Zakończył się sezon, kończymy i my. Przed nami jeszcze fety, nagrody i poniedziałkowa gala. Później PKO Ekstraklasa na dwa miesiące pozwoli o sobie zapomnieć. Do miłego!

Zakończył się sezon 2021/22. Wszystkie mecze 34. kolejki już za nami!

Skomentuj 0

Gramy jeszcze tylko w Poznaniu, tam trwa już święto od kilku dni.

Skomentuj 0

W ostatniej akcji meczu Tomas Huk uratował remis Piastowi w meczu z Radomiakiem!

Skomentuj 0

W Płocku, Warszawie i Częstochowie mecze już się zakończyły.

Skomentuj 0

Na wszystkich stadionach za moment wejdziemy w doliczony czas.

Skomentuj 0

A Wisła Płock ze Stalą prowadzi już 3:0. W 86. minucie bramkę zdobył Marko Kolar.

Skomentuj 0

Jagiellonia trafiła Górnika Łęczna. Bramkę zdobył Jesus Imaz.

Skomentuj 0

Legia prowadzi z Cracovią już 3:0. W 85. minucie gola zdobył Rafael Lopes.

Skomentuj 0

Niewiele emocji w końcówce sezonu PKO Ekstraklasy. Szkoda. Wszystko wyjaśniło się dużo wcześniej.

Skomentuj 0

W 79. minucie Muris Mesanović wyrównał w meczu Pogoni z Bruk-Betem. Jest 2:2!

Skomentuj 0

Filip Lesniak podwyższył prowadzenie Wisły w meczu ze Stalą. Mamy 74. minutę.

Skomentuj 0

Tymczasem we Wrocławiu w 71. minucie Higinio Marin z dystansu na 3:4!

Skomentuj 0

W Szczecinie boisko opuścił Kamil Drygas. Czy to był ostatni jego występ w drużynie Portowców? "We will say, what time will tell!"

Skomentuj 0

Raków prowadzi z Lechią już 3:0. Do siatki gości w 67. minucie trafił Vladislavs Gutkovskis.

Skomentuj 0

W Warszawie Tomas Pekhart na 2:0. A była 66. minuta.

Skomentuj 0

W 64. minucie Kacper Chodyna wykorzystał rzut karny. Lech - Zagłębie już tylko 2:1.

Skomentuj 0

We Wrocławiu w 63. minucie na 3:3 trafił Marin. Śląsk remisuje z Górnikiem.

Skomentuj 0

Do końca sezonu PKO Ekstraklasy pozostały już tylko dwa kwadranse.

Skomentuj 0

A w Szczecinie Muris Mesanović z rzutu karnego w 58. minucie na 2:1. Przewaga Pogoni stopniała.

Skomentuj 0

W Poznaniu boisko opuszcza Mickey van der Hart. Holender żegna się z Lechem. Piękny to był czas, nie zapomnimy go nigdy!

Skomentuj 0

W 54. minucie gol także w Warszawie. Do siatki Cracovii uderzył Maciej Rosołek.

Skomentuj 0

Pogoń - Bruk-Bet Termalica 2:0. W 54. minucie z rzutu karnego trafił Kamil Drygas!

Skomentuj 0

W Szczecinie rzut karny dla Pogoni! Do piłki podejdzie Kamil Drygas.

Skomentuj 0

Tomas Pekhart trafił dla Legii w potyczce z Cracovią, ale zdaniem sędziów był na spalonym. Wciąż bez goli.

Skomentuj 0

Na razie 2. połowach goli jeszcze nie zobaczyliśmy.

Skomentuj 0

Piłkarze już wychodzą na boiska. Za moment rozpoczną się 2. połowy na dziewięciu stadionach!

Skomentuj 0

Ivi Lopez, bliski zwycięzca w klasyfikacji strzelców, w przerwie meczu w rozmowie z Canal+: - Jeszcze gratulacji nie przyjmuję.

Skomentuj 0

Na wszystkich stadionach PKO Ekstraklasy mamy przerwę.

Skomentuj 1

1. połowy trwają jeszcze w Warszawie, Płocku i Szczecinie.

Skomentuj 0

Piąty gol we Wrocławiu. Dennis Jastrzembski trafił na 3:2 w potyczce z Górnikiem.

Skomentuj 0

Karol Angielski trafił dla Radomiaka w Gliwicach. Piast przegrywa 0:1!

Skomentuj 0

Pogoń zdobyła gola w meczu z Bruk-Betem. Do siatki trafił Luka Zahović.

