Bayern Monachium
4' Serge Gnabry 19' Leon Goretzka 31' Robert Lewandowski 47' Serge Gnabry 59' Serge Gnabry 65' Joshua Kimmich 70' Thomas Mueller 71' Leroy Sane 81' Jamal Musiala
Schalke 04 Gelsenkirchen
30' Ozan Kabak 84' Benjamin Stambouli
8:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec meczu. Sędzia nie doliczył ani sekundy. Świetny mecz Bayernu i nokaut Schalke.

Bayern już powoli wymienia kolejne podania i czeka na ostatni gwizdek.

Bayern oddał już 12 celnych strzałów. Dla porównania - Schalke taki strzał oddało jeden.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Stambouli.

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Robert Lewandowski. Lewandowski dograł do Musialy, ten ruszył skrzydłem i strzałem po długim słupku pokonał bramkarza.

Indywidualna akcja Ramana. Trafił w boczną siatkę.

Schalke 04. Schodzi: Goncalo Paciencia. Wchodzi: Steven Skrzybski.

Schalke 04. Schodzi: Amine Harit. Wchodzi: Timo Becker.

Akcja gości przerwana z powodu spalonego.

Bayern w natarciu. Monachijczycy nie chcą zadowolić się siedmioma golami.

Bayern Monachium. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Jamal Musiala.

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Joshua Kimmich. Świetny kontratak Bayernu! Kimmich jednym podaniem uruchomił Sane, ten był w sytuacji sam na sam z bramkarzem i zdobył swojego pierwszego gola dla Bayernu.

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Robert Lewandowski. Ależ asysta Polaka! Najpierw Lewandowski miał szansę na zdobycie gola, ale został zatrzymany przez obrońcę. Wtedy obrócił się z piłką i efektownie ją podciął, podając do Muellera. Ten uderzył z pierwszego kontaktu i zdobył gola.

Po wrzutce z rzutu rożnego głową nad bramką uderzył Tolisso.

Schalke 04. Schodzi: Rabbi Matondo. Wchodzi: Benito Raman.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joshua Kimmich.

Rykoszet po strzale Gnabry'ego. Piłka poleciała w kierunku Lewandowskiego, który był na spalonym.

Sane blisko zdobycia gola. Faehrmann sparował piłkę na róg. Wcześniej golkiper obronił groźny strzał Boatenga.

Zbyt mocne podanie do Pavarda. Akcja zakończona stratą.

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Leroy Sane. Dobre podanie do Sane, który znów wyłożył piłkę Gnabry'emu, a ten strzałem między nogami bramkarza skompletował hat-tricka.

Sane szukał w polu karnym Muellera. Trafił w rywala i akcja zakończona stratą.

Bayern wciąż ma gigantyczną przewagę nad rywalami, którzy nie są w stanie zagrozić bramce Neuera.

Pierwsza sytuacja Schalke, ale na wysokości zadania stanął Suele, który powstrzymał akcję.

Faul w ofensywie Lewandowskiego. Akcja gospodarzy przerwana.

Po wrzutce akcję starał się zamknąć Suele, lecz nie zdołał strącić piłki.

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Leroy Sane. Szybka akcja Bayernu i mamy podwyższenie wyniku. Błyskawiczne przejście z obrony do ataku. Sane znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, dograł do Gnabry'ego, a ten huknął do pustej bramki.

Początek drugiej połowy.

Czy Robert Lewandowski strzeli jeszcze co najmniej jednego gola?

Koniec pierwszej połowy. Bayern ma gigantyczną przewagę. Kolejne bramki wydają się być kwestią czasu.

Sędzia doliczył jedną minutę.

Kolejna akcja Bayernu. Gnabry uderzył obok słupka.

Faehrmann najpierw obronił strzał Goretzki, a następnie Suele trafił w słupek.

Bayern bawi się piłką. Schalke jest kompletnie bezradne.

Hernandez ma ewidentne problemy z dogrywaniem piłek w pole karne. Znów podał prosto pod nogi rywala.

