• 18 : 21
  • 15 : 21
  • 14 : 21

Polska - Portugalia 57:76

Równo z syreną trafił zza łuku Przemysław Zamojski, ale to nam zupełnie nic nie daje. Białoruś wygrywa 76:57 i odrobiła straty z Mińska!

Maalik Wayns za trzy punkty i to jest koniec marzeń o wygranej

Tomasz Gielo tym razem skutecznie, ale nasza defensywa nie istnieje

Szybko i skutecznie Mateusz Ponitka, trzeba teraz wybronić akcję Białorusi

Przerwa dla Mike'a Taylora

Jest fatalnie... Polacy nie istnieją

Maciej Lampe skutecznie ponowił swoją akcję. Zaczyna się matematyka, żeby nie przegrać różnicą większą niż 17 oczek

Adam Waczyński wykorzystał jeden z dwóch rzutów wolnych

Maalik Wayns za trzy punkty i przegrywamy różnicą 20 punktów!

Mateusz Ponitka trafił z ósmego metra, jednak sędziowie odgwizdali błąd 24 sekund

A.J. Slaughter nie trafił zza łuku, a rywale powiększyli swoją przewagę do 17 oczek

Przerwa dla Polski

Aleksander Kudriawcew zza łuku... +15 dla Białorusi

Maciej Lampe wykorzystał dwa rzuty wolne

Kolejna strata Polaków i nasi koszykarze tylko prostym błędom rywali mogą zawdzięczać, że nie przegrywają więcej w porównaniu z wygraną w Mińsku

Jest przechwyt i są łatwe punkty Adama Waczyńskiego

Kolejna nieudana akcja Polaków...

Niestety my pudłujemy, a rywale nie i to oni mają 14 punktów przewagi

Białorusini rozpoczynająod straty i niech nasi w końcu zaczną odrabiać straty

Niestety przegraliśmy kolejną kwartę w tym meczu i mamy 12 punktów straty przed decydującą częścią spotkania

A.J. Slaughter do Aleksandra Czyża i efektowny wsad naszego podkoszowego

Mateusz Ponitka w akcji 2+ - to on trzyma nasze nadzieje na wygraną w tym meczu

Przerwa dla Białorusi

Mateusz Ponitka po raz kolejny na linii rzutów wolnych - na szczęście 6/6 w tym elemencie naszego reprezentanta

Akcja 2+ Aleksandera Kudriawcewa.. jest bardzo źle w Toruniu

Maciej Lampe z półdystansy, ale Arciom Parachouski rozgrywa swój koncert

Arciom Parachouski ma już 8 punktów w tej kwarcie. Nikt go nie potrafi zatrzymać

Pierwsze rzuty wolne dla Polaków w 22 minucie meczu = pierwsze punkty w trzeciej kwarcie. Autorem Mateusz Ponitka

Obniżamy skład - Tomasz Gielo za Adama Hrycaniuka

Kolejna strata Polaków, a Arciom Parachouski zdobył w tej kwarcie już 6 punktów

Przewinienie w ataku Mateusza Ponitki. Niestety to nie jest dobre otwarcie

Niestety rozpoczynamy od pudła Adama Waczyńskiego, a rywale punktująspod kosza

Zaczynamy drugą połowę

Ostatnia akcja zamiast punktów, przyniosła nam stratę. Do szatni schodzimy przegrywając 34:28

Osiem sekund do końca pierwszej połowy i przerwa dla Mike'a Taylora

Znakomita akcja Polaków z niezliczoną ilością podań zakończona punktami Aleksandra Czyża

A.J. Slaughter indywidualnie i skutecznie - trafia z półdystansu. Zmniejszamy straty do sześciu punktów

Szczęśliwa trójka Mateusza Ponitki! Nieważne jak, ważne, że wpadło!

Przez chwilę przegrywaliśmy już różnicą nawet 12 punktów, na szczęście trafił Maciej Lampe

Na szczęście udało się wybronić akcję Białorusinów, teraz trzeba dołożyć punkty w ataku

Na razie gramy źle, nawet bardzo źle. Mamy 9 punktów straty, a piłkę po przerwie będą mieli rywale

Adam Waczyński w końcu trafił! Mocno zmotywowany polski rzucający

Niestety kolejne pudło spod samego kosza - tym razem spudłował Adam Hrycaniuk

Aleksander Semianiuk zza łuku - dobrze dysponowany jest dziś ten zawodnik

A.J. Slaughter ukradł piłkę rywalom i zdobył łatwe punkty

Kapitalne wejście "po końcowej" Tomasza Gielo, któremu piłkę dograł Adam Waczyński i efektowny wsad tego pierwszego

W końcu! Zza łuku trafia Przemysław Zamojski! Niech inni idą za ciosem

Z linii rzutów wolnych Maalik Wayns i +7 na koncie Białorusi

Rywale punktują, Polacy nadal nie - rośnie przewaga naszych gości

Drugą kwartę zaczną Białorusini

O tej kwarcie Polacy muszą jak najszybciej zapomnieć. Po dziesięciu minutach gry mamy -3 na swoim koncie

Białorusini łapią rytm, niestety Polakom brakuje skuteczności - są pozycje, ale nie ma trafień

A.J. Slaughter od razu spokojnie i skutecznie "wjeżdża" pod kosz

Na parkiecie melduje się A.J. Slaughter - potrzebujemy jego dobrej gry

Zły początek meczu Polaków, a po drugiej stronie nie do zatrzymania Maalik Wayns

Adam Waczyński łatwiej już mieć nie będzie - tym razem pudło spod samego kosza będąc zupełnie sam

Maciej Lampe otworzył swoje konto punktowe, niestety nadal nie może trafić Adam Waczyński

Na trójkę rywali odpowiada Adam Waczyński, Polacy wracają na prowadzenie

Niestety wynik po stronie Polaków bez zmian, chociaż pozycje otwarte mieli Łukasz Koszarek i Adam Hrycaniuk

Kolejne punkty Adama Hrycaniuka, tym razem nasz środkowy skuteczny w kontrze

Tym razem Adam Waczyński w roli asystenta, a punkty spod kosza zdobywa Adam Hrycaniuk

Adam Waczyński niestety nie trafił pierwszego rzutu zza łuku

Rozpoczęli!

Ostatnie wskazówki i Polacy rozpoczynają marsz po piąte zwycięstwo w eliminacjach

W Toruniu trwa właśnie prezentacja, po niej czas na hymny i ostatnie trzy minuty rozgrzewki

W drugim środowym meczu "polskiej grupy" Estonia pokonała Portugalię 82:63, dzięki czemu pozostaje w grze o awans

To właśnie Maciej Lampe był jednym z katów Białorusi w Mińsku. Nasz podkoszowy wywalczył wtedy 25 punktów

Bardzo ważną informacją jest fakt, że po jednomeczowej absencji do składu powraca Maciej Lampe, który borykał się z lekkim urazem stawu skokowego

W pierwszym meczu w Mińsku Biało-Czerwoni pokonali Białorusinów 97:79

Już dziś Polacy mogą zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie i awans. "Wystarczy" wygrać i zachować miano niepokonanych.

15 minut - tyle dzieli nas od piątego meczu reprezentacji Polski koszykarzy w eliminacjach do przyszłorocznego EuroBasketu. Dziś w Toruniu Biało-Czerwoni zmierzą się z Białorusią