wielmożny jan - lubi

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Zmiana trenera mało co w niesie. Niech Emilia Mucha się ogarnie, bo rusza się na boisku jak mucha w smole. Kolejny mecz, gdzie Mucha ma skuteczność ataku poniżej 30%. Jeżeli będą Radomianki grać na 2 atakujące to skuteczność w ataku może się poprawić albo niech zakontraktują zagraniczną ofensywną przyjmującą, bo na polskim rynku raczej nikogo nie ma.

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Pierwszy krok do oczyszczenia szatni zrobiony - teraz czas na ten najważniejszy czyli odejście Nawrockiego.

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Jaki Pan taki kram. PZPS zachowuje się identycznie jak Bońkowy PZPN. Tu i tam nieudacznik broniony przez kolesi. Paniom się nie dziwię,a forma jaką zastosowały w ramach protestu była chyba jedyną z możliwych w tych układach.

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  @wielmożny jan: Podpisuje się pod tym.

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  @jotwu: Jeśli dziewczynom nie po drodze z Nawrockim, to dlaczego nie zbuntowały się dwa lata temu po przegranych eliminacjach MŚ i niezbyt udanych ME? Gdy ostatnio po utracie szans na występ na IO selekcjonerem szczypiornistek przestał być Krowicki, z wypowiedzi czołowych zawodniczek można było już wcześniej wywnioskować, że współpraca nie układa się najlepiej, za to u siatkarek w ostatnich kilku miesiącach żadna z dziewczyn niczego podobnego nie sugerowała.

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  A ja chciałbym poznać nazwiska tych fałszywych bab. Poza tym to faworyzować można cielaka, co grać nie potrafi (patrz. taki Reca u Brzeczka), a nie dziewczynę, która pokazała jaki ma potencjał i może być tylko lepsza.

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Pod pismem podpisało się 13 zawodniczek... to przecież prawie cała kadra! Dlaczego w kadrze kobiet zawsze musi coś nie pasować, ona mają grać a nie decydować kto ma być trenerem a kto nie. Może on poświęca Stysiak i Stenzel więcej uwagi bo wie, że z tych dziewczyn może coś być? Pewnie najbardziej niezadowolone są dziewczyny takie jak Grajber i Mędrzyk które zamiast się rozwijać ciągle siedzą na tyłku w naszej beznadziejnej lidze. Stysiak ostatnio zdobyła w lidze włoskiej 34 punktu czyli tyle ile one we dwie przez 3 meczy by nie zdobyły. Strasznie przykra sytuacja dla Stysiak i Stenzel. Przed momentem przeczytałem, że Stysiak nie wiedziała, że coś jest nie tak. Najłatwiej załatwić sprawę za plecami. Powinny dostać za trenera Karpola wtedy by chodziły jak w zegarku. Jest mi bardzo przykro bo myślałem, że nasza kadra idzie w dobrym kierunku, ale dziewczyny same siebie niszczą. Ciekawe kto zagra w kwalifikacjach, chce też poznać nazwiska dziewczyn które podpisały się pod wnioskiem.

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Jaka szczególna opieka ? Obie są świetne to dużo grają , Stysiak miażdży we Włoszech a i Stenzel niedługo powinna podpisać kontrakt w Serie A bo to także olbrzymi talent.A Ci którzy są przeciwko Nawrockiemu to chyba by chcieli już teraz wyników na poziomie naszych chłopaków.Ludzie Nawrocki nie ma tyle osób do gry co Heynen a druga sprawa że trzon naszej drużyny to poza Wołosz i Maj dziewczyny wciąż bardzo młode i bez jakiegoś dużego doświadczenia.

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Dość istotne dla kibica jest, która drużyna zajmuje w rankingu 6. i 7. miejsce.
  Mam w związku z tym pytanie: co pan Mateusz Kozanecki zrobił z tymi zaoszczędzonymi pięcioma sekundami?

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  No tak, bardzo ważna informacja, że Albania zaliczyła największy progres... :-)
  Ranking wydaje się być względnie "realny" dla naszych Pań - a jak nabiorą doświadczenia i podciągną przyjęcie - liczymy na więcej!
  Warto też uspokoić niektórych "kibiców" - naprawdę realnie oceniajmy szanse na grę na igrzyskach, to raczej jeszcze nie ten moment.
  A odszczekam z wielką radością, gdy się pomylę! :-)

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Równie dobrze można ograniczyć US Open do 32. Majchrzak, Hurkacz, Linette nie są atrakcją dla koneserów dyscypliny i wyzwaniem dla czołowych postaci tenisa.
  Bułgaria w 1/4, a przegrała z Francją. Finki ugrały dwa sety z Turczynkami …
  Poziom 12-24 jest mniej więcej wyrównany. Zresztą chodzi o popularyzację dyscypliny w Estonii, na Węgrzech … a nie w redakcji Sportowych Faktów, warto o tym pamiętać.

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Oczywiście dla polskich kibiców jest to uciążliwe. Jakkolwiek po 2000 roku aż 11 drużyn było w strefie medalowej (top4) ME: Rosja, Serbia, Włochy, Niemcy, Polska, Turcja, Holandia, Ukraina, Azerbejdżan, Bułgaria, Belgia... wcześniej trzy razy z rzędu w finale grały Chorwatki. Tych liczących się reprezentacji wcale nie jest tak mało. Dla pozostałych udział na imprezie rangi mistrzowskiej to szansa: na rozwój kariery u poszczególnych zawodniczek i samej dyscypliny w krajach, gdzie siatkówka nie jest tak popularna. Rozumiem obie perspektywy. Być może istnieją rozwiązania pośrednie: np. system pucharowy i wolne losy dla drużyn wyżej rozstawionych? albo preeliminacje na początku turnieju dla "dywizji B"?

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Jutro idę do kierownika i powiem mu ze koncze karierę bo nie mogę z siebie dac 100%

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Grali z USA. Justin Evans w Petro Płock. Nawet jedną bramkę strzelił. Drugi Mike Apple zagrał jedno spotkanie. W zeszłym sezonie w Koronie był zawodnik z USA z paszportem niemieckim Shawn Barry.

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  A okazuje się, że Amerykanów było jeszcze więcej. Neil Hlavaty, Jeremiah White, Brian Iloski. Każdy parę minut na boisku spędził. Ogółem więc w Ekstraklasie grało sześciu Amerykanów.

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Jeśli stwierdził, że kończy karierę, to jakim cudem w przyszłym roku będzie obchodził 20-lecie, pismaku?

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  Pewnie weźmie sobie leszcza na pożegnalna walkę aby podkręcić atmosferę i zarobić kolejne jak to mówi "dutki".Jego pazerność na kasę nie zna granic.Też go kiedyś lubiłem teraz niech spie......!!!

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  To od następnego sezonu, żadnego klubu WRWE w Ekstraklasie

 • wielmożny jan lubi Komentarz

  bardzo dobrze , niech wkońcu zlikwidują całkowicie ten klub