Portugalia - Polska: niezły mecz i remis Biało-Czerwonych. Ambitny Frankowski, Milik ze stalowymi nerwami (oceny)

Paweł Kapusta

Pomocnicy

Grzegorz Krychowiak - 5. Można się było na niego wściekać, gdy patrzyło się na jego grę w pierwszym listopadowym meczu. To był kryminał, przede wszystkim dlatego, że zawodnik Lokomotiwu Moskwa sprawiał wrażenie, jakby nie chciało mu się w ogóle grać. A może po prostu brakowało mu świeżości. Mimo dramatycznego występu z Czechami Brzęczek nie zdecydował się go usadzić na ławce rezerwowych i posłał do boju z Portugalią już od pierwszej minuty. Tym razem zaprezentował się o wiele lepiej. Robił to, czego od niego wymagamy: walczył, orał boisko. Grał bezpiecznie. I przede wszystkim nie irytował, choć kilka głupich strat i niecelnych podań też zaliczył.

Mateusz Klich - 5. Jeden z nielicznych jasnych punktów naszej kadry w meczu z Czechami. Tym razem jednak pokazał się z trochę słabszej strony. Dwa razy bardzo dobrze rozprowadził piłkę przed polem karnym Portugalczyków, ale nie możemy zapominać, że to on popełnił błąd przy straconym golu, nie upilnował rywala przy stałym fragmencie gry.

Jak oceniasz występ polskiej kadry w meczu z Portugalią?