Eliminacje Euro 2020. Polska - Macedonia Północna. Joker-ów 2-óch, nowa rola Lewandowskiego, Krychowiak jak Pirlo

Maciej Kmita

Joker-ów 2-óch

Arkadiusz Milik: 8,0. Dostał od selekcjonera niespełna pół godziny i doskonale wykorzystał ten czas. Chwilę po wejściu na boisko "szczupakiem" uderzył tuż nad bramką. W 76. minucie przytomną "główką" stworzył okazję Lewandowskiego, a w 80. minucie fantastycznym uderzeniem sprzed pola karnego podwyższył prowadzenie Polski na 2:0. Czego więcej oczekiwać od zmienika?

Przemysław Frankowski: 7,0. Jerzy Brzęczek idealnie wybrał moment, w którym wprowadził go na boisko. Frankowski strzelił gola na 1:0 kilkadziesiąt sekund po wejściu do gry i przy pierwszym kontakcie z piłką! Musi paść pytanie: kto tej jesieni jest lepszym Jokerem? Joaquin Phoenix czy Przemysław Frankowski?

Krzysztof Piątek: grał zbyt krótko, by go ocenić. Choć wszedł do gry w doliczonym czasie gry, miał swoją sytuację. Po podaniu Lewandowskiego uderzył jednak obok bramki rywali.

Skala ocen: 1-10 (wyjściowa: 6).

Kto był najlepszym Polakiem w meczu z Macedonią Północną?