Poniedziałek w Premiership: Wolverhampton i Belle Vue zainaugurują puchar?

Pogoda w Wielkiej Brytanii mocno daje się we znaki. Z pięciu meczów Premiership Knock Out Cup planowanych na poniedziałek, przełożono aż cztery. Jedyny, który może się odbyć, to pojedynek Wolverhampton Wolves i Belle Vue Aces.

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Mecz brytyjskiej Premiership / Mecz brytyjskiej Premiership
Począwszy od czwartku mecze z udziałem klubów Premiership (ligowa inauguracja i właśnie początek Premiership Knock Out Cup) zostały przełożone, w tym także te poniedziałkowe pucharowe. W niektórych z nich mieli wystąpić Polacy: Krzysztof Kasprzak (Rye House Rockets), Tobiasz Musielak (Swindon Robins) i Krystian Pieszczek (Leicester Lions).

Jeszcze w niedzielę po południu wydawało się, że w świąteczny poniedziałek dojdzie do dwumeczu w ćwierćfinale pomiędzy Belle Vue Aces a Wolverhampton Wolves, lecz potyczka w Manchesterze również została przełożona (powtórka odbędzie się 7 maja o godzinie 13:00). Wieczorne ściganie na Monmore Green w Wolverhampton na ten moment ma się odbyć zgodnie z planem, dlatego w ostateczności to Asy i Wilki jako jedyne mogą mieć okazję wyjechać w święta na tor.

Przypomnijmy, że w drużynie Belle Vue na pewno nie wystartuje Damian Dróżdż. 21-latek wciąż odpoczywa po upadku, któremu uległ 22 marca w meczu o Tarczę Premiership. Zastąpi go zakontraktowany w ostatnich dniach Paul Starke.

Składy:

Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces, godz. 21:00, relacja tekstowa LIVE

Wolverhampton Wolves: Jacob Thorssell, Kyle Howarth, Cameron Heeps, Rory Schlein, Sam Masters, Nathan Greaves, Ashley Morris

Belle Vue Aces: Craig Cook, Steve Worrall, Paul Starke, Rohan Tungate, Max Fricke, Daniel Bewley, Jye Etheridge

ZOBACZ WIDEO Oficjalne promo 2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland
Kto wygra poniedziałkowy mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×