Dziś awans zapewniły sobie: Manchester United, FC Basel, AS Roma i Juventus Turyn. Dziękujemy za uwagę!

gr. C: Roma - Karabach 1:0

gr. D: Barcelona - Sporting 2:0

gr. D: Olympiakos - Juventus 0:2

Skomentuj 0

W 91. minucie Barcelona prowadzi ze Sportingiem 2:0. Samobójczy gol Jeremy'ego Mathieu.

Skomentuj 0

Juventus pieczętuje awans. W 90. minucie na 2:0 w starciu z Olympiakosem trafił Federico Bernardeschi.

Skomentuj 0
  • 83. minuta i Chelsea o krok od prowadzenia z Atletico, a tylko wygrywając ten mecz londyńczycy zajmą 1. miejsce w grupie. Z kilku metrów koszmarnie spudłował Willian.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Już mogło być 2:1 dla Chelsea! Oblak górą w sytuacji sam na sam z Moratą.

Skomentuj 0

Chelsea mocno nacisnęła Atletico i w 75. minucie jest 1:1. Po centrze Edena Hazarda piłkę do siatki niefortunnie wpakował Stefan Savić.

Skomentuj 0

Bayern prowadzi z PSG już 3:1. Drugą bramkę zdobył Corentin Tolisso, asystował Kingsley Coman.

Skomentuj 0

Tymczasem w Lizbonie FC Basel prowadzi już 2:0. W 65. minucie bramkę strzelił Dimitri Oberlin.

Skomentuj 0

Co za zryw Manchesteru United! Dwa gole w dwie minuty i Czerwone Diabły prowadzą już z CSKA 2:1. Do siatki trafili Romelu Lukaku oraz Marcus Rashford.

Skomentuj 0

62. minuta i Anderlecht prowadzi na wyjeździe z Celtikiem 1:0. Samobójczy gol Jozo Simunovicia. Na razie jednak na 3. miejscu w grupie wciąż są Szkoci.

Skomentuj 0

1:0 dla Barcelony w starciu ze Sportingiem. Bramkę strzelił Paco Alcacer.

Skomentuj 0

Gol dla Atletico! 56. minuta i Saul Niguez trafił głową po zgraniu Fernando Torresa. Jednak przy prowadzeniu Romy nawet zwycięstwo z Chelsea nie da Atletico awansu.

Skomentuj 0

Od 53. minuty Roma prowadzi 1:0 z Karabachem. Gola zdobył Diego Perotti. W tym momencie rzymianie wskakują na 1. miejsce w grupie C.

Skomentuj 0

Kontaktowy gol dla PSG w meczu z Bayernem! W 51. minucie do siatki trafił Kylian Mbappe Lottin. Już tylko 2:1 dla monachijczyków.

Skomentuj 0

W grupie A mamy aktualnie niesamowitą sytuację. Man Utd, FC Basel i CSKA Moskwa gromadzą po 12 pkt. Liderują Czerwone Diabły, za nimi plasują się Szwajcarzy, a na 3. pozycji Rosjanie. Decyduje bilans meczów bezpośrednich.

Skomentuj 0

Sensacja na Old Trafford! Man Utd przegrywa z CSKA 0:1 po golu Ałana Dzagojewa w 45. minucie.

Skomentuj 0

Za chwilę mecze osiągną półmetek, tymczasem w Rzymie, w starciu Romy z Karabachem utrzymuje się sensacyjne 0:0. Ten wynik może wyrzucić Włochów za burtę pod warunkiem, że Atletico wygra z Chelsea.

Skomentuj 0

I jest kolejna bramka! Bayern prowadzi z PSG już 2:0. Autorem trafienia Corentin Tolisso, asystował James Rodriguez.

Skomentuj 0

Indolencja strzelecka drużyn trwa. Tymczasem coraz bliższa gola jest Chelsea, przed chwilą Jan Oblak końcami palców obronił płaski strzał Davide Zappacosty.

Skomentuj 0

Imponujący wyczyn "Lewego"!

Skomentuj 0

Na razie piłkarze nas nie rozpieszczają, w ośmiu meczach padły zaledwie trzy gole.

Skomentuj 0

Chelsea bliska prowadzenia w meczu z Atletico. W 23. minucie Jan Oblak obronił groźny strzał Alvaro Moraty.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Za nami 20 minut gry. Wyniki:

gr. A: Man Utd - CSKA 0:0

gr. B: Bayern - PSG 1:0

Skomentuj 0

16. minuta i Olympiakos - Juventus 0:1. Ważny gol Juana Cuadrado, który na tę chwilę gwarantuje Starej Damie wyjście z grupy.

Skomentuj 0

W Londynie, gdzie w szlagierze Chelsea mierzy się z Atletico, na razie dość spokojna gra i wynik bezbramkowy.

Skomentuj 0

By wygrać grupę A, Bawarczycy muszą jednak zwyciężyć aż 4:0, bo pierwsze spotkanie w Paryżu przegrali 0:3.

Skomentuj 0

8. minuta i Bayern prowadzi z PSG! Bramkę zdobył Robert Lewandowski, który zakończył akcję swojego zespołu strzałem z kilku metrów.

Skomentuj 0

Jest pierwszy gol! Od 5. minuty FC Basel prowadzi na wyjeździe z Benficą po trafieniu Mohameda Elyounoussiego. Ten wynik dałby Szwajcarom pewny awans do 1/8 finału.

Skomentuj 0

Czy Robert Lewandowski zdobędzie co najmniej jednego gola w meczu z PSG?

Skomentuj 0

Zaczynamy osiem meczów!

Skomentuj 0

Przed meczem w Monachium miały miejsce gorszące sceny.

gr. D: Olympiakos - Juventus

Wszystkie mecze zaczną się o godz. 20.45.

Skomentuj 0

W podstawowym składzie Karabachu Agdam na wyjazdowy mecz z Romą znalazł się Jakub Rzeźniczak.

Skomentuj 0

Łukasz Teodorczyk tylko na ławce Anderlechtu w wyjazdowym starciu z Celtikiem.

Skomentuj 0

W meczu Bayern - PSG od 1. minuty zagra Robert Lewandowski.

Skomentuj 0

We wtorek poznamy ostatnie rozstrzygnięcia w grupach A, B, C i D. Obsadzone zostaną kolejne cztery miejsca w fazie pucharowej.