Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.
Kibice w Rzeszowie ogromnymi brawami nagrodzili swoje siatkarki.
Koniec meczu, sensacja stała się faktem! Developres SkyRes Rzeszów pokonał BKS Aluprof 3:0!
Setbole dla rzeszowianek po dotknięciu siatki przez BKS.
Przyjęcie w ekipie z Bielska-Białej nie funkcjonuje.
Natalia Bamber-Laskowska zablokowana. Rzeszowianki blisko wygranej bez straty seta.
Najdłuższa wymiana w tym spotkaniu kończy się blokiem na Horce.
Utrzymuje się dwupunktowa przewaga rzeszowianek. Widać jednak dużą poprawę gry w BKS-ie. Druga przerwa techniczna.
Magdalena Hawryła kończy kontrę Developresu, wcześniej udanie zagrywa Skiba. Czas dla Wiktorowicza.
Bardzo skuteczna dziś Agata Skiba. Trzecia odsłona tego meczu jest najbardziej wyrównana.
Ana Otasević zablokowana. Przerwa dla Jacka Skroka.
Aleksandra Trojan zbija w aut, ale siatki dotykają gospodynie.
Ewa Śliwińska z prawego skrzydła. To jest najlepszy mecz w sezonie tej zawodniczki.
Helena Horka ma problemy w przyjęciu. Nic dzisiaj nie klei się w ekipie Mariusza Wiktorowicza.
Środek w Developresie funkcjonuje znakomicie - Ana Otasević tym razem w ataku.
Helena Horka w trzecim secie gra na przyjęciu, a na ataku pozostała Natalia Bamber-Laskowska.
Natalia Bamber-Laskowska skutecznie w ataku. Początek trzeciej partii niezły w wykonaniu przyjezdnych.
Natalia Strózik psuje zagrywkę. Developres prowadzi już 2:0.
Ewa Cabajewska blokuje Strózik. Setowe dla gospodyń.
Małgorzata Lis przekracza linię 9. metra przy zagrywce.
Fantastycznie w ataku gra Agata Skiba.
Natalia Bamber-Laskowska zablokowana. Druga przerwa techniczna na Podpromiu.
Nic nie wychodzi bielszczankom. Developres nie musi się zbytnio wysilać. Bardzo dobre zawody rozgrywa Ewa Śliwińska.
Developres nie dopuszcza rywalek do głosu. Pierwszy czas dla Mariusza Wiktorowicza. BKS musi się otrząsnąć, jeśli chce w Rzeszowie wywalczyć jakiekolwiek punkty.
Magdalena Hawryła tym razem punktuje blokiem - zatrzymana Kornelia Moskwa.
Magdalena Hawryła wykorzystuje przechodzącą piłkę.
BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała nie kończy ataków, a z wysokich piłek podopieczne Mariusza Wiktorowicza boją się podjąć ryzyko i kiwają.
Obicie bloku przez Jagodzińską kończy pierwszego seta. Developres nie daje szans rywalkom.
Kiwka Ewy Śliwińskiej  skuteczna. Setbole dla rzeszowianek.
Zmiany w ekipie z Podbeskidzia. Developres bezlitośnie punktuje BKS.
Agata Skiba przedziera się na lewym skrzydle.
Magda Jagodzińska blokuje Radosovą. Developres gra jak z nut.
Kornelia Moskwa zatrzymana podwójnym blokiem na środku siatki. Kolejna przerwa dla Wiktorowicza.
Helena Horka zablokowana. Bielszczanki póki co podtrzymują słabą formę z poprzednich kolejek Orlen Ligi.
BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała musi sobie radzić na wysokich piłkach. Taka gra powoduje, że rzeszowianki mają ułatwione zadanie.
Podwójne odbicie Ewy Cabajewskiej.
Agata Skiba skutecznie z lewego skrzydła. Developres gra mądrze i swobodnie.
Punktuje zagrywką Helena Horka. Problemy w przyjęciu ma Agata Skiba.
Punkt z zagrywki Any Otasević.
Magdalena Hawryła atakuje z obejścia. Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu gospodyń. BKS gra fatalnie.
Ana Otasević z kilkoma blokami już na starcie meczu.
Dobry początek rzeszowianek, kilka błędów własnych popełniają bielszczanki.
Szóstki: Developres SkyRes: Cabajewska, Skiba, Hawryła, Jagodzińska, Śliwińska, Otasević, Borek (libero) BKS Aluprof Profi Credit: Castiglione, Mucha, Trojan, Horka, Radosova, Moskwa, Wojtowicz (libero)
Za chwilę na Podpromiu rozpocznie się prezentacja.
Rozpoczynamy relację na żywo z meczu 18. kolejki Orlen Ligi pomiędzy Developresem SkyRes Rzeszów a BKS-em Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała.