Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Obsada sędziowska niedzielnych zawodów Nice PLŻ, PLŻ 2, finału BK, finału IMP i MACEC

Znane są już obsady sędziowskie na najbliższe spotkania Nice PLŻ i PLŻ 2. GKSŻ poinformowała także o arbitrach na finał Brązowego Kasku i finał IMP, a także na Puchar MACEC.
Dawid Borek
Dawid Borek

KOMUNIKAT NR 70/2014
Główna Komisja Sportu Żużlowego

1. Potwierdzenia zawodnika:
Krakowski Klub Żużlowy Sp z o.o. Kraków
Kenneth Hansen 1987 DMU

2. Obsada sędziowska:
DM I Liga
11. runda: 3 sierpnia 2014 (niedziela)
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź
Sędzia: Piotr Nowak
Komisarz toru: Stanisław Pieńkowski

PGE Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz
Sędzia: Wojciech Grodzki
Komisarz toru: Grzegorz Janiczak

GKM Grudziądz - ŻKS ROW Rybnik
Sędzia: Jerzy Najwer
Komisarz toru: Paweł Stangret

Lokomotiv Daugavpils - Carbon Start Gniezno
Sędzia: Piotr Lis
Komisarz toru: Tomasz Welc

DM II Liga
8 runda: 3 sierpnia 2014 (niedziela)

Victoria Piła - KSM Krosno
Sędzia: Michał Stec

Speedway Wanda Instal Kraków - MDM Komputery ŻKS Ostrovia
Sędzia: Maciej Spychała

Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz - Kolejarz Opole
Sędzia: Remigiusz Substyk

finał Brązowego Kasku, 8.08.2014, Lublin
Delegat GKSŻ będzie podany w terminie późniejszym
Sędzia: Piotr Lis
Komisarz techniczny: Krzysztof Orzeł

finał IMP, 14.08.2014, Zielona Góra
delegat GKSŻ: Piotr Szymański
Sędzia: Wojciech Grodzki
Komisarz techniczny: Krzysztof Orzeł
Kontroler motocykli: Ryszard Bryła

Puchar MACEC, 13.08.2014, Zielona Góra
Sędzia: Wojciech Grodzki

3. Dokonano zmiany komisarza ochrony środowiska na Drużynowy Puchar Świata - Race-Off i Finał w Bydgoszczy w dniach 31.07.2014 i 2.08.2014
za G. Makowską będzie S.Bazela

źródło: PZM

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
PZM

Komentarze (7):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×