Niemiecki piłkarz poznał ją na Instagramie. Szybko razem zamieszkali

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Lea Prinz
Instagram / Na zdjęciu: Lea Prinz
zdjęcie autora artykułu

Maximilian Mittelstaedt to jeden z czołowych graczy VfB Stuttgart. Obecnie przygotowuje się do występów w Euro 2024. Życiową partnerką Niemca jest piękna Lea Prinz. Piłkarz poznał ją w mediach społecznościowych.

W tym artykule dowiesz się o:

Ma piękną partnerkę

Maximilian Mittelstaedt to filar defensywy VfB Stuttgart, na którego mocno liczą kibice reprezentacji Niemiec. Przed własną publicznością nasi zachodni sąsiedzi zamierzają walczyć o najwyższe cele w Euro 2024. Piłkarze już rozpoczęli przygotowania do turnieju, a w pierwszych dniach towarzyszą im życiowe partnerki. 27-latek może liczyć na wsparcie o rok młodszej Lei Prinz.

Czytaj także: Wygrali Ligę Konferencji Europy i zarobili krocie! Olympiakos Pireus z pokaźną premią Mistrzowie i spółka. Oto najlepsza jedenastka sezonu w PKO Ekstraklasie

[nextpage]

Poznał ją na Instagramie

Para doskonale się dogaduje. Jak informują niemieckie media, Mittelstaedt poznał swoją ukochaną dzięki Instagramowi. Razem są od października 2023 roku, a dwa miesiące później mieszkali już razem. Żyć bez siebie nie mogą.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

[nextpage]

Nie jest tylko influencerką

Prinz to nie tylko influencerka. Jej pasją i sposobem na zarabianie pieniędzy jest praca jako wizażystka. Efekty widać na jej instagramowym profilu, gdzie piękność często pokazuje swój makijaż.

[nextpage]

Pracuje w administracji

Do tego Lea Prinz przez trzy dni w tygodniu pracuje w administracji. To jeden z kilku sposobów na zarabianie pieniędzy, ale teraz na pierwszym miejscu w jej życiu jest piłka nożna. To za sprawą ukochanego. [nextpage]

Dopiero zdobywa popularność

Leę na Instagramie obserwuje 60 tysięcy followersów. To liczba daleka od tego, na co mogą liczyć najbardziej znane WAGs. Ale nie da się ukryć, że w przypadku sukcesu reprezentacji Niemiec na Euro 2024 i dobrej gry Mittelstaedta, licznik obserwujących może znacznie wzrosnąć. [nextpage]

Przed nimi najważniejsze miesiące 

Dobra gra Mittelstaedta na Euro 2024 może zaowocować rozwojem piłkarskiej kariery. To też ważne momenty w ich prywatnym życiu. Wydaje się, że zaręczyny są już tylko kwestią czasu.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty