"Hat-trick i nerwy" - polskie media po wygranej z Danią

Łukasz Witczyk

"Fakt": Horror w Warszawie, Polska pokonała Danię

Blisko 57 tysięcy fanów na PGE Narodowym w Warszawie. Świetna gra Polaków, trzy bramki Roberta Lewandowskiego. Tak było przez 50 minut meczu. Po tym czasie coś się zepsuło, nasi byli o krok od straty punktów. Na szczęście nie dali sobie wyrwać zwycięstwa. Polska pokonała 3:2 Danię. We wtorek zespół prowadzony przez Adama Nawałkę zmierzy się z Armenią.

Po wpadce w Astanie, gdzie nasi piłkarze zremisowali 2:2 z Kazachstanem, piłkarze prowadzeni przez Adama Nawałkę nie mogli już więcej stracić punktów. Gwiazdą wieczoru został nie kto inny, jak Robert Lewandowski. To był koncert gry naszego napastnika. Polacy od początku atakowali w taki sposób, do jakiego przyzwyczaili w ostatnich miesiącach.