Z tych okładek Marciniak dumny nie będzie. W Katalonii grzmią

Krzysztof Kaczmarczyk

"AS"

"Ten cud prowadzi na Wembley" - to z kolei nagłówek dziennika "AS". Tutaj również próżno szukać chociażby zdjęcia czy nazwiska Marciniaka.

O ostatniej akcji meczu na Santiago Bernabeu jest jednak jedno zdanie. "Końcowa kontrowersja: sędzia gwizdnął przed możliwym golem na 2:2 z powodu dyskusyjnego spalonego" - można przeczytać w prawym górnym rogu.

"AS" generalnie był pod wrażeniem Realu. "Lepszy Real znowu to zrobił" - napisano nawiązując do tego, że "Los Blancos" ponownie zdołali w krytycznym momencie odwrócić losy spotkania. "Przed dwa gole Joselu w 88. oraz 91. minucie zagra w finale z Dortmundem" - dodano.

odwrócił wynik poprzez dwa gole Joselu w 88. oraz 91. minucie i zagra w finale w Dortmundzie.