Żużel. Paweł Miesiąc gotowy do jazdy w PGE Ekstralidze! Unia Leszno powinna się nim zainteresować?

Paweł Miesiąc pozostaje bez klubu na sezon 2023. Zawodnik w rozmowie z WP SportoweFakty zapewnia, że gdyby otrzymał propozycję nawet z PGE Ekstraligi, to podjąłby rękawicę. Czy Fogo Unia Leszno powinna dać szansę 38-latkowi?

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Paweł Miesiąc WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Paweł Miesiąc
W listopadowym okienku transferowym Paweł Miesiąc nie znalazł drużyny w polskiej lidze. Tzw. kontrakt "warszawski" w Platinum Motorze Lublin pozwala mu jednak na podpisanie pełnoprawnej umowy z dowolnym klubem w dowolnym momencie.

Choć w kalendarzu już niebawem czerwiec, to Miesiąc nadal pozostaje bez pracodawcy. Sam zawodnik w rozmowie z WP SportoweFakty przyznaje, że obecnie czeka na oferty z klubów. Jednocześnie zapewnia, że nikt nie powinien mieć obaw o jego przygotowanie fizyczne czy też zaplecze sprzętowe.

- Czuję duży głód żużla, rwę się do jazdy. Jestem otwarty na oferty z klubów. Trenuję cały czas, jestem dobrze przygotowany do sezonu. Mam nadzieję, że w miarę szybko coś się uda znaleźć. Jestem przekonany, że nadal mogę być pewnym gwarantem punktów - powiedział nam Miesiąc.

Do którego klubu mógłby trafić 38-latek? Tak się składa, że jednym z klubów, który jest w potrzebie, jest Fogo Unia Leszno. Byki obecnie zmagają się z licznymi kontuzjami i niewykluczone, że wkrótce zaczną oglądać się za wzmocnieniami.

Zapytaliśmy Pawła Miesiąca, czy jeśli klub z Leszna wyraziłby zainteresowanie jego osobą, to czy przyjąłby ofertę startów w PGE Ekstralidze. - Na pewno gdyby była taka możliwość, to podjąłbym rękawicę. Jeśli dostałbym szansę, to dałbym z siebie wszystko - zapewnił zawodnik.

Zobacz także:
Cellfast Wilki potraktowane ulgowo?
Ekspert nawołuje do działań

ZOBACZ WIDEO: Zachwycał jako junior, jako senior zaliczył zjazd formy. Piotr Baron o Bartoszu Smektale
Czy Unia powinna zakontraktować Pawła Miesiąca?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×