Żużel. Czy Dudek zostanie w Apatorze i co ze Stalą w przypadku odejścia Zmarzlika? Oglądaj Magazyn PGE Ekstraligi!
W środowisku żużlowym coraz głośniej mówi się o tym, że Patryk Dudek zostanie na kolejny sezon w For Nature Solutions Apatorze Toruń. Co na to sam zainteresowany? Tego dowiemy się w naszym czwartkowym Magazynie PGE Ekstraligi.
Opowie nam też o atmosferze w drużynie z Torunia. Czy uległa ona poprawie? Jakie relacje ma z pozostałymi członkami zespołu? Jakie jest nastawienie w Apatorze przed fazą play-off i czy torunianie mają jakiegoś swojego wymarzonego rywala w ćwierćfinale? Ekipa prowadzona przez Roberta Sawinę cały sezon musi radzić sobie bez Emila Sajfutdinowa, co nie pozostaje bez wpływu na jej wyniki. Czy mimo to w Toruniu mówi się o medalu?
Jako drugi w naszym Magazynie PGE Ekstraligi pojawi się Tomasz Gollob. Legendę polskiego żużla, a obecnie eksperta Canal+ Mateusz Puka zapyta o pomysły na reformy w PGE Ekstralidze. Gollob oceni też to, co dotychczas wydarzyło się w bieżącym sezonie. Kto go zaskoczył na plus, a kto rozczarował?
ZOBACZ WIDEO Lider Motoru z dziką kartą na Grand Prix? "Jestem przygotowany"Po 11 kolejkach bez wygranej pozostaje beniaminek z Ostrowa. Tymczasem Tomasz Gollob był jednym z tych, który wierzył, że Arged Malesa jest w stanie wygrać i dwukrotnie w naszym typerze stawiał na zwycięstwo ostrowian. Czego zdaniem mistrza brakuje Arged Malesie, by osiągać lepsze rezultaty? Co mogą zmienić, by w ostatnich trzech kolejkach w elicie pozostawić po sobie dobre wrażenie?
Tomasz Gollob opowie też o Abramczyk Polonii Bydgoszcz i co według niego wydarzy się w tym klubie w przypadku jego ewentualnego awansu do PGE Ekstraligi. W rozmowie z Gollobem nie zabraknie też tematu Indywidualnych Mistrzostw Polski, które rozpoczną się w najbliższą sobotę.
Na koniec loża prasowa, w której gościem będzie Marcin Majewski, szef żużla w Canal+. Głównym tematem dyskusji będą transfery. Na rynku od kilku tygodni bardzo aktywny jest ZOOleszcz GKM Grudziądz, ale działaczom nie udaje się na razie nikogo z ligowego topu przekonać, mimo że proponują intratne oferty.
Będzie też o sytuacji Moje Bermudy Stali Gorzów w przypadku ewentualnego odejścia Bartosza Zmarzlika. Coraz głośniej mówi się bowiem o tym, że dwukrotny mistrz świata przeniesie się do Motoru Lublin. Plotki głoszą także, że blisko zamknięcia składu są w Lesznie. Fogo Unia już ogłosiła pozostanie Jasona Doyle'a, a także miała przekonać do powrotu Bartosza Smektałę. Najnowsze wieści dotyczą jednak Piotra Pawlickiego, który też miałby zdecydować się na kontynuowanie kariery w macierzystym klubie.
Ponadto w programie skróty meczów 11. rundy i statystyczne ciekawostki. Początek Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 7 lipca, o godzinie 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.
Czytaj również:
- Po bandzie: Leszno potrzebuje Pawlickiego skurczyByka
- Zaskakująca opinia: Jeśli Zmarzlik odejdzie z Gorzowa, nie będzie miał do czego wracać
-
tomas68 Zgłoś komentarz
Jego miejsce jest w zielonej lub grudziądzu tam będzie tym kim ma być, liderem. -
Unia L. Zgłoś komentarz
no jak ktoś typuje Ostrów-Leszno 46:44 to musi to być "ekspert", innego terminu na to nie ma. -
Art Zgłoś komentarz
pkt. Gorzów , Polonia zawsze wysoko. Motoru widac nie lubi bo ma największe wtopy ha ha. -
speed33333 Zgłoś komentarz
nabić kliknięcia -niegodny dziennikarza. Jak co roku dmuchacie balonik ze Zmarzlikiem i jak co roku zostanie w Gorzowie -
MarS_80 Zgłoś komentarz
Prostolinijny chłopek udający dobrodusznego, honorowego, a jednocześnie kalkulujący wpływy... Zielonka może pomarzyć o powrocie... Czy dumna? -
Tomek z Bamy Zgłoś komentarz
Jak Puka bedzie prowadzil ten program,to bedzie jeszcze wiekszy pazdzierz jak "Szybka kontra" Ostafy i Hynka. -
yes Zgłoś komentarz
nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze - na pewno nie o głos w jakiejś sprawie ;)