82' Tomasz Makowski
Legia Warszawa
41' Andre Martins
0:0

Koniec meczu! Lechia Gdańsk zremisowała na własnym stadionie z Legią Warszawa 0:0! Piłkarze prowadzeni przez Piotra Stokowca wciąż mają pięć oczek przewagi nad warszawianami.

Sędzia za chwilę zakończy mecz.

Piłka meczowa była na głowie Artura Sobiecha. Rezerwowy napastnik gospodarzy nie zdobył gola!

Sędzia doliczył trzy minuty.

W stolicy był bezbramkowy remis. Wszystko wskazuje na to, że w Gdańsku padnie ten sam rezultat.

Legia. Schodzi: Marko Vesović. Wchodzi: Jose Kante.

Dominik Nagy wrzucił futbolówkę w pole karne gospodarzy, ale na posterunku piłkarze Lechii.

Jakub Arak doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale nie potrafił skierować piłki głową w światło bramki.

Dominik Nagy oszukał Nunesa, ale asekuracją popisał się Jarosław Kubicki.

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Makowski.

Makowski sfaulował Martinsa. Druga żółta kartka w tym meczu, pierwsza dla miejscowych.

Mecz po zmianie stron nie stoi na najwyższym poziomie. Lechii ten wynik pasuje, a Legia nie jest w stanie stworzyć sobie znakomitej sytuacji do zdobycia gola.

Niecelny strzał głową Vesovicia po dośrodkowaniu Sebastiana Szymańskiego.

Goście nie zdołali wykorzystać błędu jednego z piłkarzy Lechii.

Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Artur Sobiech.

Flavio Paixao przesadził i sfaulował Andre Martinsa.

Andre Martins wykonał rzut wolny. Zawodnik gości dośrodkował piłkę prosto w ręce Dusana Kuciaka.

Kolejna centra przyjezdnych. Adam Hlousek jednak się nie popisał i posłał piłkę zbyt wysoko.

Nagy zagrał piłkę po ziemi do Vesovicia, ale piłkarz Legii do niej nie doszedł. Chwilę później niecelny strzał oddał Szymański.

Lechia. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Jakub Arak.

Jędrzejczyk wygrał pojedynek z Paixao, ale popełnił błąd i piłka wyleciała poza linię boczną.

Słabe dośrodowanie Sebastiana Szymańskiego.

Legia. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Sandro Kulenović.

Legia. Schodzi: Michał Kucharczyk. Wchodzi: Dominik Nagy.

Jeden z gospodarzy upadł w polu karnym gości, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

Wolski stracił piłkę w polu karnym Legii. Szykuje się podwójna zmiana w ekipie gości.

Remy posłał długą piłkę, ale zrobił to zbyt mocno i żaden z ofensywnych piłkarzy Legii nie mógł do niej dojść.

Skrzydłowy gości już jest na boisku. Lechia w posiadaniu futbolówki.

Michał Kucharczyk znajduje się poza boiskiem i potrzebuje pomocy medycznej. Gramy dalej, Legia w tej chwili gra w dziesiątkę.

Świetny rajd gospodarzy po lewym skrzydle. Artur Jędrzejczyk w ostatniej chwili wybija piłkę na korner.

Ambitny Majecki uchronił swoją drużynę od rzutu rożnego.

Andre Martins posłał długą piłkę w kierunku swoich kolegów, ale zagranie było zbyt mocne. Od bramki zaraz rozpocznie Kuciak.

Cafu strzelił zza pola karnego. Piłka odbiła się od jednego z gospodarzy i spadła poza boisko. Mamy rzut rożny.

Dobra interwencja Nalepy. Piłkarz gospodarzy popisał się ofiarnym wślizgiem i wybił piłkę prosto na aut.

Dobry powrót Łukasika. Pomocnik gospodarzy uprzedził rywala i przerwał akcję rywali.

Piłkarze z Gdańska pojawili się na połowie warszawian, ale szybko stracili piłkę.

Gramy! Od środka rozpoczęli piłkarze Legii Warszawa.

Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę zaczynamy drugą połowę!

Spiker poinformował, że na stadionie pojawiło się 20 856 kibiców.

Koniec pierwszej połowy! Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0:0. W drugiej połowie zobaczymy bramki?

Martins popełnił faul na połowie gospodarzy, ale nie obejrzał drugiej żółtej kartki.

Szymon Marciniak doliczył do pierwszej części meczu dwie minuty.

Strzał Mladenovicia został zablokowany. Chwilę później dośrodkowywał z lewego skrzydła Haraslin, ale pewnie spisali się obrońcy gości.

