EA SPORTS FIFA Ekstraklasa Cup 2019. Piłkarze i gracze walczą ramię w ramię! Relacja na żywo

Tak sobie jeszcze pomyślałem, że może oni rzeczywiście w jakiejś przestrzeni innej są.
      Jeszcze to, że ludzie nie wiedza, czy na ważeniu są, czy w innym kontekście sytuacyjnym.
        W finale gola strzeli Mario Bros.
        Zobacz więcej komentarzy (1)

Dziękujemy za uwagę podczas trzeciej edycji turnieju FIFA Ekstraklasa Cup. Zwyciężył zespół Wisły Płock, który pokonał w finale Miedź Legnica 2:1. Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna Zagłębia Lubin, która wygrała 3:2 z Lechią Gdańsk.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Tak prezentują się wszystkie wyniki fazy pucharowej.

Skomentuj 0

Wielkie brawa należą się również Miedzi Legnica. Nikt przed turniejem nie stawiał, że zespół dojdzie tak daleko.

Skomentuj 0

Drużynę zwycięzców reprezentowali Adrian Szczutowski oraz Tomasz "Bryke" Beczak.

Skomentuj 0
      • Nie będzie rzutów karnych! Wisła Płock po dogrywce wygrywa 2:1 z Miedzią Legnica i zostaje zwycięzcą trzeciej edycji FIFA Ekstraklasa Cup!

Skomentuj 0

Gooooooool! Wisła Płock strzela na 2:1!

Skomentuj 0

Pierwsza część dogrywki nie przyniosła bramek. Zostało ostatnie 15 minut.

Skomentuj 0

Mamy dogrywkę!

Skomentuj 0

Do końca regulaminowego czasu tylko 5 minut, wciąż 1:1.

Skomentuj 0

Pudło! Miedź Legnica zmarnowała fantastyczną okazję do strzelenia gola.

Skomentuj 0

Wyrównanie! Świetny strzał Wisły Płock z 16. metra. Do końca meczu 30 minut.

Skomentuj 0

Za nami pierwsza połowa spotkania. Pojedynek jest bardzo wyrównany, lecz to Miedź Legnica znalazła drogę do bramki Wisły Płock. Za chwilę rozpocznie się drugie 45 minut.

Skomentuj 0

Bramka dla Miedzi Legnica! Duży błąd bramkarza Wisły Płock, który przepuścił strzał z dystansu.

Skomentuj 0

Pierwszy kwadrans bardzo wyrównany.

Skomentuj 0

Rozpoczęli!

Skomentuj 0

Przed nami wielki finał FIFA Ekstraklasa Cup 2019!

Skomentuj 0

Kto zwycięży w finale?

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Reprezentanci Wisły Płock i Miedzi Legnica czekają na nadchodzący finał.

Skomentuj 0

Tak wygląda praca od kulis.

Skomentuj 0

Ostatni gwizdek! Po świetnym i pełnym emocji spotkaniu Zagłębie Lubin pokonało 3:2 Lechię Gdańsk i zajęło 3. miejsce w turnieju FIFA Ekstraklasa Cup 2019!

Skomentuj 0

Koniec pierwszej części dogrywki.

Skomentuj 0

3:2 dla Zagłębia Lubin! Świetne dośrodkowanie z narożnika boiska zakończone fenomenalną główką.

Skomentuj 0

Koniec! Zawodników czeka dodatkowe 30 minut.

Skomentuj 0

Wyrównanie! Zagłębie w doliczonym czasie strzela na 2:2, będzie dogrywka!

Skomentuj 0

Bramka kontaktowa dla Zagłębia Lubin! Do końca meczu zaledwie 8 minut.

Skomentuj 0

Fenomenalne rozegranie rzutu wolnego przez Lechię Gdańsk i mamy 2:0! Gracze Zagłębia są w szoku.

Skomentuj 0

Do zakończenia spotkania 25 minut, Zagłębie Lubin wciąż naciska.

Skomentuj 0

Niespodziewana bramka dla Lechii Gdańsk! Wychodzą na prowadzenie 1:0.

Skomentuj 0

W pierwszej połowie zdecydowanie lepszym zespołem było Zagłębie Lubin. Nie potrafili oni jednak zamienić swojej przewagi na bramkę. Rozpoczęło się drugie 45 minut.

