WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
)

Blizzard zapowiedział nerfy w HS. Które karty potrzebują ich najbardziej?

Po bardzo długim czasie, gracze Hearthstone wreszcie doczekali się zapowiedzi nerfów kart. Blizzard ogłosił, że takowe będą miały miejsce, a więcej szczegółów podać zamierza 15 października. Przyjrzyjmy się, co aktualnie warto byłoby osłabić.
Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Malfurion Stormrage

Druid

Tutaj nerfa nie wymaga jedna karta, a cała klasa. Druid od bardzo długiego czasu dominuje w grze. Niemal każdy jego archetyp to tier1 (Togwaggle, Malygos, Mecha'Thun, Token, Hadronox). Nie jest to do końca zdrowe dla gry, gdy którakolwiek z klas tak mocno odstaje od innych. Oczywiście są pojedyncze talie, które śmiało mogą konkurować z druidem, ale żadna inna klasa nie ma tylu mocnych archetypów.

Co można zabrać Druidowi? Pomysłów jest wiele, przede wszystkim za mocna wydaje się plaga, która notabene była już raz osłabiona, poprzez podniesienie kosztu many z 5 na 6. Druid ma aktualnie olbrzymią łatwość jeżeli chodzi o budowanie pancerza, także dodatkowe narzędzie anty aggro w postaci plagi sprawia, że na tę klasę nie ma mocnych. 

Na nerfa zasługuje także Ultimate Infestation (Wielki Pomór), jednakże Blizzard już jakiś czas temu poinformował, że według nich ta akurat karta jest w porządku.

Poza tym część profesjonalnych graczy zaczyna nawoływać, aby przenieść Nourish (Nasycenie) do Hall of Fame, gdyż to ta karta z reguły powoduje, że Druid tak bardzo ucieka rywalowi z maną, a także, że praktycznie nigdy nie trzeba się martwić o dociąg. 

Innymi kartami, które mogą zostać zmienione, są również Wild Growth (Gwałtowny Wzrost) oraz portret.
Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Co najbardziej wymaga zmian?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.