3 : 3
55
Oskar Fajfer Rezerwa zwykła za Bjarne Pedersen
1

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce łatwe zwycięstwo odniósł Łaguta. Sajfutdinow do końca atakował Fajfera.

3

Na drugim łuku na tor upadli Lisiecki i Holta. Obaj żużlowcy wstali o własnych siłach. Z powtórki wykluczony został Lisiecki. W powtórce goście nie dali najmniejszych szans Fajferowi.

1

Sajfutdinow wygrał z dużą przewagą. Łaguta do końca bronił się przed atakami Pedersena. Przerwa na kosmetykę toru. Świetny pościg Krzysztofa Kasprzaka za Nickim Pedersenem (wideo).

Bieg 12
30
4 : 2
42
Oskar Fajfer Rezerwa taktyczna za Wojciech Lisiecki
1

Na trzecim kółku Holta wyprzedził Fajfera.

Bieg 11
26
4 : 2
40

Świderski na wyjściu z pierwszego łuku minął Szombierskiego. Na trzecim okrążeniu defekt motocykla zanotował Jensen. Duńczyk był wówczas na czwartym miejscu.

Bieg 10
22
2 : 4
38

Pewne zwycięstwo Sajfutdinowa. Ułamek do końca atakował Łęgowika. Przerwa na równanie toru. Zobacz wygraną Jarosława Hampela w Gorzowie (wideo)

Bieg 9
20
3 : 3
34
Matej Zagar Rezerwa taktyczna za Piotr Świderski
3

Goście na przeciwległej prostej bez problemów wyprzedzili Watta.

Bieg 8
17
1 : 5
31

Pewne zwycięstwo żużlowców z Częstochowy.

Bieg 7
16
1 : 5
26

Częstochowianie jechali parą i nie dali żadnych szans gospodarzom. Przerwa na równanie toru. Fotorelacja: Podprowadzające podczas minionej kolejki i nie tylko

Bieg 6
15
2 : 4
21

Pedersen wyprzedził Szombierskiego i gonił Łagutę. Rosjanin jednak nie oddał prowadzenia.

Bieg 5
13
4 : 2
17

Trwa naprawa maszyny startowej. Pewne zwycięstwo Zagara. Ułamek na dystansie uporał się z Jensenem i do końca atakował Holtę.

Bieg 4
9
3 : 3
15

Sajfutdinow wygrał z dużą przewagą. Fajfer i Pedersen na dystansie wyprzedzili Łęgowika. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Andersson ma lepszy kontakt z zawodnikami - rozmowa z Arkadiuszem Rusieckim, prezesem Lechma Startu Gniezno.

Bieg 3
6
2 : 4
12

Na pierwszym łuku upadek zanotowali Ułamek i Łaguta. Na tor wyjechała karetka, do której wsiadł Ułamek. Powtórka w pełnej obsadzie. Trwa przerwa na naprawę dmuchanej bandy. Ułamek o własnych siłach wrócił do parkingu. Jeździec Lechmy Startu Gniezno jest zdolny do dalszej jazdy. W powtórce Ułamek na pierwszym kółku minął Szombierskiego, który robił wszystko, by odzyskać drugą lokatę.

Bieg 2
4
3 : 3
8

Fajfer przez cały wyścig atakował Czaję. Na mecie nieznacznie lepszy był jeździec Dospel Włókniarza.

Bieg 1
1
1 : 5
5

Składy potwierdzone. W Gnieźnie ciepło, niebo zachmurzone, ale nic nie wskazuje na to, by miało padać. W pierwszym meczu padł rezultat 50:40 na korzyść Dospel Włókniarza. Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

W próbie toru ze strony gości udział wzięli Artur Czaja i Rune Holta. Z kolei wśród gospodarzy zaprezentowali się Oskar Fajfer i Davey Watt. Zawody odbędą się według II zestawu startowego. Rozpoczęła się prezentacja. Gnieźnieński stadion jest wypełniony niemal po brzegi. Zakończyła się prezentacja. Za kilka chwil start do pierwszego biegu.

Watt dotknął taśmy kaskiem. Powtórka w pełnej obsadzie. Częstochowianie wygrali start i do mety nie oddali prowadzenia.