Koniec meczu, Polski Cukier Toruń wygrał 83:71 i awansował do półfinału Pucharu Polski, w którym zmierzy się z PGE Turowem Zgorzelec

Gruszecki czuwa na posterunku - kolejna trójka na jego koncie

Zaledwie jedno oczko dzieli zespoły po tym, jak Lewis wykorzystał dwa rzuty wolne

Teraz zza łuku Dutkiewicz! Będą emocje do samego końca

Washington z daleka i TBV Start zbliża się coraz bardziej

Torunianie uciekli już nawet na 11 punktów, ale trafił Washington

Doszło jeszcze przewinienie niesportowe, a Cosey z linii ponownie się nie pomylił

Cosey z linii, Śnieg po penetracji.. Polski Cukier ponownie odskakuje

Emocji nie wytrzymał po decyzji sędziowskiej trener Dedek i został ukarany przewinieniem technicznym

Kolejna akcja 2+ Gospodarka!

Gospodarek otwiera akcją 2+ i emocje rosną

Czy TBV Start zdoła odrobić straty i wygrać ten mecz?

Lewis kończy akcję 2+ i daje nadzieję swojej drużynie, że ten mecz można jeszcze wyciągnąć. TBV Start przegrywa 51:59

W końcu przypomniał o sobie Reynolds, najskuteczniejszy gracz Startu

Gruszecki notuje serię punktów i Polski Cukier ma już 13 punktów przewagi

Dutkiewicz może odetchnąć z ulgą, bo w końcu przełamał się w rzutach zza łuku

Start ewidentnie stanął w momencie, gdy doszedł rywala na punkt - od tego czasu Polski Cukier ma serię 10:0

Wzorowa kontra Polskiego Cukru zakończona punktami Wiśniewskiego

Dziesiąta i jedenasta drużyny, a czwarta i piąta Gruszeckiego - Polski Cukier ponownie odskakuje dzięki rzutom z dystansu

Start miał trzy akcje na objęcie prowadzenia, ale to Twarde Pierniki zachowały więcej spokoju

Tym razem punkty lądują na koncie Lewisa i już tylko jeden punkt dzieli oba zespoły

Szymański "z góry" i Start jest już bardzo blisko wicemistrzów Polski

Dutkiewicz w kontrze, ale Cosey odpowiada... trójką

Wracamy do gry, a gracze PGE Turów Zgorzelec obserwują mecz czekając na to z kim zagrają w sobotnim półfinale

Czy gracze Polskiego Cukru trafią łącznie 15 trójek?

Twarde Pierniki prowadzenie zawdzięczają znakomitej skuteczności rzutów z dystansu - w pierwszej połowie wykorzystali 8 z 15 prób

Nic z tych szachów nie wyszło, Polski Cukier Toruń prowadzi po pierwszej połowie 36:30

Przerwa dla Polskiego Cukru Toruń ma 7 sekund przed końcem kwarty

Doskonale gra w tej kwarcie Reynolds, który ma już 10 punktów na swoim koncie

Kolejna trójka na koncie Polskiego Cukru - trafił Gruszecki. Torunianie mają 8/13 w tym elemencie

Akcja meczu! Washington nad obręcz do Reynoldsa, ależ to było efektowne!

Odpowiedź Startu? Zza łuku skutecznie Washington

Wiśniewski do Mbodja, a ten niemal nie wyrwał obręczy z konstrukcji kosza

Szósta trójka torunian, a w odpowiedzi mega wsad Reynoldsa

Mbodj najpierw zaliczył pudło spod samego kosza, ale po chwili już się nie pomylił

Kolejna udana penetracja Lewisa pod sam kosz

Piąta trójk Polskiego Cukru, tym razem trafił Krefft

Reynolds skuteczny na linii rzutów wolnych i Start traci już "tylko" pięć oczek

Lewis w końcu przedarł się pod kosz i zakończył run POlskiego Cukru

Tym razem Cosey już sam w roli egzekutora z dystansu

Cosey do Diduszki i w końcu Polski Cukier ruszył

Torunianie nie potrafią odczarować koszy, już pięć pudeł wicemistrzów Polski z otwartych pozycji

Po serii pudeł z obu stron w końcu wynik otworzył Washington

Jeszcze sprawdzanie dyspozycji na linii rzutów wolnych i zaraz zaczynay walkę o półfinał Pucharu Polski

Kto wygra mecz?

Twarde Pierniki wystąpią w okrojonym składzie. Zabraknie m.in. Aarona Cela, który doznał urazu - więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ

Już tylko 10 minut pozostało do rozpoczęcia trzeciego ćwierćfinału finałowego turnieju o Puchar Polski koszykarzy. Na zwycięzcę pojedynku Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin czeka już PGE Turów Zgorzelec