Media o Anglia - Polska: Polacy nie pomogli Ukrainie i "mała Warszawa" w Londynie

Maciej Kmita
vesti.ua

Vesti.ua: Ukraina przez 28 minut była w Brazylii

Ukraińską reprezentację czekają baraże o awans na mistrzostwa świata. Cudu nie było. Anglia pokonała Polskę i obroniła 1. miejsce w grupie. Nasze zwycięstwo 8:0 z San Marino poprawia nastrój przed barażami.

Od 13. do 41. minuty Ukraina była na 1. miejscu w grupie. 28 minut po naszym golu w San Marino Anglia zabrała nam bilety na mundial w Brazylii.

Czeka nas piąty w historii baraż o awans na dużą imprezę - czwarty na MŚ - i czas na przełamanie serii, bowiem nie wygraliśmy żadnego z wcześniejszych.

Football.ua: Anglia pokonuje Polskę i awansuje bezpośrednio

Anglikom do osiągnięcia zamierzonego celu wystarczyło pokonać Polskę, która straciła szanse na awans po ostatniej porażce z Ukrainą. Goście obiecali walczyć do końca i obietnicy dotrzymali. Ale na mundial w Brazylii bezpośredni awans wywalczyli Anglicy, a Ukraińcy zagrają w barażach.