Nie tylko Nowak - Boruc i inni też strzelali gole!

Redakcja
Redakcja

To dopiero niesamowita historia! W 1/8 finału Pucharu UEFA 2006/2007 Sevilla FC trafiła na Szachtar Donieck. Pierwsze spotkanie w Hiszpanii zakończyło się wynikiem 2:2, a w rewanżowym meczu jeszcze w 94. minucie Ukraińcy prowadzili 2:1.

W ostatnich sekundach doliczonego czasu gry II połowy goście wykonywali rzut rożny i w pole karne Szachtara ruszył Andres Palop i po dośrodkowaniu spod chorągiewki pokonał bramkarza rywali celną "główką". Gol bramkarza Sevilli doprowadził do dogrywki, w której Sevilla zdobyła kolejną bramkę i awansowała do finału, w którym pokonała Espanyol Barcelona.