Roland Garros
09 cze 2024 15:10
Szczegółowe wyniki
Zawodnik
A. Zverev
C. Alcaraz
S1
3
6
S2
6
2
S3
7
5
S4
1
6
S5
2
6
Total
2
3
Zobacz punkt po punkcie

Relacja z meczu

komentarz

My także dziękujemy Państwu za wspólne przeżywanie emocji w czasie Roland Garros 2024. Przepraszamy za błędy, które nam się przytrafiały. Na dziś kończymy, ale zapraszamy na nasze kolejne relacje tenisowe podczas sezonu gry na trawie. Dobrego wieczoru!

11
reakcja
4
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
komentarz

- Na początek chcę pogratulować Saschy, grałeś na wysokim poziomie i za Tobą świetny turniej. Jestem pod wrażeniem tego, jak grasz. Przeszedłeś długą drogę od kontuzji do dzisiejszego finału i jestem przekonany, że zdobędziesz wielkoszlemowy tytuł. Do mojego zespołu - wykonaliśmy niewiarygodną pracę, bo mieliśmy kłopoty i doznałem kontuzji. Mieliśmy wątpliwości, bo mało grałem i trenowałem. Cieszę się, że mam wokół siebie takich ludzi, którzy wkładają serce i rozwijają mój tenis. Dziękuję mojej rodzinie, to fantastyczne, że przyjechali i mnie wspierali. Kiedy byłem dzieckiem, po szkole szybko wracałem do domy, by oglądać Rolanda Garrosa. Teraz wygrałem ten turniej. Dziękuję wszystkim, którzy tu pracują, bo to wyjątkowy turniej - mówił Carlos Alcaraz.

11
reakcja
4
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
komentarz

Hiszpański hymn na korcie Philippe'a Chatriera.

9
reakcja
1
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
Przejdź do pełnej relacji
location
Lokalizacja:
surface
Nawierzchnia:
Ziemna

Statystyki meczowe

139
Punkty
153
8
Asy serwisowe
3
6
Podwójne błędy serwisowe
6
Wszystkie statystyki
Zapowiedź meczu - Alexander Zverev - Carlos Alcaraz
Ukryj
zdjęcie zapowiedzi
Na zdjęciu: Carlos Alcaraz
Alexander Zverev i Carlos Alcaraz zagrają w niedzielę o tytuł w wielkoszlemowym Rolandzie Garrosie 2024. Niemiec ma z Hiszpanem bilans 5-4 na zawodowych kortach. Obaj starają się o pierwszy triumf w Paryżu.
Wiadomości