Na żywo: ta ostatnia kolejka Ligi Siatkówki Kobiet!

autor:
Dominika Pawlik

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ - POLI BUDOWLANI TORUŃ 3:0 (26:24, 28:26, 25:17)

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - PAŁAC BYDGOSZCZ 0:3 (25:27, 16:25, 21:25)

IMPEL WROCŁAW - POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA 2:3 (21:25, 18:25, 25:19, 25:23, 11:15)

LEGIONOVIA LEGIONOWO - BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA 3:2 (23:25, 25:15, 25:21, 22:25, 15:11)

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW - ENEA PTPS PIŁA 3:0 (25:18, 26:24, 25:15)

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 2:3 (27:25, 10:25, 17:25, 25:22, 7:15)

Skomentuj 0

A za tę relację już dziękujemy. Do zobaczenia.

Skomentuj 0

Znamy już więc wszystkie rozstrzygnięcia w meczach, które rozpoczynaly się o 18:00. Przed nami jeszcze starcie Grot Budowlanych Łódź z Chemikiem Police. Będziemy je relacjonować na żywo TUTAJ.

Skomentuj 0

Legionowianki wygrywają i zajmują jedenaste miejsce! A to oznacza, że czekają je baraże z Pałacem Bydgoszcz o uniknięcie rywalizacji z pierwszoligowcem.

Skomentuj 0

Ekipa z Muszyny ostatecznie zwycięska, choć nie pozwoli jej to przeskoczyć na szóste miejsce.

Skomentuj 0

MVP meczu w Dąbrowie Górniczej została Adrianna Budzoń. Miejscowe nie miały wiele do powiedzenia w tym secie.

Skomentuj 0
  • MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 2:2 (27:25, 10:25, 17:25, 25:22, 3:8)

Po błędzie Polak obie drużyny zmieniają strony boiska przy pięciopunktowym prowadzeniu krakowianek.

Skomentuj 0

Trwa jeszcze korespondencyjny pojedynek o szóste miejsce pomiędzy Treflem Proximą Kraków i Polskim Cukrem Muszynianką.

Skomentuj 0

Aktualne wyniki oznaczają, że Impel Wrocław utrzymuje się w LSK bez baraży! O uniknięcie walki z mistrzem I ligi zagrają Legionovia Legionowo i Pałac Bydgoszcz.

Skomentuj 0

Trwają trzy tie-breaki.

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 2:2 (27:25, 10:25, 17:25, 25:22)

LEGIONOVIA LEGIONOWO - BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA 2:2 (23:25, 25:15, 25:21, 22:25)

IMPEL WROCŁAW - POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA 2:2 (21:25, 18:25, 25:19, 25:23)

Skomentuj 0

Roksana Brzóska popełniła błąd przy setbolu, we Wrocławiu mamy tie-break!

Skomentuj 0

A w Hali Centrum zagramy jeszcze jednego seta. Dąbrowianki świetnie rozegrały końcówkę seta i po bloku Martiniuc mogą się szykować na tie-breaka.

Skomentuj 0

Legionowianki utrzymują się na prowadzeniu, jednak są zależne od wyniku we Wrocławiu.

Skomentuj 0

IMPEL WROCŁAW - POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA 1:2 (21:25, 18:25, 25:19, 19:17)

Impel walczy, Natalia Murek błyszczy w ofensywie.

Skomentuj 0

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 1:2 (27:25, 10:25, 17:25, 16:16)

MKS nie poddaje się i walczy o piątego seta, ale z tak grającymi siostrami Łukasik będzie miał naprawdę ciężką przeprawę.

Skomentuj 0

Wygląda na to, że ekipa z Mazowsza idzie za ciosem i chce zgarnąć pełną pulę!

Skomentuj 0

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 1:2 (27:25, 10:25, 17:25, 7:8)

Martiniuc i Polak starają się, jak mogą, ale dąbrowianki zbyt często nadziewają się na blok rywala.

Skomentuj 0

Po trzech setach:

IMPEL WROCŁAW - POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA 1:2 (21:25, 18:25, 25:19)

LEGIONOVIA LEGIONOWO - BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA 2:1 (23:25, 25:15, 25:21)

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 1:2 (27:25, 10:25, 17:25)

Skomentuj 0

Koniec meczu w Atlas Arenie. MVP: Izabela Kowalińska

Skomentuj 0

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ - POLI BUDOWLANI TORUŃ 2:0 (26:24, 28:26, 23:17)

Skomentuj 0

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ - POLI BUDOWLANI TORUŃ 2:0 (26:24, 28:26, 19:13)

W trzeciej partii torunianki już nieco bardziej odstają od rywalek. Jeśli przegrają tego seta, pożegnają się też z Ligą Siatkówki Kobiet.

