Krystian Pieszczek Rezerwa zwykła za Dawid Stachyra
w
Marcel Szymko Rezerwa zwykła za Renat Gafurow
1

Na pierwszym łuku w bandę uderzył Pieszczek. Gdańszczanin wstał z toru o własnych siłach. Pieszczek został wykluczony z powtórki. W powtórce goście nie dali szans Szymce.

3

Pieszczek na pierwszym okrążeniu przedarł się na prowadzenie.

Bieg 13
60
5 : 1
18

Łatwe zwycięstwo gospodarzy. Defekt Kostro na ostatnim miejscu. Przerwa na kosmetykę toru.

13

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce gospodarze wygrali z olbrzymią przewagą. Przerwa na kosmetykę toru.

Adrian Miedziński dla SportoweFakty.pl: Niestety nie mam lusterek

Bieg 9
42
5 : 1
12

Stachyra i Miśkowiak na pierwszym okrążeniu wyprzedzili Piszcza.

Bieg 7
32
5 : 1
10

Kostro zanotował upadek jadąc na czwartej pozycji. Zawodnik wstał z toru o własnych siłach. Powtórka odbędzie się bez Kostro, który został wykluczony. W powtórce Miśkowiak na czwartym kółku wyprzedził Łukaszewskiego. Przerwa na kosmetykę toru.

6

Łopaczewski na drugim okrążeniu wyprzedził Mroczkę. Żużlowiec lubelskiego klubu na ostatnim kółku zanotował defekt na drugim miejscu.

Bieg 4
19
5 : 1
5

Pieszczek na drugim okrążeniu wyprzedził Kostro. Na następnym kółku z zawodnikiem gości uporał się Jonasson. Przerwa na kosmetykę toru.

Blog Roberta Dowhana: My czy oni?

Bieg 3
14
5 : 1
4

Piszcz najlepiej wyszedł spod taśmy, ale na pierwszym okrążeniu wyprzedzili go Mroczka i Gafurow. W Gdańsku przestał padać deszcz.

Bieg 2
9
5 : 1
3

Szymko na drugim okrążeniu minął Łukaszewskiego.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Łopaczewski na dystansie wyprzedził Miśkowiaka. Kudriaszow zanotował defekt na czwartym miejscu.

17:58 - z powodu opadów deszczu spotkanie rozpocznie się bez prezentacji. Zawody rozegrane zostaną według I zestawu startowego.

17:49 - w Gdańsku zaczął kropić drobny deszcz. Przed rozpoczęciem pojedynku zaprezentowani zostaną piłkarze ręczni gdańskiego Wybrzeża.

17:42 - koniec próby toru.

17:36 - trwa próba toru. Ze strony gospodarzy udział w niej biorą Mroczka i Miśkowiak. Z kolei spośród gości na próbę toru wyjechali Piszcz i Kostro.

16:43 - w Gdańsku nic nie stoi na przeszkodzie w rozegraniu meczu. Temperatura powietrza wynosi 17 stopni Celsjusza. Niebo zachmurzone. Składy potwierdzone. Do składu gdańskiego klubu powraca Dawid Stachyra.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?