Arka Gdynia
37' Fabian Serrarens 54' Mateusz Młyński 57' Marko Vejinović 80' Adam Deja 82' Pavels Steinbors 90+3' Adam Marciniak
ŁKS Łódź
16' Tadej Vidmajer 66' Ricardo Guima 90+4' Ricardo Guima
1:1

Kolejnego gola szukał jeszcze ŁKS, jednak łodzianie nie strzelili drugiego gola. Mamy remis 1:1, to sprawiedliwy wynik, bo nikt w pełni nie zasłużył na wygraną.

Gol! Strzelił Ricardo Guima. Asystował mu Carlos Moros Gracia.

Przed tygodniem Arka strzeliła gola w doliczonym czasie gry, teraz ŁKS! Po nym podaniu głową Gracii, gola mocnym strzałem zdobył Guima!

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak. Sfaulował Domingueza. Będzie pauzował w następnym meczu.

Arbiter przedłużył mecz o minimum 5 minut.

Schirtladze szukał Mihajlovicia pod polem karnym rywala, z bramki wyszedł jednak Malarz.

Sobociński leży w polu karnym Arki, jednak sędzia dopatrzył się faulu właśnie zawodnika ŁKS-u.

Ciekawa akcja Trąbki i Guimy. Sytuację wyjaśnił Helstrup, wybijając piłkę z własnego pola karnego.

ŁKS próbuje atakować, robi to jednak bardzo nieporadnie.

Żółtą kartkę otrzymał Pavels Steinbors. Za grę na czas.

Z rzutu rożnego Dominguez, piłka nie trafiła do nikogo.

Żółtą kartkę otrzymał Adam Deja. Sfaulował Corrala.

Sporo chaosu w grze obu drużyn.

Świetna indywidualna akcja Mihajlovicia, który strzelał z bardzo ostrego kąta po minięciu rywala. Posłał piłkę minimalnie obok słupka.

Problemy z kostką Damiana Zbozienia. Będzie mógł jednak kontynuować grę.

Indywidualna akcja Trąbki, akcję chciał wykończyć Corral, ale fatalnie przestrzelił.

Vejinović był bliski strzelenia gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Obronił jednak Malarz.

Bardzo dobra interwencja Gracii w polu karnym Arki Gdynia.

Na trybunach 7 064 widzów.

Vejinović podał piłkę do Zbozienia, ten strzelił jednak w trybuny.

Strzał Domingueza z dystansu, piłkę pewnie złapał Steinbors.

Żółtą kartką został ukarany trener Sobieraj, za dyskusje.

Kolejny raz, tym razem na wyraźnym spalonym Oskar Zawada.

ŁKS Łódź. Schodzi: Adam Ratajczyk. Wchodzi: Samu Corral.

Nieudany rzut rożny Vejinovicia. Po chwili na spalonym Zawada.

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Guima. Za faul na Vejinoviciu.

Wolski podał piłkę Trąbce, którego strzał obronił Steinbors.

Zbyt głębokie dośrodkowanie Mihajlovicia, piłka w rękach Malarza.

Ratajczyk i Trabka próbowali strzałów z dystansu, Arka broni się jednak ośmioma piłkarzami, którzy nie pozwolili na to, by Steinbors musiał interweniować.

Strzelał Maciej Wolski, po interwencji obrońcy zagrożenie zażegnane.

Gol! Strzelił Marko Vejinović.

Po aucie Zbozienia niefortunnie piłkę przedłużyń Sobociński. Trafiła ona wprost pod nogi Vejinovicia, który strzelił przy słupku. Gdynianie wyszli na prowadzenie!

Po wrzutce Vejinovicia, Serrarens główkował obok słupka.

Z rzutu wolnego strzelał Trąbka, piąstkował Steinbors.

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Młyński. Za faul na Klimczaku.

Strzał Grzesika z dystansu został zablokowany. Ciągle czekamy na pierwszą akcję po przerwie, gra jest mocno szarpana.

Wciąż sporo walki w środku boiska.

Dwa zderzenia piłkarzy Arki i ŁKS-u. Najbardziej ucierpiał Ratajczyk.

Na początku drugiej połowy obie drużyny grają przede wszystkim w środku boiska.

Początek II połowy.

Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko.

Do przerwy 0:0. Można w ciemno zakładać, że w tym momencie w piłkarskim świecie odbywają się ciekawsze, bardziej jakościowe spotkania. Niestety poza sytuacją, w której Maciej Dąbrowski poprzez kopnięcie własnym kolanem w twarz, złamał swój nos i kilku nieśmiałych akcji, nie można niczego szczególnego powiedzieć o tej połowie.

Malarz złapał piłkę po wrzutce Marciniaka.

Arbiter doliczył minimum minutę do czasu gry.

Sobociński po długim zagraniu wybił piłkę w aut.

ŁKS powoli przesuwa się na połowę rywala. Arka broni się całą jedenastką na własnej połowie.

Strzał Wróbla z bardzo ostrego kąta. To nie mogło wpaść. Od bramki Serrarens.

Ale szansa Arki Gdynia! Po wrzutce Adama Marciniaka, "setkę" miał Marko Vejinović. Minimalnie chybił!

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Serrarens. Za faul na Sobocińskim.

Michał Trąbka uderzył po ziemi, pod murem Arki. Obronił Steinbors.

Żółtą kartką ukarany jeden z członków sztabu ŁKS-u.

Zablokowany strzał Guimy, który po chwili był faulowany na 17. metrze przez Vejinovicia. Będzie szansa dla Arki.

Dynamiczna akcja Mihajlovicia, nieco w stylu gola na 3:2 z Rakowem. Po jego zagraniu, piłka jednak minęła słupek bramki Malarza.

Po rzucie rożnym, głową obok bramki strzelił Wróbel.

Świetna akcja ŁKS-u Łódź! Po zagraniu Ratajczyka piłkę przyjął Dominguez, jednak przymierzył centymetry obok bramki rywala! W międzyczasie był rykoszet.

Vejinović wrzucał piłkę w pole karne ŁKS-u, o dosłownie centymetry minął się z nią Marciniak.

Grzesik doskonale dograł piłkę do Wolskiego, w polu karnym Arki czujny Steinbors!

Vejinović dograł piłkę przed pole karne, jednak Adam Deja przymierzył 2 metry nad poprzeczką.

Tym razem do nikogo piłkę z rzutu wolnego wrzucał Vejinović. Oj, zapowiadają się długie minuty na stadionie w Gdyni.

Zbyt głęboka wrzutka Ratajczyka. Piłka w rękach Steinborsa.

Ciekawa, dynamiczna akcja ŁKS-u, zakończona podaniem w pole karne do nikogo.

Arkowcy na spalonym przy rzucie wolnym. Na razie mecz w Gdyni nie jest wielkim widowiskiem.

Żółtą kartkę otrzymał Tadej Vidmajer. Za faul.

Vejinović wrzucił z rzutu rożnego do nikogo. Po drobnym zamieszaniu, od bramki Malarz.

Prawą stroną atakował Mateusz Młyński, piłkę wybił Tadej Vidmajer.

Wrzutka Domingueza w pole karne, olbrzymie zamieszanie, ale Arka tym razem sobie poradziła w obronie.

Guima popełnił błąd, ale naprawił go blokując strzał Młyńskiego.

Na razie na boisku nie dzieje się zbyt wiele.

ŁKS Łódź. Schodzi: Maciej Dąbrowski. Wchodzi: Jan Sobociński. Dąbrowski nie może już grać!

Uraz Dąbrowskiego, który sam sobie trafił kolanem w nos. Leci mu krew, musi zejść na chwilę z boiska.