Skomentuj 0

Martyna Łukasik i Daria Paszek nie miały litości dla bloku MKS-u. Jakby mało było problemów dąbrowianek, kontuzji barku w ostatniej akcji nabawiła się Patrycja Polak.

Skomentuj 0

Pałac zrobił swoje, jeśli chodzi o walkę o utrzymanie. Przy obecnym układzie z LSK spada ekipa Poli Budowlanych Toruń.

Skomentuj 0

Wrocławianki zostają w grze!

Skomentuj 0

W Legionowie własnie rozległo się wielkie "ufff!". Ekipa Piotra Olenderka na pewno nie zajmie 13. miejsca, a być może bezpośrednio utrzyma się w lidze. Na razie prowadzi 2:1.

Skomentuj 0

Rzeszowianki pewnie inkasują trzy punkty i przypieczętowują drugie miejsce na koniec fazy zasadniczej. Pilanki kończą II rundę na piątym miejscu.

Skomentuj 0

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ - POLI BUDOWLANI TORUŃ 2:0 (26:24, 28:26, 6:6)

W Łodzi trwa wyrównana walka punkt za punkt, torunianki z pewnością znają wyniki z innych boisk, więc ciągle mają o co walczyć.

Skomentuj 0

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 1:1 (27:25, 10:25, 10:16)

Aliona Martiniuc przeplata dobrze uderzenia z tymi zupełnie nieudanymi, co przekłada się na wynik seta.

Skomentuj 0

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW - ENEA PTPS PIŁA 2:0 (25:18, 26:24, 19:11)

Developres zbliża się do zwycięstwa za trzy punkty, co sprawi, że zapewni sobie drugie miejsce po fazie zasadniczej.

Skomentuj 0

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - PAŁAC BYDGOSZCZ 0:2 (25:27, 16:25, 14:12)

Koleta Łyszkiewicz i Ewelina Krzywicka wymieniają się kolejnymi ciosami.

Skomentuj 0

IMPEL WROCŁAW - POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA 0:2 (21:25, 18:25, 12:12)

Impel stara się wrócić na właściwe tory. Jednak popełniane błędy sprawiły, że podopieczne Marka Solarewicza straciły czteropunktowe prowadzenie.

Skomentuj 0

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW - ENEA PTPS PIŁA 2:0 (25:18, 26:24, 9:6)

W Rzeszowie gospodynie przejęły inicjatywę.

Skomentuj 0

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 1:1 (27:25, 10:25, 2:7)

Przerwa dla dąbrowianek. Miejscowe po 10 minutach przerwy znów dały się stłamsić lepszemu w bloku i zagrywce Treflowi Proximie.

Skomentuj 0

LEGIONOVIA LEGIONOWO - BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA 1:1 (23:25, 25:15, 10:6)

Od stanu 5:6 serię zanotowały gospodynie i odskoczyły podopiecznym Tore Aleksandersena.

Skomentuj 0

W niektórych halach skończyły się już 10-minutowe przerwy. W innych już się pokończyły i wracamy do walki!

Skomentuj 0

Po dwóch setach:

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ - POLI BUDOWLANI TORUŃ 2:0 (26:24, 28:26)

IMPEL WROCŁAW - POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA 0:2 (21:25, 18:25)

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - PAŁAC BYDGOSZCZ 0:2 (25:27, 16:25)

LEGIONOVIA LEGIONOWO - BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA 1:1 (23:25, 25:15)

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 1:1 (27:25, 10:25)

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW - ENEA PTPS PIŁA 2:0 (25:18, 26:24)

Skomentuj 0

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ - POLI BUDOWLANI TORUŃ 1:0 (26:24, 24:25)

Gospodynie przegrały dwa punkty po łatwych błędach i teraz muszą bronić piłki setowej.

Skomentuj 0

Zakończył się set wstydu dla dąbrowianek. Błąd Simony Dreczki na zagrywce doprowadza do wyrównania stanu meczu.

Skomentuj 0

Zespół Piotra Makowskiego robi wszystko, byle tylko nie spaść z LSK. Właśnie zdecydowanie pokonał ekipę z Ostrowca.

Skomentuj 0

Dwie piłki setowe dla pilanek "jak krew w piach". Cztery wygrane akcje z rzędu przez gospodynie i Developres prowadzi już 2:0 w całym meczu.

Skomentuj 0

Impelki w niebezpieczeństwie, o czym właśnie przed chwilą wspominaliśmy.

Skomentuj 0

Remis w starciu w Legionowie. Jeśli gospodynie wygrają przynajmniej jeszcze jednego seta, pozostaną w strefie barażowej. A mają wciąż szansę na 10. miejsce wobec rezultatu we Wrocławiu.

Skomentuj 0

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ - POLI BUDOWLANI TORUŃ 1:0 (26:24, 16:16)

Dość nieoczekiwanie najbardziej emocjonująco układa się spotkanie w Łodzi. Tu trwa walka punkt za punkt.

