• Robert Kościecha 2
  • Troy Batchelor 1
  • Robert Miśkowiak 0
  • Sebastian Ułamek Rezerwa taktyczna za Damian Baliński 3
Ułamek wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Batchelor i Miśkowiak stoczyli walkę o trzecią lokatę. Zwycięsko wyszedł z niej Australijczyk.
  • Andriej Kudriaszow 2
Woźniak na dystansie wyprzedził Balińskiego. Ułamek prowadził od startu do mety.
  • Damian Baliński 3
Dobry start rybniczan, ale Kościecha szybko uporał się z Harrisem, a Hougaard na trzecim okrążeniu wyprzedził Brytyjczyka. Przerwa na kosmetykę toru.

• Troy Batchelor 3
O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Woźniak do końca atakował Worynę.
  • Robert Miśkowiak 2
Ułamek wygrał start i do mety skutecznie odpierał ataki Miśkowiaka.
Bieg 9
3 : 3
  • Troy Batchelor Rezerwa taktyczna za Chris Harris 2
  • Andriej Kudriaszow 3
  • Sebastian Ułamek 1
  • Patrick Hougaard 0
Goście ponownie lepiej wyszli ze startu, ale na wyjściu z drugiego łuku na prowadzenie przedarł się Kudriaszow. Rosjanin atakiem pod bandą najpierw minął Ułamka, a następnie Batchelora.
  • Bartosz Bietracki 0
Goście wygrali start i do mety nie oddali podwójnego prowadzenia.
  • Chris Harris 1
Lepiej ze startu wyszli goście. Po wyjściu z pierwszego łuku Miśkowiak minął Ułamka i Harrisa i odniósł pewne zwycięstwo.
Bieg 5
4 : 2
6 PGG ROW Rybnik
  • Robert Kościecha 3
  • Kacper Woryna Taśma Troy Batchelor 0
Batchelor dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W jego miejsce pojedzie Woryna.

Woźniak słabo wyszedł spod taśmy, ale na drugim okrążeniu minął Worynę. Ten do końca walczył o odzyskanie trzeciej pozycji. Na mecie nieznacznie lepszy był Woźniak.
Bieg 4
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 8
3 : 3
4 PGG ROW Rybnik
  • Damian Baliński 2
  • Kacper Woryna Rezerwa taktyczna za Kamil Wieczorek 1
Baliński wygrał start, ale jeszcze na pierwszym kółku wyprzedził go Miśkowiak. W tym samym momencie Worynę minął Bietracki, ale junior rybnickiego klubu szybko odzyskał trzecią lokatę. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Sprawdź swoją wiedzę! Rozwiąż nasz quiz żużlowy!
Bieg 3
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 5
5 : 1
1 PGG ROW Rybnik
  • Szymon Woźniak 2
  • Sebastian Ułamek 0
Lepiej pierwszy łuk rozegrani bydgoszczanie, ale na przeciwległej prostej Woźniaka minął Harris. Zawodnik Polonii skutecznie skontrował na pierwszym łuku drugiego okrążenia, a następnie do ostatnich metrów musiał odpierać ataki Brytyjczyka.
Bieg 1
4 : 2
2 PGG ROW Rybnik
  • Troy Batchelor 2
  • Patrick Hougaard 3
Na starcie Northowi podniosło przednie koło, ale Australijczyk zdołał opanować motocykl. Na przeciwległej prostej Hougaard minął Batchelora.

16:28 - koniec prezentacji.

16:24 - zawody rozegrane zostaną według pierwszego zestawu. Na trybunach bydgoskiego stadionu nieco ponad 1000 kibiców. Zanim rozpoczęła się prezentacja, minutą ciszy uczczono pamięć zmarłych Henryka Glücklicha i Krzysztofa Kuziemskiego.

16:17 - początek prezentacji.

16:11 - koniec próby toru.

16:04 - trener Polonii na próbę toru wysłał Hougaarda i Woźniaka.

16:02 - rozpoczęła się próba toru. Ze strony gości biorą w niej udział North i Ułamek.

15:43 - w Bydgoszczy pochmurno, a w godzinach porannych padał deszcz. Obecnie od czasu do czasu słońce przebija się zza chmur. Zawody powinny zostać rozegrane bez żadnych przeszkód.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
  • Kamil Wieczorek 1
Woryna dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki.

Bietracki na pierwszym łuku wygrał walkę z Wieczorkiem, a na drugim okrążeniu z rybniczaninem poradził sobie Jóźwik. Na pierwszym łuku czwartego okrążenia Wieczorek zanotował defekt, ale dobiegł do mety po punkt.
Bieg 7
  • Patrick Hougaard w
  • Kacper Woryna w
Upadek na pierwszym łuku, na torze leżą Hougaard, Woryna i Kudriaszow. Wszyscy zawodnicy o własnych siłach podnieśli się z toru i są zdolni do dalszej jazdy. Z powtórki wykluczony został Hougaard.

W powtórce na wyjściu z pierwszego łuku walczyli Woryna i Kudriaszow. Rybniczanin zanotował upadek i miał duże pretensje do Rosjanina. Z kolejnej powtórki wykluczony został Woryna.

Siódmy wyścig udało się rozegrać za trzecim podejściem. Lepiej spod taśmy wyszedł Baliński, ale Kudriaszow jeszcze na pierwszym kółku przedarł się na prowadzenie. Przerwa na równanie toru.

-> Grzegorz Drozd: Gdzie ci mężczyźni?
Bieg 10
  • Damian Baliński d
Kościecha wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Na trzecim okrążeniu Woźniak wykorzystał błąd Balińskiego i przedarł się na trzecie miejsce, a chwilę później uporał się z Wieczorkiem. Defekt Balińskiego na końcu stawki. Przerwa na równanie toru.

-> Zobacz galerię z pięknymi podprowadzającymi!