Żużel. W Rybniku pochwalili się sponsorem tytularnym. Pod taką nazwą pojedzie ROW

W sobotę jeszcze przed południem ROW Rybnik przedstawił sponsora tytularnego na sezon 2024. Dwunastokrotny drużynowy mistrz Polski na żużlu pojedzie więc w przyszłorocznej 1. Lidze Żużlowej pod nową nazwą.

TJ
zawodnicy ROW-u Rybnik WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: zawodnicy ROW-u Rybnik
INNPRO ROW Rybnik - tak prezentuje się nazwa finalisty tegorocznej 1. Ligi Żużlowej na przyszłoroczne rozdanie na zapleczu elity. W sobotę klub z Górnego Śląska i firma specjalizująca się w dystrybucji elektroniki użytkowej na rynku europejskim wspólnie ogłosiły, że nawiązały współpracę. Jak można dowiedzieć się z oficjalnego serwisu klubowego, do podpisania dokumentów doszło podczas gali podsumowującej sezon 2023 w wykonaniu Rekinów.

- Pragniemy z dumą ogłosić, że INNPRO zostało sponsorem tytularnym KS ROW Rybnik. Drużynie życzymy samych sukcesów i z niecierpliwością czekamy na nowy sezon - taka informacja ukazała się na profilu INNPRO na Facebooku tuż po podpisaniu umowy.

Klub z Rybnika nie jest znany z jazdy z nazwą sponsora. W swojej historii startował on dotąd w lidze pod szyldami zaledwie trzech firm. Były to: Jeanette (1992), Roger (1997) i PGG (2020).

ROW skompletował już niemal skład na rok 2024. Niemal, ponieważ mówi się jeszcze o ewentualnym pozyskaniu juniora z zewnątrz. W gronie seniorów znaleźli się: Brady Kurtz, Rohan Tungate, Patrick Hansen, Norick Bloedorn, Jakub Jamróg i Grzegorz Walasek. W gronie młodzieżowców są: Paweł Trześniewski, Kacper Tkocz, Kamil Winkler, Seweryn Grabarczyk i Szymon Tomaszewski. Trener pozostał Antoni Skupień.

ZOBACZ WIDEO: Czy Janusz Kołodziej marnuje się w Fogo Unii Leszno?

CZYTAJ WIĘCEJ:
Jeden klub przystąpi do nowego sezonu z ujemnymi punktami w tabeli?
Rewolucja w PGE Ekstralidze i 1. Lidze?! Jest pomysł na zupełnie nowy system!

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

ROW Rybnik w sezonie 2024 w 1. Lidze Żużlowej zajmie miejsce:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×