Żużel. Tak minął nam tydzień. Nowy Regulamin Przynależności Klubowej. Spokój Eltrox Włókniarza Częstochowa

Choć do startu PGE Ekstraligi pozostaje coraz mniej czasu, wciąż istnieje wiele niewiadomych. W minionym tygodniu ogłoszono m.in. nowy Regulamin Przynależności Klubowej, a zawodnicy Eltrox Włókniarza Częstochowa porozumieli się ws. startów.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki

PONIEDZIAŁEK - Ciąg dalszy negocjacji z klubami

W poniedziałek odbył się ciąg dalszy rozmów pomiędzy klubami eWinner 1. Ligi oraz 2. LŻ z Główną Komisją Sportu Żużlowego. Ustalono, że rozgrywki mogłyby ruszyć w połowie lipca w przypadku zaplecza PGE Ekstraligi oraz na początku sierpnia, jeżeli chodzi o trzeci poziom rozgrywek. CZYTAJ WIĘCEJ.

Pandemia koronawirusa sprawia, że przekładane są kolejne zawody. Tym razem zdecydowano się przenieść zaplanowany na 27 czerwca 1. finał IMŚJ w Poznaniu. Na tę chwilę nowa data nie została wyznaczona. Ponadto wiadomo, że tegorocznych zmagań nie poprzedzą turnieje eliminacyjne. CZYTAJ WIĘCEJ.

Tegoroczne rozgrywki rozpoczną się bez udziału publiczności. W klubach zastanawiają się nad rekompensatami dla posiadaczy karnetów. Motor Lublin zaproponował trzy rozwiązania - jednym z nich jest zachowanie ważności karnetu na 2021 rok. CZYTAJ WIĘCEJ.

Czytaj także: Menedżer Wiktora Kułakowa: Nasi ludzie to Grand Prix wśród mechaników. Nie chcemy nikogo zwalniać

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Jak oceniasz nowy Regulamin Przynależności Klubowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (1)