwiększa.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:0 (6:8) Skuteczny atak Sławomira Jungiewicza i as serwisowy Grzegorza Pająka
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 0:0 (6:6) Na przemian krótkie akcje i zepsute zagrywki, gra punkt za punkt