Żużel. Zarząd Włókniarza docenił wsparcie i oddanie kibiców. Zostaną za to konkretnie nagrodzeni

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Kacper Woryna
WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Kacper Woryna
zdjęcie autora artykułu

W piątkowy wieczór Krono-Plast Włókniarz Częstochowa pojedzie kolejne domowe spotkanie w PGE Ekstralidze. Zarząd klubu podjął ważną decyzję dotyczącą kibiców, którzy ostatnio udali się do Zielonej Góry.

Trwa maraton Krono-Plast Włókniarza Częstochowa. W zaledwie tydzień podopieczni Janusza Ślączki mieli odjechać trzy ligowe spotkania, ale jedno z nich - w Zielonej Górze zostało odwołane z powodu ulewy, jaka nadeszła nad miasto w porze rozpoczęcia meczu.

Do Grodu Bachusa udała się liczna grupa fanów z Częstochowy. Klub zdecydował się wyjść do nich z inicjatywą i zaprosił na piątkowy mecz z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz. Na tych, którzy okażą bilet z nierozegranego meczu przy ulicy Wrocławskiej 69 otrzymają darmową wejściówkę na domową konfrontację.

"Zielona Góra to piękne miasto. Domyślamy się jednak, że jadąc w piątek tyle kilometrów, chcieliście emocjonować się meczem ligowym. Zarząd klubu docenił Wasze wparcie i oddanie, dlatego mamy dla Was bezpłatne wejściówki na piątkowy mecz" - czytamy w mediach społecznościowych Włókniarza.

ZOBACZ WIDEO: Magazyn PGE Ekstraligi. Goście: Janowski, Holloway i Cegielski

Początek piątkowego meczu Krono-Plast Włókniarza z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz zaplanowano na godzinę 20:30. Serwis WP SportoweFakty przeprowadzi relację LIVE z tego spotkania.

Czytaj także: 1. Trener Wilków Krosno mówi, co zaważyło na przegranej z ostrowianami 2. Jaka przyszłość Michaela Jepsena Jensena? Prezes PSŻ-u rozwiewa wątpliwości

Źródło artykułu: WP SportoweFakty