Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Piękna Rosjanka kocha futbol i rozgrywki Ligi Mistrzów. Której drużynie kibicuje?

Pierwsza dama rosyjskiego futbolu z nadziejami czeka na powrót rywalizacji w Champions League. W fazie pucharowej ma bowiem swojego faworyta.
 Redakcja
Redakcja

(@lopyrevavika)


32-letnia Wiktoria Łopyriewa została ambasadorem mistrzostw świata w piłce nożnej, które zostaną rozegrane w Rosji 2018 roku. Miss Rosji z 2003 roku jest również zagorzałą sympatyczką rozgrywek Champions League.

Piękna modelka kibicuje w elitarnych rozgrywkach piłkarzom Zenitu Sankt Petersburg, którzy w 1/8 finału LM zmierzą się z Benfiką Lizbona.

Seksowna Rosjanka cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych, gdzie chwali się fotografiami ze swojej działalności celebryckiej. Na wielu zdjęciach można znaleźć motywy piłkarskie.

Na kolejnych stronach znajdziecie fotki pierwszej damy rosyjskiego futbolu.

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (1):

 • Paweł - słowo Boże Zgłoś komentarz
  BEZWSTYDNIE PREZENTOWANE PIĘKNO KOBIETY TO ZŁO Z PIEKŁA RODEM !! JEDYNYM SPOSOBEM UNIKNIĘCIA TAKIEJ SYTUACJI JEST NAŚLADOWANIE WE WSZYSTKIM NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY!!! Cały show-biznes
  Czytaj całość
  to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!!ZASTANÓW się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy wybierasz Boga??? HASŁO z Google-Niezamierzone pouczenia złego ducha podczas egzorcyzmów /fragmenty/ - Kiedyś zdradził swą nienawiść do rodziny, mniej więcej takimi słowami: „Nadal nie jestem zadowolony z tego, jak się ubierają kobiety. Muszą być coraz bardziej rozebrane, żeby seks był coraz ważniejszy. Wtedy będę mógł niszczyć więcej rodzin!”...To co podoba się Lucyferowi ( z niektórych egzorcyzmów ) - 2. Skąpe stroje – na które łowię mężczyzn i kobiety, i zapełniam nimi moje królestwo (śmiech długi... niezwykle szyderczy), ale jestem zadowolony... co za radość... WIĘCEJ PRZECZYTAJCIE SAMI POD WSPOMNIANYM WYŻEJ HASŁEM. Ja już przeczytałem, TEMAT PRZEMYŚLAŁEM........Matka Boża w Fatimie, powiedziała do Hiacynty: „Grzechami, które pociągają najwięcej dusz do piekła, są grzechy nieczyste. Wymyślone zostaną pewne mody, które będą bardzo obrażać Boga. Osoby, które służą Bogu, nie mogą ulegać tym modom.”...– „Spośród potępionych, którzy zaludniają piekło, nie ma ani jednego, który by nie grzeszył przeciwko szóstemu Przykazaniu, a dziewięćdziesięciu dziewięciu na stu wprost zostało za ten grzech potępionych” – mówi Święty Alfons Liguori.