• Adam Skórnicki 1
  • Robert Miśkowiak 2
  • Bjarne Pedersen 3
  • Daniel Jeleniewski 0
Miśkowiak do ostatnich metrów atakował Pedersena, lecz nie zdołał go wyprzedzić.
  • Oskar Fajfer Rezerwa zwykła za Antonio Lindbaeck 0
Pewne zwycięstwo gości, którzy prowadzili od startu to mety.
  • Dawid Stachyra 1
Pewne zwycięstwo Barana. Lindbaeck do samej mety próbował wyprzedzić Stachyrę, ale ten skutecznie bronił się przed atakami Szweda.
  • Scott Nicholls 3
Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w czterech. W powtórce Nicholls przedarł się z trzeciej pozycji na pierwszą. Gnieźnianie zapewnili sobie awans do Ekstraligi!
  • Daniel Jeleniewski 1
Pedersen wygrał start i odniósł pewne zwycięstwo. Gnieźnianie są o krok od awansu do Ekstraligi.
Bieg 10
Start Gniezno 36
4 : 2
24 KMŻ Motor Lublin
  • Mateusz Borowicz 0
  • Ales Dryml 1
Dobry start pary gości, lecz gnieźnianie szybko uporali się z Borowiczem. Na wejściu w drugi łuk Nicholls ostrym atakiem wyprzedził Stachyrę.
  • Antonio Lindbaeck 3
Na ostatnim okrążeniu upadek na trzeciej pozycji zanotował Baran. Lindbaeck prowadził od startu do mety. Lublinianin wstał z toru o własnych siłach.
Bieg 8
Start Gniezno 28
4 : 2
20 KMŻ Motor Lublin
  • Paweł Miesiąc w
  • Maciej Fajfer 1
Na wyjściu z pierwszego łuku czwartego okrążenia Miesiąc staranował Miśkowiaka. Obaj lublinianie wstali z toru o własnych siłach. Z powtórki wykluczony został Miesiąc. Gnieźnianie lepiej wyszli ze startu, ale Miśkowiak szybko uporał się z Fajferem.
  • Mateusz Łukaszewski 0
O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.
Bieg 6
Start Gniezno 19
4 : 2
17 KMŻ Motor Lublin
  • Karol Baran 2
  • Oskar Fajfer 1
Bieg został przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce najpierw Pedersen uporał się z Baranem, a następnie Fajfer wyprzedził Jeleniewskiego. "Jeleń" próbował odbić trzecią pozycję, lecz jego ataki okazały się nieskuteczne.
  • Paweł Miesiąc 2
Dryml popisał się bardzo dobrym startem i do mety nie oddał prowadzenia. Nicholls zaciekle atakował Miśkowiaka, lecz ten skutecznie obronił się przed atakami Anglika.
Bieg 4
Start Gniezno 12
3 : 3
12 KMŻ Motor Lublin
  • Maciej Fajfer 0
  • Mateusz Borowicz 1
Walkę o trzecią pozycję stoczyli Borowicz i Maciej Fajfer. Junior gości na dystansie minął Fajfera. Od startu do mety prowadził Pedersen.
  • Karol Baran 0
Bieg został przerwany z powodu nierównego startu. Awaria maszyny startowej została usunięta. Taśmy dotknął Nicholls, który został wykluczony z powtórki. W jego miejsce pojedzie Oskar Fajfer. Młodzieżowiec gnieźnieńskiego zespołu najlepiej wyszedł spod taśmy, ale na wyjściu z pierwszego biegu minął go Jeleniewski, który nie miał problemów z dowiezieniem trzech punktów do mety.
Bieg 2
Start Gniezno 6
1 : 5
6 KMŻ Motor Lublin
  • Robert Miśkowiak 3
  • Antonio Lindbaeck w
Upadek na wyjściu z pierwszego łuku zanotował Miesiąc. Z powtórki jako sprawca spowodowania upadku wykluczony został Lindbaeck. W powtórce Skórnicki starał się rozdzielić parę gości, lecz jego próby okazały się nieskuteczne.
Bieg 1
Start Gniezno 5
5 : 1
1 KMŻ Motor Lublin
  • Maciej Fajfer 2
  • Oskar Fajfer 3
Niebo nad Gnieznem jest zachmurzone, ale nic nie wskazuje na to, aby miał spaść deszcz. Składy potwierdzone. W pierwszym meczu obu drużyn padł rezultat 45:44 na korzyść drużyny z Gniezna. Trybuny stadionu w pierwszej stolicy zasiadło około 11 tysięcy widzów, w tym blisko 400 osób z Lublina. Zakończyła się prezentacja. Zawody odbędą się według I zestawu startowego. Pewne zwycięstwo gnieźnieńskiej pary, która prowadziła od startu do mety.