Skomentuj 0

Przewagę od początku posiadają gracze Zagłębia, którzy oddali już kilka groźnych strzałów.

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek!

Skomentuj 0

Kto wygra mecz o trzecie miejsce?

Skomentuj 0

W meczu o trzecie miejsce zmierzą się ze sobą drużyny Lechii Gdańsk i Zagłębia Lubin.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

W finale spotkają się reprezentanci Wisły Płock - Adrian Szczutowski oraz Tomasz "Bryke" Beczak, z zawodnikami Miedzi Legnica - Mateuszem Żyro i Wojtkiem Wasylkowiczem.

Skomentuj 0

Wisła Płock wygrywa 3:2 z Zagłębiem Lubin i awansuje do finału rozgrywek! Tam zmierzą się z Miedzią Legnica.

Skomentuj 0

Koniec! Miedź Legnica w finale!

Skomentuj 0

W drugim półfinałowym starciu Wisła Płock strzeliła bramkę na 3:2 w 85 minucie spotkania!

Skomentuj 0

Pudło! Lechia Gdańsk nie potrafiła strzelić bramki mając świetną okazję. Wciąż 1:0 dla Miedzi.

Skomentuj 0

Zostało tylko 10 minut, Lechia Gdańsk napiera.

Skomentuj 0

Bramka! Miedź Legnica strzela gola na 1:0! Do końca meczu 25 minut, Lechia musi teraz zaryzykować.

Skomentuj 0

Ponownie fenomenalna obrona Kuciaka, który wyrasta na MVP tego spotkania.

Skomentuj 0

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Rozpoczyna się druga odsłona!

Skomentuj 0

Świetna interwencja bramkarza Lechii! Do końca pierwszej połowy tylko pięć minut.

Skomentuj 0

A takimi zdjęciami pożegnali się z turniejem gracze Pogoni Szczecin - Radosław Majewski i Nikodem "Piko" Pawlak.

Skomentuj 0

Pierwsze piętnaście minut meczu bardzo wyrównane.

Skomentuj 0

Już za chwilę rozpocznie się pierwsze półfinałowe starcie pomiędzy Miedzią Legnica a Lechią Gdańsk. Awans obu drużyn do tej fazy turnieju jest sporym zaskoczeniem.

Skomentuj 0

W pozostałych ćwierćfinałach Zagłębie Lubin wygrało 3:2 z Koroną Kielce, Zagłębie Sosnowiec przegrało 0:1 z Lechią Gdańsk, natomiast Miedź Legnica pokonała 3:1 Górnik Zabrze.

Skomentuj 0

Wisła Płock występuje w składzie:

- piłkarz: Adrian Szczutowski

- gracz: Tomasz "Bryke" Beczak

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Koniec! Pokaz siły Wisły Płock, czekają oni na zwycięzcę spotkania pomiędzy Miedzią Legnica a Górnikiem Zabrze.

Skomentuj 0

3:0! Wisła Płock melduje się w półfinale, tym samym eliminując Pogoń Szczecin.

Skomentuj 0

Świetne widowisko prezentują oba zespoły, akcje odbywają się zarówno pod jednym, jak i drugim polem karnym.

Skomentuj 0

Wisła Płock podwyższa prowadzenie! Świetne wykończenie po zagraniu z boku boiska.

Skomentuj 0

Ekipa ze Szczecina bardzo zmotywowana po utracie bramki. Nie zdołali jednak strzelić upragnionego gola. Po pierwszej połowie 1:0 dla Wisły Płock.

Skomentuj 0

Ależ okazję zmarnowali gracze Pogoni! Nie udało trafić się do bramki z kilku metrów.

Skomentuj 0

Goooool! Wisła Płock prowadzi 1:0 i jest bliżej półfinału!

Skomentuj 0

Póki co oglądamy bardzo spokojne spotkanie. Obie drużyny czują ciężar tej potyczki.

Skomentuj 0

Rozpoczęły się ćwierćfinałowe mecze!

Skomentuj 0

Na turnieju pojawił się również Miłosz Bogdanowski, gracz FIFY 19, który na co dzień reprezentuje barwy Legii Warszawa.

