Redakcja
Redakcja

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Darko Jevtić - 5
Szwajcar nieźle zaczął, w 27. minucie oddał bardzo groźny strzał w boczną siatkę, później jednak nie był już przesadnie widoczny i zwłaszcza przy niekorzystnym wyniku nie dał Lechowi tyle, ile można by było od niego oczekiwać.

Karol Linetty - 7
O nim nie przez przypadek mówi się, że to płuca i serce Lecha. Linetty walczył o każdą piłkę, był też kreatywny i legioniści mieli przy nim mnóstwo pracy. W pierwszej połowie to on został sfaulowany przez Lewczuka tuż przed linią pola karnego, co umknęło sędziemu Danielowi Stefańskiemu. Kolejorzowi należał się wtedy rzut wolny z bardzo ciekawej pozycji.

Maciej Gajos - 5
Jemu również nie można odmówić walki, choć nie do końca przekładało się to na konkrety. W 48. minucie mógł nawet zdobyć gola. Dostał wtedy świetne podanie od Linettego, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i ostatecznie - naciskany przez rywali - chybił celu.

Czy Legia Warszawa zasłużyła na zwycięstwo z Lechem Poznań?