Żużel. Kolejarz R. - Wilki: perfekcyjni krośnianie. Rawiczanie bez mocy [NOTY]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Andrij Karpow
WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Andrij Karpow
zdjęcie autora artykułu

Wilki Krosno z kompletem zwycięstw triumfowały w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej. W sobotę krośnianie pokonali na wyjeździe Metalikę Recycling Kolejarza Rawicz 32:16. Spotkanie przerwano po ośmiu wyścigach.

Noty dla zawodników Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 

Marcel Kajzer 1. Bardzo słaby występ wychowanka rawickiego klubu. W pierwszym wyścigu dał się objechać na kresce Eduardowi Krcmarzowi.

Anders Rowe 3. Także miał okazję do występu w dwóch wyścigach, w których zaprezentował się z dobrej strony. Walczył na dystansie z zawodnikami Wilków.

Max Dilger 4-. Pewnie wygrał inauguracyjny wyścig. Później dał się objechać na dystansie rywalom, ale był jednym z najlepszych zawodników Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz.

ZOBACZ WIDEO Kołodziejowi trudno dopuścić myśl, że mógłby zmienić klub. Dworakowski jak leszczyński tata

Keynan Rew 2. Punkty zdobył tylko na Kamilu Wieczorku oraz po wykluczeniu Damiana Balińskiego. Z całego sezonu w Polsce może być jednak zadowolony.

Damian Baliński 4. Po dwóch startach mógł mieć komplet punktów. W swoim pierwszym wyścigu prowadził, ale upadł po ataku Wadima Tarasienki. Sędzia podjął kontrowersyjną decyzję o wykluczeniu Polaka.

Hubert Ścibak 2. Przed nim jeszcze sporo nauki. Starty w lidze służą w zdobywaniu doświadczenia.

Kacper Pludra 2. Lepszy i bardziej objeżdżony z dwójki młodzieżowców gospodarzy, ale w sobotę podobnie, jak jego kolega punkty zdobył tylko po wykluczenia Bartłomieja Kowalskiego.

Noty dla zawodników Wilki Krosno

Marcin Jędrzejewski 4. Przyzwoity występ wychowanka bydgoskiej Polonii. Pod nieobecność kontuzjowanego Damiana Dróżdża, to Jędrzejewski był najlepszym polskim seniorem.

Kamil Wieczorek 2. Po raz pierwszy w tym sezonie wziął udział w meczu ligowym. Przez chwilę prowadził w swoim drugim starcie, ale ostatecznie udało mu się pokonać tylko Kacpra Pludrę.

Eduard Krcmar 4. Czech w przeszłości był zawodnikiem rawickiego klubu. Mimo znajomości toru dał się zaskoczyć w swoim pierwszym starcie. W kolejnych był bezbłędny.

Andriej Karpow 6. Kolejny bardzo dobry wytęp Ukraińca. W sobotnim spotkaniu wystąpił w trzech wyścigach, w których nie dał się pokonać.

Wadim Tarasienko 6. Rosjanin przyzwyczaił kibiców do świetnych wyników. W sobotę był niepokonany, ale pomogło mu w tym wykluczenie Damiana Balińskiego.

Patryk Wojdyło 6. Dwa wyścigi i dwa pewne zwycięstwa to bilans wychowanka rzeszowskiej Stali. Sezon 2020 był dla niego bardzo dobry.

Bartłomiej Kowalski 2. Zaczął bardzo źle. Dwa razy złapał ostrzeżenie za utrudnianie startu i został wykluczony z wyścigu juniorskiego. W drugim starcie było nieco lepiej, ale na dystansie dał się ograć Andersowi Rowe.

Zobacz także: Cegielski odpowiada prezesowi Stali Prezes Stali: Finał z kagańcem i cenzurą

Źródło artykułu:

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"

Komentarze (0)