KPR Gminy Kobierzyce przedłuża umowy. Klub dba o wychowanki

KPR Gminy Kobierzyce dba o rozwój swoich wychowanek. Ekipa z Dolnego Śląska przedłużyła kontrakt z utalentowaną skrzydłową, która z roku na rok robi coraz większe postępy.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
zawodniczki KPR Gminy Kobierzyce Materiały prasowe / KPR Gminy Kobierzyce / Michał Ciechanowicz / Na zdjęciu: zawodniczki KPR Gminy Kobierzyce
Mowa o Patrycji Kozioł, która skład seniorskiej drużyny KPR Gminy Kobierzyce uzupełniła w sezonie 2018/2019. Ta utalentowana szczypiornistka podpisała roczny kontrakt z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

Młodzieżowa reprezentantka Polski z roku na rok robi coraz większe postępy pod okiem trener Edyty Majdzińskiej. - Zdecydowałam się na pozostanie w Kobierkach dlatego, że jest to drużyna, która jasno stawia sobie cele, wie, czego chce i wie, jak na to zapracować. Uważam, że z roku na rok coraz bardziej rozwijam się jako zawodniczka - powiedziała piłkarka ręczna w rozmowie dla klubowych mediów.

- Nabieram boiskowej pewności siebie, a właśnie o to w tym wszystkim chodzi, aby pokonywać swoje bariery i wychodzić ze strefy komfortu. Cele na nowy sezon są jak zawsze najwyższe, chcemy osiągnąć wszystko, co jest tylko możliwe. Będziemy ciężko pracować w okresie przygotowawczym, aby potem zbierać tego efekty - dodała Patrycja Kozioł.

ZOBACZ WIDEO: Iga Świątek szczerze o marzeniach z dzieciństwa. "Nie wyobrażałam sobie siebie z trofeami"

Coraz mniej niewiadomych jest już w kadrze brązowych medalistek. Wcześniej klub opuściły dwie zawodniczki - Barbara Zima i Paulina Ilnicka. Zespół prowadzony przez Edytę Majdzińską wzmocnią za to Katarzyna Cygan i Patrycja Chojnacka.

Nową umowę podpisała ostatnio Karolina Wicik, a ważne kontrakty mają wciąż Beata Kowalczyk, Natalia Janas, Mariola Wiertelak, Aleksandra Tomczyk, Alona Szupyk, Vitoria Macedo, Oliwia Domagalska, Zorica Despodovska, Andjela Ivanović, Aleksandra Kucharska i Aleksandra Olek.

Czytaj też:
Doskonały występ Arkadiusza Moryty. Skrzydłowy inaczej jednak wizualizował sobie starcie z Telekomem Veszprem
Gwiazdozbiór rywalem Łomży Vive. O trofeum kielczanie zagrają z Barcą

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×