Nie tylko Nowak - Boruc i inni też strzelali gole!

Redakcja
Redakcja

Scenariusz poniedziałkowego meczu Wisła - Termalica przypomina to, co 19 października 2002 roku wydarzyło się na San Siro. W 89. minucie spotkania Inter Mediolan - Juventus Turyn (1:1) Alessandro Del Piero pokonał Francesco Toldo  uderzeniem z rzutu karnego, ale ten gol wcale nie zapewnił Starej Damie zwycięstwa, bowiem w 95. minucie gry Gianluigiegp Buffona do kapitulacji zmusił Toldo!

Po centrze Emre Belozoglu z rzutu rożnego w polu bramkowym Juventusu powstało ogromne zamieszanie i tym, który wepchnął piłkę za linię bramkową, był właśnie golkiper Interu.