Skomentuj 0

Korona Kielce nie może doczekać się ćwierćfinałowego starcia!

Skomentuj 0

Kto wygra mecz?

Skomentuj 0

Ćwierćfinałowym spotakniem, który skomentują "RDK" oraz "PLKD" będzie mecz Wisły Płock z Pogonią Szczecin.

Skomentuj 0

A tak prezentuje się drabinka fazy pucharowej!

Skomentuj 0

Awans z grupy D uzyskała ekipa Wisły Płock, która wygrała wszystkie swoje spotkania. Na drugim miejscu uplasował się zespół Górnika Zabrze.

Skomentuj 0

Z grupy C z pierwszego miejsca wychodzi Korona Kielce, natomiast Lechia Gdańsk awansowała z drugiej pozycji.

Skomentuj 0

Eksperci określają odpadnięcie z turnieju Arki jako dużą niespodziankę.

Skomentuj 0

Koniec! Lechia Gdańsk wygrywa 2:0 z Arką Gdynia i awansuje do ćwierćfinału!

Skomentuj 0

Puchar Ekstraklasa Cup powędrował już w pewne ręce...

Skomentuj 0

2:0 dla Lechii Gdańsk w derbach Trójmiasta! Arka na kolanach.

Skomentuj 0

Lechia Gdańsk wygrywa z Arką Gdynia 1:0 po pierwszej połowie.

Skomentuj 0

Tak wyglądają ostatecznie wyniki w grupie A i B oraz sytuacja przed ostatnią kolejką w grupach C i D.

Skomentuj 0

Goooool! Lechia Gdański wychodzi na prowadzenie!

Skomentuj 0

Przed nami debry Trójmiasta! Lechia Gdańsk - Arka Gdynia.

Skomentuj 0

Spotkanie kończy się wynikiem 1:1, co daje awans z pierwszego miejsca ekipie Zagłębia Sosnowiec!

Skomentuj 0

Trwa spotkanie Piasta Gliwice z Zagłębiem Sosnowiec, niezwykle ważny dla wyników w grupie A. Obecny wynik spotkania to 1:1.

Skomentuj 0

Wciąż nieznany jest ostateczny rezultat w grupie A.

Skomentuj 0

Tak wygląda "od kuchni" turniej FIFA Ekstraklasa Cup 2019.

Skomentuj 0

Dotychczasowe wyniki wyglądają następująco:

Zagłębie Lubin 2:2 Wisła Kraków

Pogoń Szczecin 3:1 Legia Warszawa

Miedź Legnica 0:3 Cracovia

Skomentuj 0

Mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec za Piastem Gliwice zostanie powtórzony ze względu na usterkę konsoli.

Skomentuj 0

Sensacja! Legia Warszawa odpada już w fazie grupowej.

Skomentuj 0

3:1! Pogoń Szczecin eliminuje Legię Warszawa! Do końca spotkania dwie minuty.

Skomentuj 0

Gooooool! 2:1 dla szczecinian, którzy w tym momencie awansują kosztem Legii.

Skomentuj 0

Rzut karny dla Pogoni!

Skomentuj 0

Po pierwszej połowie remis 1:1.

Skomentuj 0

Gracze Legii strzelają na 1:1, co za emocje, kluby walczą o wszystko!

Skomentuj 0

Mamy bramkę dla Pogoni Szczecin!

Skomentuj 0

Oba zespoły mają po jednym zwycięstwie, przegrany odpada z rywalizacji!

Skomentuj 0

Rozpoczęli!

Skomentuj 0

Wielki pojedynek gwiazd Lotto Ekstraklasy - Radosław Majewski vs Jarosław Niezgoda.

Skomentuj 0

Meczem, który skomentują "RDK" oraz "PLKD" będzie rozgrywka pomiędzy Pogonią Szczecin a Legią Warszawa.

Skomentuj 0

Na początku zobaczymy dwa starcia w grupie A oraz dwa mecze w grupie B.

Skomentuj 0

Już za chwilę rozpoczną się trzecie spotkania w grupach, które zadecydują o końcowym układzie sił.