Skomentuj 0

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 1:0 (27:25, 6:20)

W tym secie nie powinno nic się już zmienić. Przewaga małopolanek jest olbrzymia.

Skomentuj 0

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - PAŁAC BYDGOSZCZ 0:1 (25:27, 11:15)

Ostrowczanki zapanowały nad błędami i zmniejszyły już stratę z ośmiu (7:15) do czterech punktów (11:15).

Skomentuj 0

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 1:0 (27:25, 3:10)

Krakowianki kilkukrotnie pokazały się w bloku, przez co MKS zupełnie stracił rezon w ataku.

Skomentuj 0

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW - ENEA PTPS PIŁA 1:0 (25:18, 11:16)

Dajana Bosković i spółka wzięły się do pracy. Pilanki dążą do wyrównania stanu spotkania na Podpromiu.

Skomentuj 0

Tak przedstawia się sytuacja po pierwszych setach:

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ - POLI BUDOWLANI TORUŃ 1:0 (26:24)

IMPEL WROCŁAW - POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA 0:1 (21:25)

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - PAŁAC BYDGOSZCZ 0:1 (25:27)

LEGIONOVIA LEGIONOWO - BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA 0:1 (23:25)

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 1:0 (27:25)

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW - ENEA PTPS PIŁA 1:0 (25:18)

Skomentuj 0

Gospodynie powalczyły, ale straty były już zbyt duże. Pierwszy set dla siatkarek znad Popradu.

Skomentuj 0

Pałacanki robią pierwszy krok w kierunku opuszczenia strefy spadkowej. Jeśli Legionovia lub Poli Budowlani przegrają za zero punktów, a bydgoszczanki wygrają za trzy, przesuną się do strefy barażowej!

Skomentuj 0

Niesamowite rzeczy w Łodzi! Torunianki miały cztery piłki setowe, prowadziły 24:20 i... sześć kolejnych akcji przegrały.

Skomentuj 0

Dąbrowianki mogą odetchnąć z ulgą. Mogły zakończyć seta wczesniej, ale sędzia odgwizdał dotknięcie siatki po ich stronie. Ale chwilę potem blok na Pavan zakończył pierwszą partię.

Skomentuj 0

Zacięta walka w Legionowie, pierwsza partia dla gości.

Skomentuj 0

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 0:0 (23:23)

Robi się ciekawie, po ataku Rebecci Pavan mamy remis.

Skomentuj 0

Rzeszowianki już zakończyły pierwszą odsłonę pewną wygraną.

Skomentuj 0

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL PROXIMA KRAKÓW 0:0 (19:17)

Jest szansa, że zagłębianki pożegnają się z LSK wygraną.

Skomentuj 0

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ - POLI BUDOWLANI TORUŃ 0:0 (13:15)

Dobre wejście w mecz zaliczyła Kinga Hatala. Od początku skuteczna w ataku, a teraz dołożyła asa serwisowego.

Skomentuj 0

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW - ENEA PTPS PIŁA 0:0 (21:14)

Podobnie jak siatkarki z Rzeszowa, które wciąż jeszcze walczą o zapewnienie sobie drugiego miejsca na koniec fazy zasadniczej.

Skomentuj 0

IMPEL WROCŁAW - POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA 0:0 (10:19)

Siatkarki z Muszyny pewnie zmierzają po zwycięstwo w pierwszym secie w Hali Orbita.

Skomentuj 0

W Ostrowcu Świętokrzyskim 18:15 dla miejscowych

KSZO: Gryka, Skrzypkowska, Miros, Łyszkiewicz, Soter, Stroiwąs, Pawlukowska (libero)

Pałac: Krzywicka, Kuligowska, Mazurek, Misiuna, Maternia, Różyńska, Jagła (libero)

Skomentuj 0

Zaglądamy też do Wrocławia:

Skomentuj 0

Tak mecz z Enea PTPS-em Piła rozpoczyna Developres SkyRes Rzeszów.

Skomentuj 0

Skład Impela Wrocław (który teraz przegrywa 6:11 w pierwszym secie z Polskim Cukrem Muszynianką Muszyna) zasiliłu srebrne medalistki juniorskich mistrzostw Polski, czyli Sonia Flendrich, Julia Szczurowska (po dłuższej przerwie z powodu urazu braku), Karolina Pancewicz i Sandra Świętoń. We Wrocłaawiu liczą na to, że Poli Budowlani Toruń nie sprawią niespodzianki w Łodzi.

Skomentuj 0

Zaczęło się też spotkanie w Legionowie. Legionovia walczy z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała. Przy niekorzystnym układzie ekipa z Mazowsza może spaść nawet na 13. miejsce w tabeli oznaczające bezpośredni spadek z LSK.