Lewandowski znów złapany na spalonym.

Dobre podanie do Harita. Po chwili Suele wykorzystał jego niezdecydowanie i zabrał mu piłkę.

Hernandez dograł do będącego w polu karnym Lewandowskiego, lecz Polak nie opanował piłki.

Po wrzutce Kimmicha w pole karne Rudy wybił piłkę na korner.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. I mamy trzecią bramkę! Lewandowski w swoim stylu wykonał rzut karny i nie dał szans Faehrmannowi na obronę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ozan Kabak.

Lewandowski sfaulowany w polu karnym. Jedenastka dla Bayernu!

Goretzka podał do Lewandowskiego. Polak został powstrzymany przez rywala.

Gnabry wycofał do Kimmicha. Z jego strzałem poradził sobie Faehrmann.

Wydaje się, że kolejne bramki dla Bayernu są kwestią czasu. Schalke nie istnieje w ofensywie i popełnia proste błędy w obronie.

Sane wyłożył piłkę Lewandowskiemu. Polak uderzył wysoko nad poprzeczką.

Paciencia przekombinował w polu karnym rywali. Akcja Schalke zakończona stratą.

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Thomas Mueller. Ależ akcja Bayernu. Lewandowski odegrał do Gnabry'ego, który dośrodkował w pole karne. Mueller mógł strzelać, lecz wyłożył piłkę do Goretzki, który pewnym strzałem podwyższył prowadzenie.

Rzut wolny dla Schalke. Po dośrodkowaniu i interwencji Suele piłkę pewnie przejął Neuer.

Sane wypatrzył niepilnowanego Hernandeza, ten dograł w pole karne - prosto pod nogi obrońcy Schalke.

Kontra Schalke zakończona zablokowanym strzałem Pacencii.

Sane dograł do Lewandowskiego. Ten nie miał jak oddać strzału.

Dalekie zagranie w kierunku Matondo. Z bramki na 30. metr wybiegł Neuer i głową wybił piłkę.

Złe rozegranie rzutu rożnego przez Bayern. Z kontrą wyszli goście, lecz przerwał ją Hernandez.

Lewandowski złapany na spalonym. Akcja Bayernu przerwana.

Rzut rożny dla Bayernu. Bez zagrożenia.

Już mogło być 2:0! Lewandowski dostał piłkę w polu karnym i oddał celny strzał. Na drodze do gola stanął jednak Rudy, który wybił piłkę zmierzającą do siatki.

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Joshua Kimmich. Kapitalne podanie Kimmicha z własnej połowy w kierunku Gnabry'ego. Niemiec przyjął sobie piłkę i bez problemów pokonał bramkarza. To pierwszy gol sezonu 2020/21.

Niebieskowłosy Boateng dograł daleką piłkę do Muellera. Było to niecelne podanie, Schalke przerwało akcję.

Rzut rożny dla Schalke, lecz bez zagrożenia pod bramką Neuera.

Pierwsza szansa Schalke, ale po strzale Pacienci piłkę obronił Neuer. Bramkarz odbił ją przed siebie i ta trafiła do Utha.

Zaczynamy nowy sezon Bundesligi!

Rozpoczęcie meczu poprzedził hymn Niemiec w wykonaniu niemieckiego artysty Sashy. Wersja dość spokojna.

Bayern w tym sezonie walczyć będzie o dziewiąty z rzędu tytuł mistrza Niemiec. Schalke ma być pierwszą przeszkodą w wyścigu o mistrzostwo.

Piłkarze obu drużyn są już gotowi do gry.

A w takim zestawieniu zagra Schalke.

Tak prezentuje się skład Bayernu.

Robert Lewandowski ma na swoim koncie kilka imponujących serii. W piątek może je przedłużyć.

Mecz odbędzie się przy pustych trybunach. Miało wejść na niego 7,5 tysiąca widzów, ale ostatecznie władze Monachium cofnęły zgodę ze względu na rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem.

To pierwszy mecz nowego sezonu Bundesligi. Od 1. minuty zagra Robert Lewandowski.