Żółtą kartkę otrzymał Andre Martins.

Faulowany był Haraslin. Martins w następnym spotkaniu Legii nie zagra z powodu żółtych kartek.

Gospodarze znowu znaleźli się na połowie rywala. Mają jeszcze pięć minut.

Kontra gości. Kucharczyk oddał strzał, ale świetnie obronił Kuciak! Lechia nie może zapominać o defensywie.

Korner dla miejscowych. Jarosław Kubicki wrzucał piłkę w pole karne, ale dobrze spisała się defensywa mistrza Polski.

Flavio Paixao strzelał z 15 metra, ale uderzenie zostało zablokowane przez Remy'ego. Gdańszczanie teraz szukają pierwszego gola.

William Remy świetnie spisał się we własnym polu karnym. Stoper Legii był dobrze ustawiony i oddalił zagrożenie.

Seria dośrodkowań gości, ale Lechia Gdańsk wychodzi obronną ręką. Dusan Kuciak poradził sobie i złapał piłkę.

Za nami trzydzieści minut meczu. Oba zespoły miały szansę na zdobycie bramki, ale wciąż na tablicy wyników widnieje 0:0.

Trzecie uderzenie gospodarzy z dystansu. Flavio Paixao nie skierował futbolówki w światło bramki.

Carlitos nie spodziewał się, że Szymański zagra piłkę w pole karne. Napastnik Legii stał i w ogóle nie pobiegł w kierunku piłki.

Kolejna wrzutka w pole karne gospodarzy. Było małe zamieszanie, ale Kuciak złapał futbolówkę.

Szymański posłał piłkę w pole karne Lechii, ale dobrze spisali się miejscowi.

Kucharczyk ucierpiał na połowie gospodarzy, ale już wstał. Za chwilę Legia rozpocznie akcję ze stojącej piłki.

Kolejne uderzenie gospodarzy z dystansu! Ładny strzał Tomasza Makowskiego, ale znowu skuteczny w bramce Majecki.

Joao Nunes oddał strzał zza pola karnego. Dobra obrona Radosława Majeckiego!

Legia Warszawa prowadzi grę, a Lechia Gdańsk czeka na rozwój wydarzeń. Remis nie jest złym wynikiem dla miejscowych.

Nieźle spisuje się Paweł Stolarski. Prawy obrońca gości dwukrotnie zatrzymał gdańszczan.

Martins wrzucił futbolówkę w pole karne gospodarzy. Piłka odbiła się od Paixao i otrzymała dziwną rotację. Na szczęście dla miejscowych, nie sprawiła kłopotów Kuciakowi.

Piekielne uderzenie Pawła Stolarskiego w światło bramki! Dobrze ustawiony Kuciak obronił ten strzał.

Dusan Kuciak wybiegł z bramki i uprzedził Carlitosa.

Pierwsza ofensywna akcja Lukasa Haraslina. Skrzydłowy gospodarzy poradził sobie ze Stolarskim, ale zatrzymał się na drugim z obrońców.

Augustyn posłał długą piłkę na lewe skrzydło do Haraslina, ale piłkarz gospodarzy nie miał szans na przyjęcie.

Dłuższa wymiana piłkarzy z Warszawy w okolicach pola karnego Lechii Gdańsk. Andre Martins oddał strzał, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Dusana Kuciaka.

Ładny wślizg Augustyna. Carlitos miał szansę wbiec w pole karne gospodarzy, ale defensor przerwał akcję.

Sebastian Szymański znalazł się na lewym skrzydle i zagrał piłkę w pole karne gdańszczan. Dobrze ustawieni byli stoperzy Lechii.

W okolicach środkowej części boiska sfaulowany został Rafał Wolski. Piłkarz Lechii szybko wstał i gra toczy się dalej.

Filip Mladenović chciał podać piłkę do jednego z kolegów, ale zrobił to bardzo niecelnie. Futbolówka znalazła się na aucie.

Gramy!

Pod stadionem stoi blisko 1000 kibiców Legii. Jak do tej pory nie zostali wpuszczeni.

Piłkarze wychodzą na boisko. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego Szymona Marciniaka.

Za dziesięć minut zaczynamy!

Kto wygra mecz?

Oba zespoły są obecnie na płycie boiska i przeprowadzają rozgrzewkę.

W ostatnim niedzielnym meczu Lotto Ekstraklasy, Lechia Gdańsk  zmierzy się na własnym obiekcie z Legią Warszawa. Jest to pojedynek dwóch najlepszych zespołów w tabeli. Gdańszczanie wygrają i powiększą przewagę do ośmiu oczek?