Skomentuj 0

We Wrocławiu znowu remis! W 43. minucie gola dla Górnika zdobył Alasana Manneh.

Skomentuj 0

Śląsk w końcu prawidłowo trafił po raz drugi w meczu. W 42. minucie bramkę zdobył Petr Schwarz.

Skomentuj 0

Księgowy PZPN-u lubi to. Dodatkowe środki wpłyną do kasy.

Skomentuj 1

Lech - Zagłębie już 2:0!. W 38. minucie bramkę zdobył Alan Czerwiński.

Skomentuj 0

W 37. minucie Wisła Płock trafiła Stal Mielec. Gola zdobył Aleksander Pawlak.

Skomentuj 1

W Gliwicach Piast zdobył gola, który nie został uznany. Na spalonym znalazł się Toril.

Skomentuj 0

Śląsk z Górnikiem trafił do siatki po raz drugi. Sędzia jednak trafienia nie uznał. Wściekli są wrocławianie na pana arbitra.

Skomentuj 0

Z kolei w Warszawie kibice wrócili na trybuny i... zadymili stadion.

Skomentuj 0

W Krakowie ironiczne brawa. Warta strzeliła gola. W 29. minucie bramkę zdobył Miłosz Szczepański. Wisła przegrywa 0:1!

Skomentuj 0

Śląsk - Górnik już 1:1! W 25. minucie gola zdobył Patryk Janasik.

Skomentuj 0

Kiedy to przeczytaliśmy, płakaliśmy.

Skomentuj 1

W Warszawie mamy swojego człowieka. Oto, co nam doniósł.

Skomentuj 0

W PKO Ekstraklasie Raków umocnił się na 2. miejscu, a Ivi Lopez uciekł Mikaelowi Ishakowi w klasyfikacji strzelców.

Skomentuj 0

W 14. minucie meczu Śląska z Górnikiem dla zabrzan trafił Rafał Janicki.

Skomentuj 0

- Rozkręcają się, chłopcy - krzyczy sąsiad z ogródka. Już trzy gole, coraz ciekawiej w PKO Ekstraklasie.

Skomentuj 0

Ivi Lopez mknie po koronę króla strzelców. W 12. minucie Hiszpan trafił na 2:0 w meczu Rakowa z Lechią.

Skomentuj 1

W Warszawie kibice na siedemnaście minut opuścili trybuny. To w ramach protestu.

Skomentuj 1
    • Husarzyk Zgłoś komentarz
      Łącze się z ich protestem w postaci nieogladania przez 17 minut meczu Legii

Gol w Częstochowie. Dla Rakowa. w 10. minucie trafił Ivi Lopez.

Skomentuj 0

Lech objął prowadzenie w meczu z Zagłębie. W 10. minucie gola zdobył Tomasz Kędziora. Jeszcze sprawdzamy czy nie było spalonego.

Skomentuj 0

Czekając na premierowe trafienie przenosimy się do Krakowa. Tam cały czas się przepraszają. To nie dziwi.

Skomentuj 0

Czekamy na pierwszego gola 34. kolejki. Wydaje się, że jesteśmy już blisko!

Skomentuj 0

Skomentuj 0

60 sekund za nami na wszystkich stadionach i na razie bez goli.

Skomentuj 0

Czego potrzebuje Raków do wicemistrzostwa Polski? Remisu z Lechią. Wówczas mecz Pogoni będzie bez znaczenia.

Skomentuj 0

Piłkarze już na murawie. Za moment na dziewięciu stadionach rozpoczną się mecze 34. kolejki.

Skomentuj 0

Jeszcze krótka ankieta. Do wygrania kilogram podwawelskiej.

Ile bramek padnie w 34. kolejce?

Skomentuj 0

Oczywiście zapraszamy na szczegółowe relacje z poszczególnych meczów. KLIK i już!

Skomentuj 0

To jeszcze raz. Co wiemy? Mistrzem jest Lech, w pucharach zagrają jeszcze Pogoń, Raków i Lechia. Z ligi spadają Bruk-Bet Termalica, Górnik Łęczna i Wisła Kraków. Nie wiemy, kto zostanie wicemistrzem Polski. Raków czy Pogoń? Do ligi awansowała już Miedź. O bezpośredni awans walczą Widzew i Arka.

Skomentuj 1

Tak, tak. Odpowiadamy na telegramy. Odpowiadamy na wszystko, o co zapytacie! Ktoś napisał: Ale kto z kim gra? Odpowiadamy!