Superpuchar Niemiec. "Tunelami po tytuł", Lewandowski pomijany. Media po Borussia - Bayern

Igor Kubiak
Igor Kubiak

waz.de: BVB zdobywa pierwszy tytuł w sezonie

Regionalny i sympatyzujący z BVB portal waz.de zachwyca się szczególnie rajdem Sancho przy bramce na 2:0. "Przebiegł połowę boiska. Nikt z Bayernu nie mógł go zatrzymać. Nawet bramkarz Manuel Neuer".

"Borussia była lepsza przez większość czasu, podkreślając, że ma ambicje nie tylko do wygrania Superpucharu, ale także mistrzostwa Niemiec na koniec sezonu" - podkreślono.

W zespole przegranych cały mecz rozegrał Robert Lewandowski, a wśród zwycięzców do 80. minuty na boisku przebywał Łukasz Piszczek. Polacy się jednak nie wyróżnili i w relacjach pomeczowych są pomijani.

Więcej o meczu: Superpuchar Niemiec. Borussia - Bayern: mistrz Niemiec bez szans. Pierwsze trofeum dla Borussii