Szczepaniak na pierwszym okrążeniu rozdzielił parę gości.

2 : 4
46
Michał Szczepaniak Rezerwa taktyczna za Denis Gizatullin
0

Ładna walka o zwycięstwo pomiędzy Szczepaniakiem a Woodwardem. Dwie minuty przerwy dla tego pierwszego.

Bieg 13
36
1 : 5
42

Defekt Porsinga na starcie. Goście odnoszą podwójne zwycięstwo biegowe. Osamotniony Skórniki przywiózł tylko jeden punkt.

Przerwa przed biegami nominowanymi.

Ból przez loty i nieprzespane nocki był coraz większy - rozmowa z Przemysławem Pawlickim, kapitanem Fogo Unii Leszno

Bieg 12
35
3 : 3
37

Kolejny bieg, w czasie którego nie oglądano ani jednej mijanki. Pewna wygrana Pawła Miesiąca.

Bieg 11
32
3 : 3
34

Bieg nie dostarczył zbyt wielu emocji. Jedyna godna uwagi akcja, to wyprzedzenie Denisa Gizatullina przez Daniela Jeleniewskiego.

Bieg 10
29
3 : 3
31

Pomimo że start wygrali ponownie goście, na trasie na pierwszą pozycję przedarł się Nicklas Porsing. Bieg ostatecznie zakończył się remisem.

Przerwa na kosmetykę toru.

POLECAMY: Jeśli ktoś mnie zastąpi w kadrze, to tę decyzje uszanuję - rozmowa z Maciejem Janowskim

Bieg 9
26
1 : 5
28

Bieg bez większych emocji. Wszystko rozstrzygnęło się na starcie, który wygrali przyjezdni.

Bieg 8
25
2 : 4
23

Wszystko rozegrało się na pierwszym i drugim okrążeniu. Ciekawy pojedynek stoczyli Filip Marach i Paweł Miesiąc. Na drugą pozycję przedostał się ostatecznie żużlowiec gospodarzy.

Bieg 7
23
4 : 2
19

Gizatullin na trzecim okrążeniu zdołał wyprzedzić Kuciapę. Łukaszewski nie zdołał odebrać punktu Skórnickiemu.

Piękna strona speedwaya, czyli nasza galeria z podprowadzającymi na zawodach żużlowych w ostatnim czasie - polecamy! :-)

Bieg 6
19
3 : 3
17

O wszystkim zadecydował start. Kibice mogą czuć niedosyt, gdyż bieg nie dostarczył zbyt wielu emocji.

Bieg 5
16
3 : 3
14

Goście prowadzili podwójnie, jednak kapitaną akcją popisał się Porsing, który awansował na pierwszą lokatę. Jego atak nastąpił na trzecim okrążeniu.

Bieg 4
13
3 : 3
11

Zawodnicy stworzyli nie lada widowisko. Szczepaniak minął Kuciapę, z kolei Mazur uporał się na trasie z Marachem. Ostatecznie bieg zakończył się remisem.

Przerwa na równanie toru.

W przerwie na kosmetykę toru polecamy wywiad z menedżerem Emila Sajfutdinowa - Tomaszem Suskiewiczem. "Nie zrobiliśmy nic przeciwko klubowi"

Bieg 3
10
4 : 2
8

Zawodnicy ruszali się na starcie i sędzia zarządził powtórkę biegu. Korneliussen i Jeleniewski otrzymali upomnienie.

Dobry start gości, którzy jechali parą. Porsing przebił się jednak na pierwszą pozycję. Na drugim okrążeniu Korneliussen minął Woodwarda.

Bieg 2
6
3 : 3
6

Groźny upadek na pierwszym łuku Michalskiego i Łukaszewskiego. Wyglądało to bardzo groźnie, gdyż na obu zawodników spadły motocykle. Na torze jest już karetka. Sędzia analizuje zapis wideo.

Obaj zawodnicy wstali o własnych siłach. Powtórka biegu w 4-osobowym składzie.

Bieg bez walki na torze. Pewne zwycięstwo Maracha, który na trasie nie musiał odpierać ataków rywali.

Idealna kandydatka na żonę dla każdego żużlowego kibica! Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 1
3
3 : 3
3

W Ostrowie Wielkopolskim ładna pogoda i świeci słońce. Składy na mecz zostały potwierdzone. W porównaniu do awizowanych składów, gospodarze postawili dziś na Madsa Korneliussena i Filipa Maracha. Po stronie gości pod numerem 7. zobaczymy natomiast Edwarda Mazura.

W pierwszym meczu tych drużyn Lubelski Węgiel KMŻ wygrał na własnym torze 46:43.

Polecamy żużlową niedzielę na SportoweFakty.pl - ENEA Ekstraliga, I liga, II liga na żywo - relacje LIVE, zdjęcia, ciekawostki, informacje pogodowe, wszystko w jednym miejscu!

Tor przygotowany do zawodów. Obecnie nie są prowadzone na nim żadne prace. Na trybunach około półtora tysiąca widzów. W próbie toru po stronie gości wystąpią Jeleniewski i Łukaszewski. Gospodarze są w niej reprezentowani przez Skórnickiego oraz Michalskiego. Koniec próby toru. Na tor wyjechały ciągniki. Za kilka minut prezentacja zawodów. Na trybunach około 4 tys. widzów.

Zawodnicy wychodzą z parku maszyn na prezentację. Kibiców stale przybywa. Obecnie na trybunach około 6 tys. widzów, w tym 150 w sektorze gości. Trwa prezentacja, zawodnicy doszli na start. Koniec prezentacji. Wylosowano II zestaw startowy.

Gizatullin na ostatnim okrążeniu zaatakował Barana, ale nadział się na jego koło i uderzył w bandę. Mimo to zdołał przekroczyć linię mety. Na torze pojawiła się karetka, ale zawodnik wstał o własnych siłach.