Urszula Radwańska - Yanina Wickmayer na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Urszula Radwańska - Yanina Wickmayer 4:6, 5:7 - Bekhend Polki ląduje poza kortem. Gem, set i mecz Yanina Wickmayer.
Skomentuj 1
Dziękujemy, że byli państwo razem z nami i zapraszamy na nasze kolejne relacje na żywo. Życzymy miłego dnia!
Skomentuj 0
Urszula Radwańska przegrała 4:6, 5:7 z Yaniną Wickmayer i na I rundzie zakończyła swój udział w turnieju WTA International w Oeiras. Bilans tegorocznych meczów Polki w głównym cyklu to teraz 0-8.
Skomentuj 0
Skomentuj 0
W trwającym jedną godzinę i 50 minut spotkaniu Yanina Wickmayer popełniła 10 podwójnych błędów, ale też obroniła 10 z 14 break pointów. Urszula Radwańska zrobiła pięć podwójnych błędów i sześć razy oddała podanie. Belgijka zdobyła łącznie o sześć punktów więcej (84-78).
Skomentuj 1
  • nieugryze Zgłoś komentarz
    Może warto pomyśleć o dobrym psychologu, bo cos mi się wydaje, że większość tych meczy przegrywa w głowie. Szkoda, bo była szansa :(.
    Urszula Radwańska - Yanina Wickmayer *4:6, 5:6 - Pierwszego Belgijka marnuje wyrzucając krosa bekhendowego.
    Skomentuj 0
  • Urszula Radwańska - Yanina Wickmayer *4:6, 5:6 - Polka wyrzuca krosa bekhendowego. Return forhendowy po krosie Belgijki ląduje poza kortem. Wspaniała akcja zwieńczona bekhendem po linii przynosi Wickmayer dwa meczbole.
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Yanina Wickmayer *4:6, 5:6 - Dwa bardzo dobre forhendy Belgijki -  pierwszy kończący, drugi wymuszający błąd i gem.
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Yanina Wickmayer 4:6, 5:5* - Bekhend Belgijki zahacza linię, ale kolejny ląduje poza kortem. Bardzo dobra akcja Polki z ostrym returnem i głębokim forhendem i równowaga.
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Yanina Wickmayer 4:6, 5:5* - Belgijka wykorzystuje drugą szansę na przełamanie, głębokim krosem forhendowym wymuszającym błąd.