Legia rządzi! Oto "11" 27. kolejki Ekstraklasy

Maciej Kmita

Tamas Kadar (Lech Poznań)

27. kolejka nie była szczególnie udana dla obrońców, ale na wyróżnienie zasłużył na pewno Kadar. Reprezentant Węgier był pewnym punktem Lecha w meczu z Ruchem Chorzów, a rywalizować musiał z nie byle kim, bo z Kamilem Mazkiem, który potrafi zawstydzić obrońcę.

Najlepszym piłkarzem 27. kolejki Ekstraklasy był:

Komentarze (2)
  • Legijny Zgłoś komentarz
    Ktos watpil ze Legia rzadzi ???:) Raczej nie... :)
    • QtE Zgłoś komentarz
      "Gliwiczanie przegrywali z Góralami 1:2 jeszcze w 80. minucie, ale wtedy indywidualną akcję zakończoną wywalczeniem rzutu karnego przeprowadził Mak. Kamil Vacek na raty wykorzystał "11" i
      Czytaj całość
      Piast wrócił do gry." Serio? Jak dla mnie to gola na 2:2 strzelił Josip Barišić. Akcja Maka to dopiero 90 minuta i strzelony karny był 3 bramką Piasta w tym meczu. Wogóle wyróżnienie go za ten mecz to jakaś pomyłka, przez większość czasu mało efetywny, obudził się dopiero w samej końcówce, ale skoro 10 minut gry wystarczy żeby określić go najlepszym graczem w tym meczu...