Bieg 15
47
5 : 1
43

Kibice oglądają ten bieg na stojąco. Ostrowianie wygrywają po niezwykle emocjonującym spotkaniu! Upadek w pierwszym łuku zanotował Povazhny, ale wstał i jechał dalej. Gospodarze wygrali ten bieg zdecydowanie i bez żadnego problemu.

Bieg 14
42
2 : 4
42
Andrzej Lebiediew Rezerwa zwykła za Maksim Bogdanow
1

Lebiediew jako rezerwa zwykła za Bogdanowa. Karlsson tylko na pierwszym okrążeniu atakował Kylmaekorpiego. O losach meczu zadecyduje ostatni bieg!

Bieg 13
40
5 : 1
38

Szczepaniak na prostej wyprzedził Puodżuksa i dołączył do prowadzącego Gizatullina. Pewna wygrana gospodarzy, którzy tym samym objęli prowadzenie przed biegami nominowanymi. Przerwa na równanie toru.

POLECAMY: Komarnicki o Gollobie: Jest koneserem jazdy, tor musi być dla niego przewidywalny

Bieg 12
35
4 : 2
37
2

Lebiediew jako rezerwa zwykła za Bogdanowa. Michalski na trzecim okrążeniu wyprzedził Kostygowa. Lokomotiv zapewnił już sobie punkt bonusowy.

Bieg 11
31
2 : 4
35

Zakończyła się kosmetyka toru. Zawodnicy już na torze. Povazhny na drugim okrążeniu wyprzedził Borodulina. Karlsson atakował do końca, ale nie zdołał wyprzedzić rywala.

Bieg 10
29
3 : 3
31

Skórnicki na drugim łuku atakiem przy krawężniku minął Lebiediewa. Trwa przerwa na równanie toru.

Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 9
26
3 : 3
28

Problemy z taśmą. Za moment powtórka biegu. Na trasie Povazhny wyprzedził Borodulina, a Szczepaniak Gieruckisa.

Bieg 8
23
4 : 2
25

Zakończyła się kosmetyka toru. Defekt Bogdanowa na czwartej pozycji. Po starcie gospodarze byli na podwójnym prowadzeniu, ale Kylmaekorpi szybko uporał się z Nowakiem. Bogdanow zjechał z toru na trzecim okrążeniu.

Bieg 7
19
3 : 3
23

Puodżuks na wyjściu z pierwszego łuku minął Szczepaniaka i odniósł pewne zwycięstwo. Przerwa na równanie toru.

POLECAMY: 8 zespołów w Ekstralidze? Proponuję memorandum - rozmowa z Jarosławem Deresińskim

Bieg 6
16
2 : 4
20

Wyścig bez większych emocji. Bardzo słabo na ostrowskim torze radzi sobie Damian Michalski.

Bieg 5
14
5 : 1
16
Michał Szczepaniak Rezerwa taktyczna za Denis Gizatullin
2

Zakończyła się kosmetyka toru. Michał Szczepaniak jako rezerwa taktyczna za Denisa Gizatullina. Dobry start gospodarzy. Goście nie byli w stanie nawiązać z nimi później walki.

Bieg 4
9
1 : 5
15

Defekt Karlssona na czwartej pozycji. Lebiediew wyprzedził Nowaka na pierwszej prostej. Przerwa na równanie toru.

POLECAMY: Awantura nad regulaminem nie jest potrzebna - rozmowa z Pawłem Mizgalskim

Bieg 3
8
3 : 3
10

Defekt Gizatullina na czwartej pozycji. Rosjanin zjechał z toru już po przejechaniu pierwszego łuku. Povazhny atakował Skórnickiego, ale lepszy okazał się zawodnik gospodarzy.

Bieg 2
5
2 : 4
7

W pierwszym łuku Damian Michalski miał problemy z utrzymaniem się na motocyklu. Na dystansie pomiędzy zawodnikami duże odstępy.

Bieg 1
3
3 : 3
3

W pierwszym spotkaniu obu drużyn Lokomotiv Daugavpils pokonał na własnym torze zespół z Ostrowa 54:36. W Ostrowie nic nie zagraża rozegraniu zawodów. Składy potwierdzone. Trwają jeszcze prace na torze. Spiker poinformował kibiców, że zawody rozpoczną się z opóźnieniem od 15 do 30 minut. Na stadionie zjawiło się jak na razie około 2000 osób. Zawodnicy obu drużyn sprawdzają w tej chwili stan toru. Trwają dalsze prace na torze. Na stadionie pojawiło się już około 3000 osób. Zakończyła się kosmetyka toru. Zawodnicy na próbie toru. Ze strony gości próbne kółka "kręcą" Joonas Kylmaekorpi i Jewgienij Kostygow. Ze strony gospodarzy na próbie toru pojawili się Adam Skórnicki i Denis Gizatullin. Zakończyła się próba toru. Na torze po raz kolejny pojawiły się ciągniki. Na torze pojawił się teraz sędzia. Zawodnicy wyszli do prezentacji. Wylosowano I zestaw. Zakończyła się prezentacja. Zawodnicy już na torze. Za moment pierwszy wyścig. Na drugim okrążeniu Kylmaekorpi wyprzedził Szczepaniaka.

POLECAMY: Ślączka zniszczył żużel, a ja wyszedłem na debila - rozmowa z Witoldem Skrzydlewskim