Skomentuj 0

Zakończyła się potyczka pomiędzy Zagłębiem Lubin a Zagłębiem Sosnowiec, z której zwycięsko wyszli gracze z Sosnowca wygrywając 1:3. Tym samym notują oni drugie zwycięstwo na swoim koncie.

Skomentuj 0

Zagłębie Sosnowiec podwyższa wynik! Mamy już 3:1.

Skomentuj 0

Ależ gooooool! Świetne uderzenie z dystansu i Zagłębie Sosnowiec wychodzi na prowadzenie!

Skomentuj 0

Zagłębie Lubin 1:1 Zagłębie Sosnowiec po pierwszej połowie.

Skomentuj 0

W innych spotkaniach drużyny rywalizują o być, albo nie być w turnieju. Emocje są naprawdę duże.

Skomentuj 0

Wyrównianie Zagłębia Lubin! Pakują oni piłkę do bramki z bliskiej odległości. Mecz rozpoczyna się na nowo.

Skomentuj 0

Świetne dośrodkowanie i piękny gol z główki! Wielka radość graczy Zagłębia Sosnowiec, którzy prowadzą 1:0.

Skomentuj 0

Mamy pierwszy gwizdek. Rozpoczęło się spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Zagłębiem Lubin.

Skomentuj 0

Mecz pomiędzy Pogonią Szczecin a Legią Warszawa będzie kluczowy dla szczecinian i losów grupy B.

Skomentuj 0

Redakcja WP SportoweFakty melduje się na miejscu.

Skomentuj 0

W czwartej kolecjne "RDK" i "PLKD" skomentują mecz Zagłębia Sosnowiec z Zagłębiem Lubin.

Skomentuj 0

To drugie zwycięstwo "Nafciarzy", którzy pewnie zmierzają do ćwierćfinału.

Skomentuj 0

Ostatni gwizdek! Po emocjonującym meczu Wisła Płock wygrywa z Górnikiem Zabrze 3:1.

Skomentuj 0

Świetna obrona bramkarza Górnika!

Skomentuj 0

Rzut karny dla Wisły!

Skomentuj 0

Wisła Płock nie pozostawia jednak złudzeń! 3:1 dla płocczan.

Skomentuj 0

Górnik Zabrze wraca do gry. Do końca spotkania 20 minut.

Skomentuj 0

Rewelacyjna pierwsza połowa płocczan, którzy dominują na boisku. Wisła Płock 2:0 Górnik Zabrze po pierwszej połowie.

Skomentuj 0

2:0! Świetna gra Wisły!

Skomentuj 0

Gooooool! Wisła Płock strzela na 1:0 po błędzie defensywy Górnika.

Skomentuj 0

Ależ okazja Górnika! Fatalne pudło.

Skomentuj 0

Drużyny wygrały swoje poprzednie mecze.

Skomentuj 0

Rozpoczęło się spotaknie Wisły Płock z Koroną Kielce!

Skomentuj 0

FIFA 19 jest jedną z głównych form spędzania wolnego czasu przez piłkarzy. Również Polscy zawodnicy rozegrali turniej w FIFĘ, który zakończył się zwycięstem Piotra Zielińskiego i Krzysztofa Piątka.

Skomentuj 0

Bardzo udanie rozgrywki rozpoczęli gracze Legii Warszawa, którzy pokonali ubiegłorocznego zwycięzcę, zespół Cracovii 1:0.

Skomentuj 0

Następnym pokazywanym meczem będzie konfrontacja Wisły Płock z Górnikiem Zabrze.

Skomentuj 0

Pierwsze zwycięstwo zanotowało Zagłębie Lubin!

Skomentuj 0

Tak wygląda miejsce ekspertów oraz komentatorów.

Skomentuj 0

Koniec! Po raz kolejny faworyt przegrywa swój mecz. Korona Kielce 2:1 Arka Gdynia.

Skomentuj 0

Drugi gol dla Korony Kielce, po zamieszaniu w polu karnym piłka wpadła do bramki!

Skomentuj 0

Korona Kielce wyrównuje! Świetne wykończenie składnej akcji.

Skomentuj 0

Gol! Świetna akcja Arki Gdynia, która wychodzi na prowadzenie.

Skomentuj 0

Końcówka pierwszej odsłony należała do Arki, jednak po 45 minutach widnieje wynik 0:0.

Skomentuj 0

Lekką przewagę posiadają zawodnicy Korony, którzy już raz zagrozili bramce Arki.

Skomentuj 0

Spotkają się ze sobą Jakub Żubrowski i Bartosz Dworczak z drużyny Korony Kielce oraz Michał Nalepa z Bartoszem "Bartasem" Trittem z zespołu Arki Gdynia. Faworytem są zawodnicy żółto-niebieskich.

Skomentuj 0

Za chwilę rozpocznie się drugi mecz pomiędzy Koroną Kielce a Arką Gdynia.

Skomentuj 0

Zespół Arki Gdynia gotowy na pierwszy mecz.

Skomentuj 0

W innych spotkaniach Wisła Kraków przegrała 0:2 z Zagłębiem Sosnowiec, Lechia Gdańsk zremisowała 1:1 ze Śląskiem Wrocław, natomiast Wisła Płock wygrała 1:0 z Lechem Poznań.

Skomentuj 0

Następnym meczem, który skomentuje "PLKD" oraz "RDK" będzie spotkanie Korony Kielce z Arką Gdynia.

Skomentuj 0

Kolejne zdjęcie prosto ze studia w Warszawie.

Skomentuj 0

Mamy pierwszą sensację. Faworyzowana Pogoń strzeliła bramkę pod koniec spotkania, jednak przegrywa 1:2 z Miedzią Legnica, świetne otwarcie turnieju!

Skomentuj 0

2:0 dla Miedzi Legnica!

Skomentuj 0

Mamy bramkę dla Miedzi Legnica! Fantastyczne podanie z boku boiska wykończone świetnym strzałem w okienko!

Skomentuj 0

Mecz jest bardzo wyrównany, zarówno jedna jak i druga drużyna miały swoje okazje, jednak brakuje ostatniego podania.

Skomentuj 0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Miedzią Legnica a Pogonią Szczecin zakończyła się bezbramkowym remisem.

Skomentuj 0

Rozpoczynamy zmagania!

Skomentuj 0

A tak prezentuje się turniej FIFA Ekstraklasa Cup od wewnątrz!

Skomentuj 0

Składy drużyn wyglądają następująco:

- Pogoń Szczecin: Radosław Majewski/Nikodem "Piko" Pawlak

- Miedź Legnica: Mateusz Żyro/Wojtek Wasylkowicz

Skomentuj 0

Pierwszym komentowanym spotkaniem będzie starcie w grupie B: Pogoń Szczecin - Miedź Legnica.

Skomentuj 0

W studio w roli ekspertów wystąpią "Jcob", "Junajted", "Kamyk", "Koza Sport", "Lachu", a za komentarz odpowiadał będzie również "PLKD".

Skomentuj 0

Za komentarz będzie odpowiadał m.in. Jarosław "RDK" Radzio.

Skomentuj 0

Drugim prowadzącym jest Bartosz Ignacik, znany m.in. z "Turbokozaka".

Skomentuj 0

Rozpocznamy losowanie!

Skomentuj 0

Jednym z prowadzących jest doskonale znany komentator anteny Polsat Sport komentator sportowy Tomasz Smokowski.

Skomentuj 0

Zawodnicy Legii Warszawa gotowi do zmagań!

Skomentuj 0

Nie tylko Lechia Gdańsk, ale również Pogoń Szczecin zamierza aktywnie uczestniczyć w świecie esportu.

Skomentuj 0

Podczas tegorocznej edycji wystąpią wszystkie drużyny Ekstraklasy, w tym Lechia Gdańsk, która otwiera sekcję esportową.

Skomentuj 0

Przedstawiamy także zapowiedź wideo tegorocznej edycji EA SPORTS FIFA Ekstraklasa Cup.

Skomentuj 0

Prezentujemy tekstową zapowiedź nadchodzącego wydarzenia, w której znajdziecie m.in. listę zawodników.

Skomentuj 0

Rozpoczynamy relację z turnieju EA SPORTS FIFA Ekstraklasa Cup 2019, gdzie każdy klub ekstraklasy reprezentują duety złożone z piłkarza i zawodnika specjalizującego się w grze FIFA.